Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wybrzeże Gdańsk było obecne na Dniach Pruszcza

W sobotę w Pruszczu Gdańskim odbyły się XXI Dni Pruszcza. Nie zabrakło na nich gdańskich żużlowców, którzy promowali dyscyplinę i niedzielny mecz z Kolejarzem Intermarche.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Żużlowcy gościli przede wszystkim na stadionie CSiR. Stawili się tam niemal wszyscy zawodnicy Wybrzeża Gdańsk oraz trener Grzegorz Dzikowski. Odpalili swoje motocykle i odpowiadali na liczne pytania zgromadzonych.

Następnie zaprezentowano drużynę Wybrzeża. Pod sceną zjawiło się kilkaset osób, a całą prezentację otworzył film inicjujący kampanię #WybrzeżePowraca. Na klubowym stoisku można było kupić bilety na mecz z Kolejarzem Intermarche.


Działacze klubu znad morza cieszą się z tego, że mogli wystąpić na XXI Dniach Pruszcza. - Jesteśmy zadowoleni zarówno z zainteresowania naszą drużyną na imprezie w Pruszczu Gdańskim, jak również z wyników przedsprzedaży przeprowadzonej w piątek i w sobotę w kasach stadionu. Jej wynik jest niemalże identyczny, jak przed meczem z Polonią Piła. Daje to nadzieję, że fani naszej drużyny w niedzielę odwiedzą nasz obiekt równie tłumnie, jak w Boże Ciało i po raz kolejny potwierdzą, że są z zespołem na dobre i złe, za co serdecznie dziękujemy - powiedział Marek Balicki, członek zarządu Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże.

W niedzielę bilety na mecz z Kolejarzem Intermarche będzie można kupować już od godziny 13:00, kiedy to będzie otwarta jedna z kas od strony Bramy Maratońskiej. Godzinę później otwartych zostanie kolejnych siedem kas, w tym dwie tuż przy stacji paliw. Kasa techniczna, usytuowana w namiocie przed Bramą Maratońską otwarta zostanie od godziny 15:30. Każde dziecko, które przyjdzie w niedzielę na żużel otrzyma od klubu napój ufundowany przez firmy Siódme Niebo i MerCo.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×