KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 40:50 (wynik)

[tag=869]Lokomotiv Daugavpils[/tag] bez problemu pokonał w Łodzi osłabioną drużynę Orła. Gospodarze już w pierwszym biegu dnia stracili dwóch zawodników.

Krzysztof Wesoły
Krzysztof Wesoły

Wyniki:

Lokomotiv Daugavpils - 50
1. Maksim Bogdanow - 10+1 (1,3,1*,3,2)
2. Fredrik Lindgren - 8+2 (3,2*,2,1*,)
3. Joonas Kylmaekorpi - 9 (2,3,2,2,-)
4. Kjastas Puodżuks - 3+1 (1*,1,0,1,-)
5. Antonio Lindbaeck - 12+1 (2,3,3,3,1*)
6. Jewgienij Kostygow - 2 (1,1,0,,)
7. Andrzej Lebiediew - 6 (3,0,1,w,2)

Orzeł Łódź - 40 9. Rory Schlein - NS 10. Kamil Adamczewski - 0 (w,-,-,-) 11. Mads Korneliussen - 6+1 (3,0,2,0,1*,0) 12. Jakub Jamróg - 9 (0,1,1,2,2,3) 13. Hans Andersen - 17 (3,2,3,3,3,3) 14. Sebastian Niedźwiedź - 3 (w,-,0,2,1) 15. Oskar Polis - 5 (2,2,1,0,0,0)
Bieg po biegu: 1. Lindgren, Polis, Bogdanow, Adamczewski (w/su) 2:4 2. Lebiediew, Polis, Kostygow, Niedźwiedź (w/u) 2:4 (4:8) 3. Korneliussen, Kylmaekorpi, Puodżuks, Jamróg 3:3 (7:11) 4. Andersen, Lindbaeck, Polis, Lebiediew 4:2 (11:13) 5. Bogdanow, Lindgren, Jamróg, Korneliussen 1:5 (12:18) 6. Kylmaekorpi, Andersen, Puodżuks, Polis 2:4 (14:22) 7. Lindbaeck, Korneliussen, Kostygow, Adamczewski (NS) 2:4 (16:26) 8. Andersen, Lindgren, Bogdanow, Polis 3:3 (19:29) 9. Andersen, Kylmaekorpi, Jamróg, Puodżuks 4:2 (23:31) 10. Lindbaeck, Jamróg, Lebiediew, Korneliussen 2:4 (25:35) 11. Andersen, Kylmaekorpi, Lindgren, Niedźwiedź 3:3 (28:38) 12. Bogdanow, Niedźwiedź, Korneliussen, Kostygow 3:3 (31:41) 13. Lindbaeck, Jamróg, Puodżuks, Polis 2:4 (33:45) 14. Jamróg, Bogdanow, Niedźwiedź, Lebiediew (w/su) 4:2 (37:47) 15. Andersen, Lebiediew, Lindbaeck, Korneliussen 3:3 (40:50)
Wybierz najlepszego zawodnika
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
wybierz zawodnika
  • Hans Andersen
  • Rory Schlein
  • Mads Korneliussen
  • Jakub Jamróg
  • Kamil Adamczewski
  • Oskar Polis
  • Sebastian Niedźwiedź
Optibet Lokomotiv Daugavpils
wybierz zawodnika
  • Antonio Lindbaeck
  • Joonas Kylmaekorpi
  • Kjastas Puodżuks
  • Maksim Bogdanow
  • Fredrik Lindgren
  • Andrzej Lebiediew
  • Jewgienij Kostygow




Wydarzenie:

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils







Sędzia:

Jerzy Najwer









Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (47)
Zobacz więcej komentarzy (15)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×