Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Emil Sajfutdinow gościł na rynku w Ostrowie

- Jeszcze nie czuję się mistrzem - mówił Emil Sajfutdinow, który w piątek gościł w Ostrowie Wielkopolskim. W samym centrum miasta spotkał się z dziennikarzami i kibicami.
Dawid Bilski
Dawid Bilski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Przed ostrowskim ratuszem odbyła się konferencja zapowiadająca finałową rundę SEC w Ostrowie Wielkopolskim. - Żużel w naszym mieście ma duże tradycje, a impreza którą będziemy mieli 19 września jest takim szczytem naszych marzeń. Możemy pokazać, że jesteśmy zdolni zorganizować imprezę jakiej w Ostrowie jeszcze nie było. Chcemy pokazać przy tym walory naszego miasto - mówi Beata Klimek, prezydent miasta.


Oprócz władz Ostrowa Wielkopolskiego w imprezę mocno zaangażowani są sternicy ŻKS Ostrovia. - W imprezę jaką jeszcze w naszym mieście nie było wkładamy wszystkie nasze siły i serce aby kibice mogli zobaczyć piękny żużel ze wspaniałymi zawodnikami - zapewnia prezes Mirosław Wodniczak.

Nad wszystkim czuwają oczywiście również przedstawiciele firmy One Sport. - Jesteśmy przekonani, że pod względem sportowym ta runda przyniesie wiele emocji. Mimo, że Emil Sajfutdinow jest na czele klasyfikacji to będzie musiał uważać, aby jego główni rywale go nie dokonali. Ciekawa będzie też walka o pięć czołowych lokat w klasyfikacji końcowej, które automatycznie dają prawo startu w przyszłorocznych mistrzostwach - mówi Jan Konikiewicz.

W Ostrowie rozdane zostaną medale tegorocznej rywalizacji W Ostrowie rozdane zostaną medale tegorocznej rywalizacji
Ostrowski stadion wieczorem 19 września ma zapełnić się kibicami czarnego sportu. Dla nich przygotowanych zostanie wiele dodatkowych atrakcji.  -Sprzedaliśmy dotąd 6 tysięcy biletów. Możemy już oficjalnie poinformować, że trening odbędzie się w sobotę 19 września o godzinie 12.00. Równocześnie ruszy strefa kibica zlokalizowana przy Stadionie Miejskim. W przyszłym tygodniu przedstawimy dokładny plan - informuje Karol Lejman  z One Sport. Dodajmy,  że na trening będzie można wejść po zakupieniu programu, a dla kibiców zostanie wyznaczony jeden z sektorów.

W piątek na ostrowskim rynku gościli również żużlowcy na czele z liderem klasyfikacji generalnej SEC 2015. - Jeszcze nie czuję się blisko mistrzostwa. Na ostrowskim torze nie będę miał łatwo. Tutaj tor jest długi i szeroki. Stawka jest bardzo mocna - mówi Emil Sajfutdinow.

Emil Sajfutdinow nie czuje się jeszcze mistrzem Europy Emil Sajfutdinow nie czuje się jeszcze mistrzem Europy

Ostrowskim akcentem będzie występ Mateusza Szczepaniaka, który otrzymał dziką kartę na te zawody. - Chcę jak najlepiej przygotować się do tych zawodów i pokazać się z dobrej strony. Cieszę się, że będę mógł rywalizować z tak znakomitymi zawodnikami - powiedział żużlowiec MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf.własna

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×