Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ŻKS Ostrovia z nowym sponsorem na rundę finałową i SEC w Ostrowie

ŻKS Ostrovia pozyskała nowego sponsora w postaci firmy Gaz System S.A. na rundę finałową play-off oraz SEC w Ostrowie Wielkopolskim. - Na tym nie koniec dobrych wieści - deklaruje Mirosław Wodniczak.
Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju - czytamy na oficjalnej stronie nowego sponsora ŻKS Ostrovia. Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego. - Bardzo cieszymy się z pozyskania znaczącego sponsora. Wierzymy, że jest to dopiero początek dobrej współpracy - podkreśla Mirosław Wodniczak, prezes ostrowskiego klubu.


Szef żużlowej Ostrovii dziękuje za pomoc w rozmowa z nowym sponsorem pani Andżelice Możdżanowskiej, Minister w Kancelarii Premiera RP. - Kiedy pani minister gościła podczas jednego z meczów w Ostrowie, mówiłem wówczas, że wkrótce przedstawimy efekty tej współpracy. Bardzo cieszymy się, że dzięki wsparciu pani minister sfinalizowaliśmy umowę ze znaczącym sponsorem. Będzie on widoczny zarówno na meczach rundy finałowej naszej drużyny, ale przede wszystkim podczas finałowej rundy SEC, która 19 września odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim - dodał Wodniczak.

W piątek w Ostrowie odbędzie się konferencja prasowa przed rundą finałową SEC, podczas której oficjalnie zostanie zaprezentowany żużlowiec z dziką kartą na zawody w Ostrowie. W konferencji ma wziąć udział m.in. Emil Sajfutdinow - obrońca tytułu mistrza Europy oraz lider klasyfikacji SEC 2015.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (25):

Zobacz więcej komentarzy (12)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×