WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Poznańscy kibice pomogą dzieciom

"Wesołe Święta" to kolejne ciekawe i pożyteczne przedsięwzięcie zorganizowane przez Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego "Skorpiony". Celem akcji jest pomoc podopiecznym Domu Dziecka w Kobylnicy.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Jest to już druga edycja akcji. Ubiegłoroczna okazała się ogromnym sukcesem, a prezenty, które - dzięki hojności poznańskich kibiców i instytucji - "Skorpiony" przekazały podopiecznym Domu Dziecka w podpoznańskiej Kobylnicy, sprawiły dzieciom ogromną radość. Dlatego SSSŻ "Skorpiony" zdecydowało się na kontynuację szlachetnego przedsięwzięcia.

Nie będzie ono jednak możliwe bez zaangażowania kibiców, firm i instytucji. Dlatego "Skorpiony" zwracają się z ogromną prośbą o wsparcie akcji. Pomóc można w różny sposób - poprzez przekazanie jakichkolwiek dóbr (słodycze, maskotki, gadżety, drobne zabawki, ubrania, art. szkolne) lub wpłaty środków na konto Stowarzyszenia. Za zebrane pieniądze "Skorpiony" zakupią prezenty, które zostaną przekazane dzieciom.

W celu przekazania dóbr, prosimy kontaktować się z prezesem Stowarzyszenia Tomaszem D. Klichowiczem (tel. 888 118 561, e-mail: skorpiony@pszpoznan.pl). Wpłaty finansowe można dokonywać na konto: BZ WBK, Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego "Skorpiony", 60-658 Poznań, os.Bonin 16/24, 73 1090 1463 0000 0001 0743 7663, z dopiskiem "Wesołe Święta".

Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć tutaj.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • SSSŻ Skorpiony 0
  do "Pyrka"


  Inne Domy Dziecka mają innych sponsorów.
  Inne Stowarzyszenia i Firmy o nie dbają.
  W Poznaniu każdy dom Dziecka ma firmę, która sponsoruje Dom Dziecka.
  A Dom Dziecka w Kobylnicy jest bardzo blisko Poznania, a jest zapomniany przez miasto.
  I naszym zdaniem nie jest „przesadą” (jak to nazwałeś), że pomagamy Dzieciom z Kobylnicy.
  Po pierwsze znamy ich, po drugie, to nie jest typowy dom dziecka, bo jest to Ośrodek Wspierania Rodziny – trafiają tam dzieci z interwencji policji, straży miejskiej i to w każdej chwili przywożone są tam dzieci odebrane rodzicom (pijakom, narkomanom, awanturnikom itp.)
  Nie chciałbyś wiedzieć ile miasto przekazało pieniędzy na prezenty dla dziecka z OWR w, Kobylnicy, ale jak pomyślisz to się doliczysz, że my dzięki pomocy sponsorom i darczyńcą w zeszłorocznej akcji „Wesołe Święta” przekazaliśmy tym Dzieciom o 4,5 razy więcej niż miasto.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pyrka 0
  Inicjatywa bardzo ciekawa i warta polecenia innym fan clubom jednak czy przesadą jest to że ponownie Dom Dziecka w Kobylnicy dostaje prezenty. A inne Domy Dziecka to co ?
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×