WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Młodzieżowcy Kamieńska Uralskiego drużynowymi mistrzami Rosji

Organizujący finał Kamieńsk Uralski pogodził faworytów z Ufy i Togliatti. Juniorzy miejscowego klubu nieoczekiwanie, ale całkiem zasłużenie zdobyli złote medale.
Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński

W drugim dniu finału Drużynowych Mistrzostw Rosji Juniorów najlepiej zaprezentowali się zawodnicy z Ufy, jednak to wyrównany zespół CPTWS Kamieńsk Uralski, który prowadził po pierwszym turnieju, biorąc pod uwagę sumę punktów świętował tytuł mistrzowski.

By określić zdobywców pozostałych dwóch medali, zaszła konieczność rozegrania biegu dodatkowego. W nim srebro dla Mega-Łady Togliatti wywalczył Nikita Tołoknow, wyprzedzając na finiszu o pół koła Władimira  Bobina z Ufy.


I. CTWS Ufa - 24:
9. Władimir Bobin - 17 (2,3,3,3,3,3)
10. Ajrat Chabibullin - 1 (1)
19. Aleksiej Witrik - 6 (1,1,2,0,2)

II. CPTWS Kamieńsk-Uralski - 22:
1. Dinar Walejew - 11 (d,3,2,3,3)
2. Artiom Akułow - 9 (3,2,2,1,1)
15. Kiriłł Popow - 2 (w,2)

III. Mega-Łada Togliatti - 21:
3. Iwan Bolszakow - 2 (2,w)
4. Michaił Litwinow - 3 (2,0,1,w)
16. Nikita Tołoknow - 16 (3,3,2,3,3,2)

IV. Torpedo Szadrińsk - 21:
7. Jurij Olejnik - 10 (1,3,2,2,2)
8. Konstantin Kolenkin - 7 (2,2,1,1,1)
18. Stanisław Stukow - 4 (3,1,)

V. Amur Błagowieszczeńsk - 19:
5. Roman Kniaziew - 3 (0,3,0)
6. Maksim Sidorow - 2 (2,w,0)
17. Siergiej Łogaczow - 14 (3,3,2,3,3)

VI. Sapsan Kumertau - 9:
13. Klementij Klimow - 2 (1,w,-,1,w,w)
14. Iwan Cziczkow - 7 (d,1,2,0,3,1)

VII. Podmoskowie Łuchowicy - 8:
11. Jegor Kazionnyj - 1 (1,u)
12. Dmitrij Łotoriow - 3 (0,1,1,0,1,0)
20. Aleksiej Kałganow - 4 (0,1,2,1)

Bieg po biegu:
1. Stukow, Kolenkin, Kazionnyj, Łotoriow
2. Łogaczow, Bobin, Chabibullin, Kniaziew
3. Tołknow, Bolszakow, Klimow, Cziczkow (d)
4. Akułow, Kolenkin, Olejnik, Walejew (d)
5. Łogaczow, Sidorow, Cziczkow, Klimow (u/w)
6. Tołoknow, Litwinow, Łotoriow, Kazionnyj (u)
7. Bobin, Akułow, Witrik, Popow (2/w)
8. Olejnik, Cziczkow, Kolenkin
9. Kniaziew, Łogaczow, Łotoriow, Kołganow
10. Bobin, Tołoknow, Witrik, Litwinow
11. Walejew, Akułow, Kołganow, Łotoriow
12. Bobin, Witrik, Klimow, Cziczkow
13. Tołoknow, Olejnik, Stukow, Bolszakow (w)
14. Łogaczow, Walejew, Akułow, Sidorow (t/w)
15. Cziczkow, Kołganow, Łotoriow, Klimow (u/w)
16. Bobin, Olejnik, Kolenkin, Witrik
17. Tołoknow, Łogaczow, Litwinow, Sidorow
18. Walejew, Popow, Cziczkow, Klimow
19. Bobin, Witrik, Kołganow, Łotoriow
20. Łogaczow, Olejnik, Kolenkin, Kniaziew
21. Walejew, Tołoknow, Akułow, Litwinow (u/w)
22. Tołoknow, Bobin

Klasyfikacja końcowa

1. CPTWS Kamieńsk Uralski - 47 (25+22)
2. Mega-Łada Togliatti - 45+3 (24+21)
3. CTWS Ufa - 45+2 (21+24)
4. Amur Błagowieszczeńsk - 39 (18+21)
5. Torpedo Szardińsk - 34 (13+21)
6. Sapsan Kumertau - 21 (12+9)
7. Podmoskowie Łuchowicy - 17 (9+8)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×