Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Rune Holta łączony z Ostrovią. Krakowianie oburzeni

Nieoficjalnie mówi się o tym, jakoby MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia mogła zaprosić na finałowy mecz Rune Holtę. - Będzie to świadczyło jedynie o naszych rywalach - stwierdzają krakowianie.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

Aktualne składy drużyn: PGE Ekstraliga | eWinner 1. Liga | 2. Liga Żużlowa
W związku z zawieszeniem licencji KantorOnline Viperprint Włókniarza i Renault Zdunek Wybrzeża oba kluby mogłyby skorzystać w czwartkowym meczu z zawodników wspomnianych drużyn. Choć takowych roszad nie zaznaczono w awizowanych składach, trenerzy mogą dokonać dwóch zmian przed samym spotkaniem.


Nieoficjalnie mówi się o tym, jakoby MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia była zainteresowana jednorazowym pozyskaniem Rune Holty. Wpływ na to może mieć jeden z tytułowych sponsorów klubu. To w dużej mierze za sprawą firmy Dreier - wspierającej także samego żużlowca - wrócił on w 2013 roku do Częstochowy.

Informacji tych nie potwierdza na razie Grzegorz Dzikowski, który zapewnia, że wielkopolska drużyna nie myśli obecnie o dokonaniu żadnej roszady w składzie. - Przygotowujemy się do meczu według składu awizowanego i nie mogę powiedzieć, byśmy na tę chwilę mieli skorzystać z dodatkowego zawodnika. Gdyby jednak nasi rywale się wzmocnili, nie byłoby to zagraniem wbrew regulaminowi - stwierdził Dzikowski w rozmowie z naszym portalem.

Czy za sprawą swojego sponsora - firmy Dreier Holta wspomoże klub z Ostrowa? Czy za sprawą swojego sponsora - firmy Dreier Holta wspomoże klub z Ostrowa?
Krakowianie, których nieoficjalnie łączy się z Leonem Madsenem, zaprzeczają, jakoby chcieli wzmocnić się w czwartek zawodnikiem z najwyższej klasy rozgrywek. Będą poza tym oburzeni, jeśli na takowy wariant zdecydują się ostrowianie. - Jeżeli w składzie Ostrovii pojedzie ekstraligowiec, będzie to świadczyło jedynie o naszych rywalach. Ponownie by się okazało, że chcą wygrać za wszelką cenę. Byłoby to typowo ostrowskie. Jeśli chodzi o nasz zespół, to absolutnie nie podejmujemy na chwilę obecną żadnych rozmów z zawodnikami. Wydaje mi się, że naszym kibicom nie podobałoby się, gdybyśmy na jeden mecz kontraktowali kogoś z wyższej klasy rozgrywek - zaznaczył menedżer krakowskiej drużyny Michał Finfa.

Niewykluczone, że wobec braku licencji dla Włókniarza i Wybrzeża, zarówno krakowianie, jak i ostrowianie wystąpią w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. - Rzeczywiście, dochodzą nas słuchy, że taki scenariusz jest całkiem możliwy. Tym bardziej się dziwię, że Ostrów myśli o pozyskaniu dodatkowego zawodnika. Jedźmy w składach, jakimi dysponowaliśmy przez cały sezon - zakończył Finfa.

Czy wierzysz trenerom, którzy deklarują, iż nie pozyskają na czwartek dodatkowego zawodnika?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (94):
Zobacz więcej komentarzy (81)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×