WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Światowy Skarb Kibica anno Domini 1979 - USA

W 1979 roku Kelly Moran na Stadionie Śląskim wywalczył czwartą lokatę w finale IMŚ. W Leningradzie Ron Preston triumfował w IMEJ. W zawodach o MŚP w Vojens Amerykanie zajęli piąte miejsce. Mistrzem kraju po raz siódmy został natomiast Mike Bast.
Przemysław Jany
Przemysław Jany

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
2 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie Kelly Moran w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata z dorobkiem jedenastu punktów zajął czwartą pozycję. Zawodnik z Lakewood walkę o medal brązowy przegrał w barażu. W nim triumfował Anglik Michael Lee. W Leningradzie (ZSRR) 22 lipca Ron Preston (13 pkt.) sięgnął po złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. 23 czerwca w rywalizacji o najlepszą parę na świecie zawodnicy ze Stanów Zjednoczonych zostali sklasyfikowani na piątej pozycji. Podczas jazd treningowych Kelly Moran doznał kontuzji, która wykluczyła go z udziału w zawodach. Ostatecznie na torze pojawiał się tylko Bruce Penhall (14 pkt.). Drużyna amerykańska w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Świata udział zakończyła w finale interkontynentalnym. Z dorobkiem 22 pkt. zajęli oni trzecią pozycję. Najskuteczniejszy wśród Jankesów był wówczas Kelly Moran (8 pkt.).

6 października w Costa Mesa Mike Bast siódmy raz w swojej karierze sięgnął po złoty medal Indywidualnych Mistrzostw USA. Alan Christian został wicemistrzem kraju, a Larry Kosta sięgnął po medal brązowy. 9 listopada w Gardenie Shawn Moran okazał się bezkonkurencyjny w Indywidualnych Mistrzostwach USA na długim torze. W Anaheim 16 listopada Bruce Penhall i Scott Autrey wywalczyli prawo startu w eliminacjach do przyszłorocznych zmagań o tytuł najlepszego żużlowca na globie.

W marcu reprezentacja Stanów Zjednoczonych czterokrotnie zmierzyła się z drużyną Reszty Świata. Pierwsze zawody rozegrano 2 marca w Costa Mesa. Amerykanie zdeklasowali rywali 74:34. Dwa dni później w San Bernardino ponownie triumfowali gospodarze. Tym razem padł wynik 70:38. Dopiero w trzecim meczu, który odbył się na ćwierć-milowym torze w Ascot 8 marca zwyciężyli zawodnicy Reszty Świata (43:63). W ostatnim starciu 10 marca w Venturze po raz trzeci Jankesi pokonali przyjezdnych (58:50). W całej rywalizacji najskuteczniejszym wśród wygranych był Mike Bast (53 pkt.). Zespół przegranych najlepiej reprezentował Nowozelandczyk Ivan Mauger (43 pkt.).

Punktacja - Costa Mesa (2 marca):

USA - 74:
Mike Bast - 14+1 (3,3,3,1*,1,3)
Brad Oxley - 8+2 (1,w,2*,3,-,2*)
Bruce Penhall - 10 (t,3,-,3,3,1)
Alan Christian - 10+3 (0,2*,1,2*,2*,3)
Gene Woods - 7+4 (1,1*,2*,1*,2*)
Bobby Schwartz - 16 (3,3,2,3,2,3)
Rez. Dave Sims - 9+1 (2,2*,3,2)

Reszta Świata - 34:
Ivan Mauger - 8 (0,1,2,2,3,0)
Larry Ross - 4 (2,u,0,0,u,2)
Peter Collins - 8+1 (3,1*,3,0,0,1)
Malcolm Simmons - 7 (1,2,0,1,3,0)
Anders Michanek - 4 (2,1,1,t,0,0)
John Louis - 3 (0,0,0,1,1,1)
Rez. Rudy Muts - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Bart,Ross,Oxley,Mauger 4-2
2. Collins,Sims,Simmons,Christian,Penhall (t) 2-4 (6-6)
3. Schwartz,Michanek,Woods,Louis 4-2 (10-8)
4. Bast,Simmons,Collins,Oxley (w) 3-3 (13-11)
5. Penhall,Christian,Michanek,Louis 5-1 (18-12)
6. Schwartz,Sims,Mauger,Ross (u) 5-1 (23-13)
7. Bast,Oxley,Michanek,Louis 5-1 (28-14)
8. Sims,Mauger,Christian,Ross 4-2 (32-16)
9. Collins,Schwartz,Woods,Simmons 3-3 (35-19)
10. Oxley,Mauger,Bast,Ross 4-2 (39-21)
11. Penhall,Christian,Simmons,Collins 5-1 (44-22)
12. Schwartz,Woods,Louis,Muts,Michanek (t) 5-1 (49-23)
13. Simmons,Sims,Bast,Collins 3-3 (52-26)
14. Penhall,Christian,Louis,Michanek 5-1 (57-27)
15. Mauger,Schwartz,Woods,Ross (u) 3-3 (60-30)
16. Bast,Oxley,Louis,Michanek 5-1 (65-31)
17. Christian,Ross,Penhall,Mauger 4-2 (69-33)
18. Schwartz,Woods,Collins,Simmons 5-1 (74-34)

Punktacja - San Bernardino (4 marca):

USA - 70:
Mike Bast - 16+1 (3 ,3,3,2,3,2*)
Gene Woods - 10+3 (2*,1,1,1*,2*,3)
Bruce Penhall - 8+2 (t,1*,1*,3,3,0)
Bobby Schwartz - 12+2 (2,2,2,2*,2*,2)
Alan Christian - 11+4 (2*,1*,2*,2,1*,3)
Jim Fishback - 12+1 (3,2,3,u,2,2*)
Rez. Dave Sims - 1+1 (1*)

Reszta Świata - 38:
Ivan Mauger - 16 (1,3,3,3,3,3)
Larry Ross - 1 (0,t,0,0,0,1)
Peter Collins - 0 (0,0,0,0,0,0)
Malcolm Simmons - 9 (3,2,1,1,1,1)
Anders Michanek - 10 (u,3,2,3,1,1)
John Louis - 2 (1,0,0,1,0,0)
Rez. Rudy Muts - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Bast,Woods,Mauger,Ross 5-1
2. Simmons,Schwartz,Sims,Collins,Penhall (t) 3-3 (8-4)
3. Fishback,Christian,Louis,Michanek (u) 5-1 (13-5)
4. Bast,Simmons,Woods,Collins 4-2 (17-7)
5. Michanek,Schwartz,Penhall,Louis 3-3 (20-10)
6. Mauger,Fishback,Christian,Muts,Ross (t) 3-3 (23-13)
7. Bast,Michanek,Woods,Louis 4-2 (27-15)
8. Mauger,Schwartz,Penhall,Ross 3-3 (30-18)
9. Fishback,Christian,Simmons,Collins 5-1 (35-19)
10. Mauger,Bast,Woods,Ross 3-3 (38-22)
11. Penhall,Schwartz,Simmons,Collins 5-1 (43-23)
12. Michanek,Christian,Louis,Fishback (u) 2-4 (45-27)
13. Bast,Woods,Simmons,Collins 5-1 (50-28)
14. Penhall,Schwartz,Michanek,Louis 5-1 (55-29)
15. Mauger,Fishback,Christian,Ross 3-3 (58-32)
16. Woods,Bast,Michanek,Louis 5-1 (63-33)
17. Mauger,Schwartz,Ross,Penhall (w) 2-4 (65-37)
18. Christian,Fishback,Simmons,Collins 5-1 (70-38)

Punktacja - Ascot (8 marca):

USA - 43:
Mike Bast - 7 (1,w,1,2,2,1)
Gene Woods - 0 (0,w,0,0,w,0)
Shawn Moran - 15 (3,3,3,2,2,2)
Tommy Morley - 2+1 (1,0,0,0,1*,0)
Bobby Schwartz - 15 (3,3,2,3,2,2)
Dave Sims - 4+2 (1,1,1*,0,0,1*)

Reszta Świata - 63:
Ivan Mauger - 9+2 (2*,2,1*,1,-,3)
Larry Ross - 12 (3,t,2,3,3,1)
Peter Collins - 14 (2,3,3,3,3,w)
Malcolm Simmons - 2+1 (w,2*,0,-,w,-)
Anders Michanek - 13 (w,2,3,2,3,3)
John Louis - 6+3 (2,1*,2*,1*,0,-)
Rez. Rudy Muts - 7+1 (0,1,1,2*,3)

Bieg po biegu:
1. Ross,Mauger,Bast,Woods 1-5
2. Moran,Collins,Morley,Simmons (w) 4-2 (5-7)
3. Schwartz,Louis,Sims,Michanek (w) 4-2 (9-9)
4. Collins,Simmons,Bast (w),Woods (w) 0-5 (9-14)
5. Moran,Michanek,Louis,Morley 3-3 912-17)
6. Schwartz,Mauger,Sims,Muts,Ross (t) 4-2 (16-19)
7. Michanek,Louis,Bast,Woods 1-5 (17-24)
8. Moran,Ross,Mauger,Morley 3-3 (20-27)
9. Collins,Schwartz,Sims,Simmons 3-3 (23-30)
10. Ross,Bast,Mauger,Woods 2-4 (25-34)
11. Collins,Moran,Muts,Morley 2-4 (27-38)
12. Schwartz,Michanek,Louis,Sims 3-3 (30-41)
13. Collins,Bast,Simmons (w),Woods (w) 2-3 (32-44)
14. Michanek,Moran,Morley,Louis 3-3 (35-47)
15. Ross,Schwartz,Muts,Sims 2-4 (37-51)
16. Michanek,Muts,Bast,Woods 1-5 (38-56)
17. Mauger,Moran,Ross,Morley 2-4 (40-60)
18. Muts,Schwartz,Sims,Collins (w) 3-3 (43-63)

Punktacja - Ventura (10 marca):

USA - 58:
Mike Bast - 16+2 (3,2*,3,3,2*,3)
Brad Oxley - 6 ( w,3,w/u,0,3,0)
Alan Christian - 12+1 (2,3,2,2*,0,3)
Mike Faria - 7+1 (0,2*,0,3,2,0)
Bobby Schwartz - 9+1 (3,3,0,1*,2,w)
Gene Woods - 8+1 (0,1,2,2,1*,2)

Reszta Świata - 50:
Ivan Mauger - 10 (t,w,3,2,3,2)
Larry Ross - 6+3 (1*,2,1,1*,0,1*)
Peter Collins - 9 (3,0,3,0,0,3)
Malcolm Simmons - 6 (1,1,1,1,1,1)
Anders Michanek - 13 (2,1,2,3,3,2)
John Louis - 4+3 (1*,0,1*,0,1,1*)
Rez. Barry Briggs - 2 (2)

Bieg po biegu:
1. Bast,Briggs,Ross,Oxley (u),Mauger (t) 3-3
2. Collins,Christian,Simmons,Faria 2-4 (5-7)
3. Schwartz,Michanek,Louis,Woods 3-3 (8-10)
4. Oxley,Bast,Simmons,Collins 5-1 (13-11)
5. Christian,Faria,Michanek,Louis 5-1 (18-12)
6. Schwartz,Ross,Woods,Mauger (w) 4-2 (22-14)
7. Bast,Michanek,Louis,Oxley (w/u) 3-3 (25-17)
8. Mauger,Christian,Ross,Faria 2-4 (27-21)
9. Collins,Woods,Simmons,Schwartz 2-4 (29-25)
10. Bast,Mauger,Ross,Oxley 3-3 (32-28)
11. Faria,Christian,Simmons,Collins 5-1 (37-29)
12. Michanek,Woods,Schwartz,Louis 3-3 (40-32)
13. Oxley,Bast,Simmons,Collins 5-1 (45-33)
14. Michanek,Faria,Louis,Christian 2-4 (47-37)
15. Mauger,Schwartz,Woods,Ross 3-3 (50-40)
16. Bast,Michanek,Louis,Oxley 3-3 (53-43)
17. Christian,Mauger,Ross,Faria 3-3 (56-46)
18. Collins,Woods,Simmons,Schwartz (w) 2-4 (58-50)

Finał Indywidualnych Mistrzostw USA w sezonie 1979 poprzedziły kwalifikacje. Zawodnicy rywalizowali w pięciu rundach. Awans do finału miał zapewniony obrońca trofeum Mike Bast. O pozostałe piętnaście pozycji i dwa miejsca rezerwowych zawodnicy walczyli w Sacramento (Cal Expo), Venturze, San Bernardino, Gardenie (Ascot) oraz Costa Mesa. Najskuteczniejszy w kwalifikacjach okazał się Duane Yarrow (2175 pkt.). Drugą pozycję zajął Larry Kosta (2150 pkt.), a trzecią Nowozelandczyk Tony Briggs (2025 pkt.).

Czołowa trójka rund kwalifikacyjnych:

1 runda - Sacramento (28 lipca):
1. Alan Christian
2. John Cook
3. Duane Yarrow

2 runda - Ventura (21 sierpnia):
1. Gene Woods
2. Mike Faria
3. Duane Yarrow

3 runda - San Bernardino (22 sierpnia):
1. Gene Woods
2. Dave Sims
3. Dan McNeil

4 runda - Gardena (23 sierpnia):
1. Tony Briggs
2. Brad Oxley
3. Denny Pyaett

5 runda - Costa Mesa (24 sierpnia):
1.
Alan Christian
2. John Sandona
3. Tony Briggs

Klasyfikacja końcowa kwalifikacji:

1. Duane Yarrow - 2175 pkt.
2. Alan Christian - 2150
3. Tony Briggs - 2025
4. Dan McNeil - 1950
5. Gene Woods - 1850
6. Dave Sims - 1625
7. Joe Meylor - 1575
8. Mike Faria - 1500
9. John Cook - 1450
10. Shawn Moran - 1450
11. Denny Pyeatt - 1300
12. Brad Oxley - 1250
13. Larry Kosta - 1200
14. Mark Marriott - 1125
15. Leni Faas - 1125
16. Charlie Morse - 1025
17. Tom Ferris - 1025
18. Steve Nutter - 925
19. Dave DeTample - 850
20. Craig Schaefer - 750
21. Mike Peddicord - 725
22. Eddie Ingols - 725
23. Mike Muntean - 700
24. Paul Orlandi - 700
25. Jim Fishback - 650
26. Dennis Robinson - 600
27. Joe Meylor - 600
28. Louis Lindwall - 525
29. Frank Adamo - 525
30. Glen Hutchinson - 500
31. Phil Gagnon - 425
32. Kurt Strommer - 225

W jedenastej odsłonie powojennych Indywidualnych Mistrzostw USA bezkonkurencyjny okazał się Mike Bast, dla którego był to siódmy złoty medal w tej rywalizacji. Tytuł wicemistrza kraju wywalczył Alan Christian. Larry Kosta stanął na najniższym stopniu podium.

Punktacja Indywidualnych Mistrzostw USA - Costa Mesa (6 października):

1. Mike Bast - 15 (3,3,3,3,3)
2. Alan Christian - 13 (3,2,3,3,2)
3. Larry Kosta - 12 (3,2,3,2,2)
4. John Sandona - 9 (1,0,3,2,3)
5. Gene Woods - 9 (2,1,2,3,1)
6. Mike Faria - 8 (2,1,1,2,2)
7. Tony Briggs (Nowa Zelandia) - 7 (3,3,1,0,0)
8. Shawn Moran - 7 (2,0,0,3,2)
9. Dave Sims - 7 (1,3,2,1,0)
10. Duane Yarrow - 7 (0,3,2,1,1)
11. John Cook - 6 (0,2,0,1,3)
12. Dan McNeill - 6 (1,2,2,0,1)
13. Mark Marriott - 4 (0,1,0,0,3)
14. Brad Oxley - 4 (2,0,1,1,-)
15. Denny Peatt - 4 (0,0,1,2,1)
16. Leni Faas - 2 (1,1,0,0,0)
Rez. Charlie Morse - 0 (0,0)
Rez. Tom Ferris - ns

Bieg po biegu:
1. Kosta, Moran, Faas, Marriott
2. Bast, Woods, McNeill, Yarrow
3. Briggs, Faria, Sandona, Pyaett
4. Christian, Oxley, Sims, Cook
5. Sims, Kosta, Woods, Sandona
6. Briggs, McNeill, Marriott, Oxley
7. Bast, Christian, Faria, Moran
8. Yarrow, Cook, Faas, Pyeatt
9. Kosta, McNeill, Faria, Cook
10. Christian, Woods, Pyeatt, Marriott
11. Sandona, Yarrow, Oxley, Moran
12. Bast, Sims, Briggs, Faas
13. Christian, Kosta, Yarrow, Briggs
14. Bast, Sandona, Cook, Marriott
15. Moran, Pyeatt, Sims, McNeill
16. Woods, Faria, Oxley, Faas
17. Bast, Kosta, Pyeatt, Oxley
18. Marriott, Faria, Yarrow, Sims
19. Cook, Moran, Woods, Briggs
20. Sandona, Christian, McNeill, Faas

Pierwsze mistrzostwa stanu Kalifornia odbyły się w 1968 roku na zamkniętym obiekcie Sports Arena w Los Angeles. Historycznym triumfatorem został tam Sonny Nutter. W dwunastej odsłonie tej rywalizacji najskuteczniejszy okazał się natomiast Mike Bast, który na torze tylko raz oglądał plecy innego zawodnika. O drugą pozycję rozegrano bieg dodatkowy. Zwycięsko z pojedynku wyszedł Gene Woods, który pokonał Mike'a Faria'e.

Punktacja Indywidualnych Mistrzostw Kalifornii - San Bernardino - 12 września:

1. Mike Bast - 14 (3,3,3,3,2)
2. Gene Woods - 13+3 (3,2,3,2,3)
3. Mike Faria -13+2 (2,2,3,3,3)
4. Steve Nutter - 11 (2,3,2,2,2)
5. Alan Christian - 10 (2,1,1,3,3)
6. John Sandona - 9 (0,3,2,3,1)
7. Shawn Moran - 8 (3,2,0,0,3)
8. Dan McNeill - 8 (1,0,3,2,2)
9. Duane Yarrow - 7 (3,1,1,1,1)
10. Brad Oxley - 7 (0,1,2,2,2)
11. Dave Sims - 4 (0,3,1,0,0)
12. Craig Schaefer - 4 (1,0,2,1,0)
13. Tony Briggs (Nowa Zelandia) - 4 (1,2,0,0,1)
14. Phil Gagnon - 4 (1,1,0,1,1)
15. John Cook - 3 (2,0,0,1,0)
16. Mike Muntean - 1 (0,0,1,0,0)
Rez. Leni Faas - ns
Rez. Kurt Strommer - ns

Bieg po biegu:
1. Yarrow, Faria, Briggs, Oxley
2. Moran, Christian, McNeill, Sims
3. Woods, Cook, Schaefer, Muntean
4. Bast, Nutter, Gagnon, Sandona
5. Sandona, Moran, Yarrow, Cook
6. Nutter, Woods, Oxley, McNeill
7. Bast, Faria, Christian, Schaefer
8. Sims, Briggs, Gagnon, Muntean
9. McNeill, Schaeffer, Tarrow, Gagnon
10. Bast, Oxley, Muntean, Moran
11. Faria, Nutter, Sims, Cook
12. Woods, Sandona, Christian, Briggs
13. Christian, Nutter, Yarrow, Muntean
14. Sandona, Oxley, Schaefer, Sims
15. Faria, Woods, Gagnon, Moran
16. Bast, McNeill, Cook, Briggs
17. Woods, Bast, Yarrow, Sims
18. Christian, Oxley, Gagnon, Cook
19. Faria, McNeill, Sandona, Muntean
20. Moran, Nutter, Briggs, Schaefer
21. Woods, Faria

26 października na półmilowym torze w Gardenie odbyły się kwalifikacje do finału Indywidualnych Mistrzostw USA na długim torze. Triumfował siedemnastoletni Shawn Moran. Aktualny mistrz kraju Mike Bast zajął drugą pozycję. Pochodzący z Oregonu Dave Sims był trzeci.

Czołowa szesnastka kwalifikacji - Gardena (26 października):

1. Shawn Moran - 675 pkt.
2. Mike Bast - 625
3. Dave Sims - 575
4. Ron Preston - 525
5. Dave DeTample - 450
6. John Cook - 400
7. Jim Lawson - 350
8. Tony Briggs (Nowa Zelandia) - 300
9. Denny Peatt - 250
10. Scott Autrey - 200
11. Keith Chrisco - 225
12. Larry Kosta - 225
13. Gene Woods - 200
14. Wayne Ishii - 200
15. Shawn McConnell - 150
16. Lance King - 150

Finał Indywidualnych Mistrzostw USA na długim torze rozegrano 9 listopada w Gardenie. Bezkonkurencyjny na torze okazał się najmłodszy w stawce Shawn Moran. Obrońca tytułu Bruce Penhall sięgnął tym razem po medal srebrny. Trzecie miejsce na podium przypadło dla Johna Cooka.

Finał Indywidualnych Mistrzostw USA na długim torze - Gardena (9 listopada):

1. Shawn Moran - 15 pkt.
2. Bruce Penhall - 13
3. John Cook - 12
4. Bobby Schwartz - 11
5. Tony Briggs (Nowa Zelandia) - 9
6. Denny Pyeatt - 9
7. Dave Tample - 8
8. Dave Sims - 7
9. Scott Autre - 7
10. Jim Lawson - 6
11. Wayne Ishii - 5
12. Jack Kee - 5
13. Keith Chrisco - 3
14. Larry Kosta - 3
15. Mike Faria - 3
16. Gene Woods - 1

W Anaheim 16 listopada Amerykanie walczyli o dwie przepustki do eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bruce'a Penhalla. O drugie miejsce rozegrano bieg dodatkowy. Ostatecznie z triumfu mógł cieszyć się Scott Autrey, który pokonał Dennisa Sigalosa oraz aktualnego mistrza Europy juniorów Rona Prestona.

Kwalifikacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata  - Anaheim (16 listopada):

1. Bruce Penhall - 14 pkt.
2. Scott Autrey - 13+3
3. Denis Sigalos - 13+2
4. Ron Preston - 13+1
5. Shawn Moran - 10
6. Gene Woods - 10
7. John Cook - 8
8. Mike Faria - 7
9. Bobby Schwartz - 5
10. Alan Christian - 5
11. Denny Pyeatt - 5
12. Duane Yarrow - 5
13. Brad Oxley - 4
14. John Santona - 4
15. Dan McNeill - 3
16. Kelly Moran - 1
17. Larry Kosta - 0

Wyniki innych zawodów:
Perris - 13 stycznia:
1. Kevin Weeda

Santa Ana - 3 marca:
Exibition:
1. Mike Bast - 13, 2. Kelly Moran - 12, 3. Bill Cody - 10., 4. Shawn McConell - 9, 5. Dennis Sigalos - 9, 6. Brian Buffington - 7, 7. Glenn Hutchinson - 4, 8. Ron Preston - 2
Handicap
First Division:
1. Dennis Sigalos, 2. Bill Cody, 3. Donny Faulkner
Second Division:
1. Scott Black, 2. Steve Joiner, 3. Paul DiGuissippi
Third Division:
1. Jeff Crmaello, 2. Kent Shockley, 3. Frank Manglone
Junior Division:
1. Louis Kossuth

Daytona - 4 marca:
Support Division Final:
1. Steve Elstins, 2. Robert Mosher, 3. J. Pierre LaRochelle, 4. Charles Gornan
First Division Handicap Consolation:
1. James Pierce, 2. Pete Buckwalter, 3. Rick Workman, 4. Mike Gross, 5. George Lewis
First Division Handicap Final:
1. Norm Robinson, 2. Duane Yarrow, 3. Gary Ford, 4. Robert Borg, 5. Warren Diem, 6. Mike Faria
First Division Scratch Consolation:
1. Dennis Robinson, 2. Mike Robinson, 3. Eddie Roy Ingels, 4. Mike Warren
First Division Scratch Final:
1. Mike Faria, 2. Norm Robinson, 3. Duane Yarrow, 4. Gary Ford

Santa Ana - 9 marca
First Division Scratch Main:
1. Mike Bast, 2. Bill Cody, 3. Dave Sims, 4. Tom Morley
Handicap Main:
1. Brian Bishop, 2. Keith Chrisco, 3. Shawn McConell
Second Division Scratch Main:
1. Brian Bishop, 2. Mike Peddicord, 3. John Staiefski, 4. Mike Gross
Handicap Main:
1. Jeff Carmello, 2. Joe Black, 3. Mike Ballanger
Third Division:
1. Greg Ayers

Costa Mesa - 20 kwietnia:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Gene Woods, 3. Kurt Strommer, 4. Alan Christian
Handicap Main Event:
1. Steve Nutter, 2. Dave DeTemple, 3. Brad Oxly, 4. Kurt Strommer, 5. Dan McNeill, 6. Gene Woods
Second Division Main:
1. Rusty Howard
Third Division Main:
1. Mark Detter

San Bernardino - 25 kwietnia:
Scratch Main Event:
1. Gene Woods, 2. Dan McNeill, 3. Jan Ballard, 4. Tom Morley
Handicap Main Event:
1. Jan Ballard, 2. Dan McNeill, 3. Leni Faas, 4. Gene Woods, 5. Mike Faria, 6. Kurt Strommer
Division 2:
1. Dave DeTample
Division 3:
1. Keith Chrisco

Ascot - 26 kwietnia:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Gene Woods, 3. Dave Sims, 4. Tom Morley
Handicap Main Event:
1. Dave DeTample, 2. Dan McNeill, 3. Tony Briggs, 4. Dave Sims, 5. Phil Gagnon, 6. John Sandona
Divison 2:
1. Lance King

Costa Mesa - 27 kwietnia:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Jim Fishback, 3. Mike Bast, 4. Brad Oxley
Handicap Main Event:
1. Alan Christian, 2. Mike Bast, 3. John Sandona, 4. Brad Oxley, 5. Phil Gagnon
Division 2:
1. Sterling Cogar
Division 3:
1. Dave Miller

San Bernardino - 2 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Jim Fishback, 3. Alan Christian, 4. Dave Sims
Handicap Main Event:
1. Dave Sims, 2. Bobby Schwartz, 3. Jim Fishback, 4. Dan McNeill, 5. Phil Gagnon, 6. Dave DeTample
Division 2:
1. Mark Detter
Division 3:
1. Kris Remsgar

Gardena - 3 maja:
Scratch Main Event:
1. Bobby Schwartz, 2. Mike Bast, 3. Shawn Moran, 4. Bobby McLain
Handicap Main Event:
1. Dave DeTample, 2. Lance King, 3. Shawn Moran, 4. Wayne Ishii, 5. Joe Maylor, 6. Phil Gagnon
Division 2:
1. Keith Larsen

Costa Mesa - 4 maja:
Scratch Main Event:
1. Dave Sims, 2. Mike Bast, 3. Gene Woods, 4. Leni Faas
Handicap Main Event:
1. Leni Faas, 2. Phil Gagnon, 3. Brad Oxley, 4. Alan Christian, 5. Mark Marriot, 6. Jim Fishback
Division 2:
1. Bobby Hunter
Division 3:
1. Wes Randolph

San Bernardino - 9 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Jim Fishback, 3. Gene Woods, 4. Brad Oxley
Handicap Main Event:
1. Alan Christian, 2. Mike Bast, 3. Phil Gagnon, 4. Gene Woods, 5. Lance King, 6. Leni Faas
Division 2:
1. Jeff Tornlin
Division 3:
1. Jeff Carmello

Gardena - 10 maja:
Scratch Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Mike Bast, 3. Frank Adamo, 4. Leni Faas
Handicap Main Event:
1. Leni Faas, 2. Shawn Moran, 3. Lance King, 4. Frank Adamo, 5. Wayne Ishii, 6. Dave DeTample
Division 2:
1. Dave Miller

Costa Mesa - 11 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Tom Morley, 3. Gene Woods, 4. Dave Sims
Handicap Main Event:
1. Lance King, 2. Mike Bast, 3. Tom Morley, 4. John Fallon, 5. Leni Faas, 6. Alan Christian
Division 2:
1. Pam Bannett
Division 3:
1. Ken Funkhouser

San Bernardino - 16 maja:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Gene Woods, 3. Mike Bast, 4. Dave Sims
Handicap Main Event:
1. Jim Fishback, 2. Phil Gagnon, 3. John Sandona, 4. Dave DeTample, 5. Larry Kosta, 6. Graig Schaefer
Division 2:
1. Dwight Hill
Division 3:
1. Robin Bourgeois

Gardena - 17 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Shawn Moran, 3. Lance King, 4. Leni Faas
Handicap Main Event:
1. Frank Adamo, 2. Tom Morley, 3. Mike Peddicord, 4. Shawn McNeill, 5. John Sandona
Division 2:
1. Kirby Shiropshire

Costa Mesa - 18 maja:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Mike Bast, 3. Gene Woods, 4. Dave Sims
Handicap Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Mark Marriott, 3. Lance King, 4. Steve Bast, 5. Dave Sims, 6. Mike Muntean
Division 2:
1. Dwight Hill
Division 3:
1. Frank Forsysth

San Bernardino - 23 maja:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Mike Bast, 3. Gene Woods, 4. Brad Oxley
Handicap Main Event:
1. Tony Briggs, 2. Tom Burba, 3. Leni Faas, 4. Jim Fishback, 5. Scott Sivadge, 6. John Sandona
Division 2:
1. Shawn McConnell
Division 3:
1. Alan Davidson

Gardena - 24 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Dan McNeill, 3. Frank Adamo, 4. Lance King
Handicap Main Event:
1. Lance King, 2. Frank Adamo, 3. Tony Briggs, 4. Leni Faas, 5. Mike Peddicord, 6. Dan McNeill
Division 2:
1. Mike Lella

Costa Mesa - 25 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Gene Woods, 3. Dan McNeill, 4. Dave Sims
Handicap Main Event:
1. Mark Marriott, 2. Brad Oxley, 3. Tony Briggs, 4. Dan McNeill, 5. Shawn Moran, 6. Gene Woods
Division 2:
1. Jeff Carmello
Division 3:
1. Troy Fisher

San Bernardino - 30 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Gene Woods, 3. Bob McLain, 4. Steve Bast
Handicap Main Event:
1. Gene Woods, 2. Mike Bast, 3. John Sandona, 4. Craig Schaefer, 5. Steve Bast, 6. Jim Fishback
Division 2:
1. Joe Meylor
Division 3:
1. Dennis Rose

Gardena - 31 maja:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Shawn Moran, 3. Leni Faas, 4. Dan McNeill
Handicap Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Dan McNeill, 3. Mike Bast, 4. John Sandona, 5. Joe Maylor, 6. Kirby Shiropshire
Division 2:
1. Keith Chrisco

Costa Mesa - 1 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Dave Sims, 2. Bob McLain, 3. Alan Christian, 4. Gene Woods
Handicap Main Event:
1. Mark Marriott, 2. Mike Muntean, 3. Leni Faas, 4. Alan Christian, 5. Tom Morley, 6. Brad Oxley
Division 2:
1. Mark Detter
Division 3:
1. Wes Randolph

San Bernardino - 6 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Gene Woods, 3. Bob McLain, 4. Mike Curoso
Handicap Main Event:
1. Mike Bast, 2. Dave Sims, 3. Phil Gagnon, 4. Dan McNeill, 5. Joe Meylor, 6. Shawn McConnell
Division 2:
1. Dave Miller
Division 3:
1. John Silva

Gardena - 7 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Bob McLain, 2. Mike Bast, 3. Leni Faas, 4. Shawn Moran
Handicap Main Event:
1. Shawn McConnell, 2. Bob McLain, 3. Frank Adamo, 4. Tom Morley, 5. Wayne Ishii, 6. Shawn Moran
Division 2:
1. Dan Huckins

Costa Mesa - 8 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Bob McClain, 3. Gene Woods, 4. Mark Marriott
Handicap Main Event:
1. Bob McLain, 2. Mike Muntean, 3. Rusty Howard, 4. Gene Woods, 5. Larry Kosta, 6. Tom Morley
Division 2:
1. Dave Miller
Division 3:
1. Kris Kemsgar

Auburn - 7 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Mike Faria, 2. Dennis Robinson, 3. Glenn Hutchinson, 4. Duane Yarrow
Main Handicap Event:
1. Dennis Robinson, 2. Tom Ferris, 3. Duane Yarrow, 4. John Cook
Divison 2:
1. Al Yarrow
Handicap Consolation:
1. Dave Faria
Scratch Consolation:
1. John Cook

Sacramento (Cal Expo) - 8 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Duane Yarrow 2. Mike Faria
Main Handicap Event:
1. Glenn Hutchinson, 2. Duane Yarrow, 3. Tom Ferris, 4. Mike Faria
Division 2:
1. Dave Norman
Divison 3:
1. Greg Martz

San Bernardino - 13 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Jim Fishback, 3. Dan McNeil, 4. Steve Bast
Handicap Main Event:
1. Joe Meylor, 2. Bob McLain, 3. Dave Sims, 4. Shawn Moran, 5. Mike Curoso, 6. Alan Christian
Division 2:
1. Jeff Carmello
Division 3:
1. Robin Bourgeois

Gardena - 14 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Mike Curoso, 2. Gene Woods, 3. Frank Adamo, 4. Shawn Moran
Handicap Main Event:
1. Mike Muntean, 2. Bob McLain, 3. Leni Faas, 4. Mike Lella, 5. Frank Adamo, 6. Shawn Moran
Division 2:
1. Keith Larsen

Auburn - 14 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Paul Orlandi
Handicap Main Event:
1. John Cook
Junior Speedway Handicap:
1. Bart Bast
Divison 2:
1. Bill Calicura

Costa Mesa - 15 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Tom Morley, 3. Gene Woods, 4. Dave Sims
Handicap Main Event:
1. Mike Muntean, 2. Dave Sims, 3. Brad Oxley, 4. Dave DeTample, 5. Dan McNeill, 6. Gene Woods
Division 2:
1. Dwight Hill
Division 3:
1. Troy Fisher

Sacramento (Cal Expo) - 15 czerwca:
Main Handicap Event:
1. Mark Prince
Scratch Main Event:
1. Mike Farian 2. Mike Bast
Handicap Consolation:
1. Charlie Morse 2. Harland Bast
Scratch Consolation:
1. Duane Yarrow

Ventura - 19 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Gene Woods, 3. Mike Bast, 4. Brad Oxley
Handicap Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Paul Belisle, 3. Tony Briggs, 4. John Sandona, 5. Mikke Peddicord, 6. Scott Siviadge
Division 2:
1. Keith Larsen
Division 3:
1. Dennis Rose

San Bernardino - 20 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Mike Bast, 3. Dave Sims, 4. Steve Bast
Handicap Main Event:
1. Jim Fishback, 2. Brad Oxley, 3. Alan Christian, 4. Steve Nutter, 5. Larry Kosta, 6. Bob McLain
Division 2:
1. Keith Chrisco
Division 3:
1. Dave Braviroff

Gardena - 21 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Tony Briggs, 2. Shawn Moran, 3. Frank Adamo, 4. Leni Faas
Handicap Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Dan McNeill, 3. Frank Adamo, 4. Mike Bloom, 5. Keith Chrisco, 6. Leni Faas
Division 2:
1. Rick Workman

Costa Mesa - 22 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Jim Fishback, 2. Brad Oxley, 3. Gene Woods, 4. Mark Marriott
Handicap Main Event:
1. John Sandona, 2. Dave DeTample, 3. Brad Oxley, 4. Phil Gagnon, 5. Larry Kosta, 6. Dan McNeill
Division 2:
1. Dave Miller
Division 3:
1. John Connolly

Ventura - 26 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Alan Christian, 3. Dave Sims, 4. Gene Woods
Handicap Main Event:
1. Tony Briggs, 2. Louis Lindwall, 3. John Sandona, 4. Mike Bast, 5. Dennis Stewart, 6. Larry Kosta
Division 2:
1. Jeff Carmello
Division 3:
1. Moose Kennedy

San Bernardino - 27 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Gene Woods, 2. Alan Christian, 3. Dave Sims, 4. Mike Bast
Handicap Main Event:
1. Gene Woods, 2. Kurt Strommer, 3. Brad Oxley, 4. Mike Bast, 5. Steve Nutter, 6. Dave DeTample
Division 2:
1. Kevin Weeda
Division 3:
1. Moose Kennedy

Gardena - 28 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Frank Adamo, 2. Tony Briggs, 3. Leni Faas, 4. Shawn Moran
Handicap Main Event:
1. Keith Larsen, 2. Leni Faas, 3. Frank Adamo, 4. Mike Piddecord, 5. Joe Maylor, 6. Tony Briggs
Division 2:
1. Jim Lawson

Costa Mesa - 29 czerwca:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Gene Woods, 3. Dave Sims, 4. Tom Morley
Handicap Main Event:
1. Alan Chritian, 2. Tom Morley, 3. Craig Schaefer, 4. Jim Fishback, 5. Phil Gagnon, 6. Steve Nutter
Division 2:
1. Shawn McConnell
Division 3:
1. John Connolly

San Bernardino - 4 lipca:
Scratch Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Dave Sims, 3. Jim Fishback, 4. Gene Woods
Handicap Main Event:
1. Mark Marriott, 2. Dave Sims, 3. Jim Fihsback, 4. Dan McNeill, 5. Gene Woods, 6. Stan Flanders
Division 2:
1. Shane Hawley
Division 3:
1. Dennis Rose

Gardena - 5 lipca:
Scratch Main Event:
1. Tony Briggs , 2. Frank Adamo, 3. Shawn Moran, 4. Brad Oxley
Handicap Main Event:
1. Leni Faas, 2. Mike Piddecord, 3. Shawn Moran, 4. Shawn McConnell, 5. Larry Kosta, 6. Bob McLain
Division 2:
1. Moose Kennedy

Costa Mesa - 6 lipca:
Scratch Main Event:
1. Dave Sims, 2. Gene Woods, 3. Bob McLain, 4. Larry Kosta
Handicap Main Event:
1. Joe Donaldson, 2. Brad Oxley, 3. Dave DeTample, 4. Craig Schaefer, 5. Louis Lindwell, 6. Kurt Strommer
Division 2:
1. Keith Chrisco
Division 3:
1. Steve Potts

San Bernardino - 11 lipca:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Mike Bast, 3. Tony Briggs, 4. Bob McLain
Handicap Main Event:
1. Louis Lindwall, 2. Dan McNeill, 3. Jim Fihsback, 4. Alan Christian, 5. Leni Faas, 6. Phil Gagnon
Division 2:
1. Keith Larsen
Division 3:
1. Kris Remsager

Gardena - 12 lipca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast , 2. Frank Adamo, 3. Dave DeTample, 4. Dan McNeill
Handicap Main Event:
1. Shawn Moran, 2. John Cook, 3. Kirby Shiropshire, 4. Mike Peddicord, 5. Dan McNeill, 6. Frank Adamo
Division 2:
1. Jim Lawson

Costa Mesa - 13 lipca:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Bob McLain, 3. Steve Nutter, 4. Shawn Moran
Handicap Main Event:
1. Shawn McConnel, 2. Jim Fishback, 3. Gene Woods, 4. Mark Marriott, 5. Phil Gagnon, 6. John Sandona
Division 2:
1. Jeff Carmello
Division 3:
1. Alan Christian

Ventura - 17 lipca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast , 2. Alan Christian, 3. Tony Briggs, 4. Bob McLain
Handicap Main Event:
1. Alan Christian, 2. Keith Larsen, 3. Tom Morley, 4. Dave DeTample, 5. Shawn Moran, 6. Craig Schaefer
Division 2:
1. Kevin Weeda
Division 3:
1. Mark Stahovich

Gardena - 18 lipca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast , 2. Gene Woods, 3. Jim Fishback, 4. Alan Christian
Handicap Main Event:
1. Shawn Moran, 2. Dan McNeill, 3. Mike Bast, 4. Jim Fishback, 5. Alan Christian, 6. Gene Woods
Division 2:
1. Dave Miller
Division 3:
1. John Conolly

Gardena - 19 lipca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Tony Briggs, 3. Frank Adamo, 4. Shawn Moran
Handicap Main Event:
1. Mike Bloom, 2. Tony Briggs, 3. Frank Adamo, 4. Bob McLain, 5. John Cook, 6. Mike Bast
Division 2:
1. Tom Hughes

Sacramento (Cal Expo) - 20 lipca:
Scratch Main Event:
1. Mike Faria
Handicap Main Event:
1. Mark Prince
Match Race:
1. Mike Faria, 2. Denny Pyeatt
Junior Handicap:
1. Scott Brandt
Division 2:
1. Joe Leduc
Handicap Consolation:
1. Mike DeLacy
Scratch Consolation:
1. Duane Yarrow

San Bernardino - 25 lipca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Gene Woods, 3. Alan Christian, 4. Shawn Moran
Handicap Main Event:
1. Dave DeTample, 2. Shawn Moran, 3. John Sandona, 4. John Cook, 5. Craig Schaefer, 6. Jim Fishback
Division 2:
1. Keith Larsen
Division 3:
1. John Conolly

Gardena - 26 lipca:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast , 2. Bob McLain, 3. Shawn Moran, 4. John Cook
Handicap Main Event:
1. John Cook, 2. Dan McNeill, 3. Phil Gagnon, 4. Shawn Moran, 5. Louis Lindwall, 6. Bob McLain
Division 2:
1. Jim Turner

Costa Mesa - 27 lipca:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Gene Woods, 3. Dave Sims, 4. Craig Schaefer
Handicap Main Event:
1. Dave Miller, 2. Gene Woods, 3. Mark Marriott, 4. Steve Colombo, 5. Brad Oxley, 6. Steve Nutter
Division 2:
1. Mark Detter
Division 3:
1. Dennis Bransford

Ventura - 31 lipca:
Scratch Main Event:
1. Bruce Penhall
Handicap Main Event:
1. Bruce Penhall

San Bernardino - 1 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Bruce Penhall , 2. Alan Christian, 3. Mike Bast, 4. Gene Woods
Handicap Main Event:
1. Dave Miller, 2. Stan Flanders, 3. Dennis Stewart, 4. Craig Schaefer, 5. Dave DeTample, 6. Gene Woods
Division 2:
1. Keith Larsen
Division 3:
1. Tom Hughes

Gardena - 2 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. John Cook, 3. Shawn Moran, 4. Dan McNeill
Handicap Main Event:
1. Dan McNeill, 2. Tony Briggs, 3. Shawn Moran, 4. Kirby Shiropshire, 5. Bruce Penhall, 6. Shawn McConell
Division 2:
1. Kris Remsager

Costa Mesa - 3 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Bruce Penhall, 2. Larry Kosta, 3. Mike Muntean, 4. Alan Christian
Handicap Main Event:
1. Tom Burba, 2. Mark Marriott, 3. Brad Oxley, 4. Dave Sims, 5. Bruce Penhall, 6. Joe Meylor
Division 2:
1. Wes Randolph
Division 3:
1. John Pavano

San Bernardino - 8 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast , 2. Dave Sims, 3. Larry Kosta, 4. Craig Schaefer
Handicap Main Event:
1. John Sandona, 2. Alan Christian, 3. Dave Miller, 4. Dave DeTample, 5. Mike Bast, 6. Dave Sims
Division 2:
1. Paul Belisle
Division 3:
1. Dennis Bransford

Gardena - 9 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Shawn Moran, 3. Shawn McConnell, 4. Joe Meylor
Handicap Main Event:
1. John Falon, 2. Jack Kee, 3. Mike Bloom, 4. Keith Larsen, 5. Jim Turner, 6. Shawn McConell
Division 2:
1. Rusty Howard

Costa Mesa - 10 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Alan Christian, 2. Dave Sims, 3. Larry Kosta, 4. Craig Schaefer
Handicap Main Event:
1. Sterling Cogar, 2. Mark Marriott, 3. Dan McNeill, 4. Shawn McConnell, 5. Tom Burba, 6. Brad Oxley
Division 2:
1. Mike Gross
Division 3:
1. Dan Braviroff

San Bernardino - 15 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast , 2. Jim Fishback, 3. Dave Sims, 4. Bob McLain
Handicap Main Event:
1. Keith Larsen, 2. Louis Lindwall, 3. Dave Sims, 4. Brad Oxley, 5. Sterling Cogar, 6. Mike Bast
Division 2:
1. Keith Chrisco
Division 3:
1. Eddie Lynch

Gardena - 16 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Frank Adamo, 3. Louis Lindwall, 4. Shawn Moran
Handicap Main Event:
1. Glenn Hutchinson, 2. Dave DeTample, 3. Shawn McConnell, 4. Jack Kee, 5. Mike Peddicord, 6. Lance King
Division 2:
1. Steve Potts

Costa Mesa - 17 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Jim Fishback, 2. Gene Woods, 3. Mike Muntean, 4. Craig Schaefer
Handicap Main Event:
1. Shawn McConnell, 2. Lance King, 3. Dan McNeill, 4. Gene Woods, 5. John Sandona, 6. Keith Larsen
Division 2:
1. Mike Bloom
Division 3:
1. Dennis Bransford

Ventura - 28 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. John Sandona, 2. Brad Oxley, 3. Danny McNeill, 4. Louis Lindwall
Handicap Main Event:
1. Keith Larsen
Division 2:
1. Bobby Hill

San Bernardino - 29 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Gene Woods, 2. Alan Christian, 3. Denny Pyaett, 4. Dave Sims
Handicap Main Event:
1. Alan Christian, 2. Louis Lindwall, 3. Dave Miller, 4. Sterling Cogar, 5. Denny Pyaett, 6. Larry Kosta
Division 2:
1. Keith Chrisco
Division 3:
1. David Rose

Lancaster - 30 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. John Cook, 2. Dave DeTample, 3. Louis Lindwall, 4. Dan McNeill
Handicap Main Event:
1. Brad Oxley, 2. Dan McNeill, 3. Denny Pyaett, 4. John cook, 5. Keith Larsen, 6. John Fallon
Division 2:
1. Jeff Tomlin

Costa Mesa - 31 sierpnia:
Scratch Main Event:
1. Larry Kosta, 2. Alan Christian, 3. Brad OXley, 4. Dave DeTample
Handicap Main Event:
1. Alan Christian, 2. Dave Miller, 3. Denny Pyaett, 4. Dave DeTample, 5. Tom Burba, 6. Joe Donaldson
Division 2:
1. Kevin Weeda
Division 3:
1. Dennis Bransford

Ventura - 4 września:
Ventura Track Championship:
1. Mike Bast - 15 pkt., 2. Alan Christian 13, 3. Craig Schaefer - 10, 4. John Sandona - 10, 5. Louis Lindwall - 10, 6. Denny Pyaett - 9, 7. Gene Woods - 9,
8. Dave DeTample - 9, 9. Dan McNeill - 9
Second Division Handicap Main:
1. Bobby Hill, 2. Alan Davidson, 3. Jim Turner, 4. Paul Heffernan, 5. Pam Bennett, 6. Marty Spellman

San Bernardino - 5 września:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Gene Woods, 3. Brad Oxley, 4. Alan Christian
Handicap Main Event:
1. Leni Faas, 2. Sterling Cogar, 3. John Cook, 4. Brad Oxley, 5. Craig Schaefer, 6. Phil Gagnon
Division 2:
1. Kevin Weeda
Division 3:
1. Greg Ayers

Gardena - 6 września:
Scratch Main Event:
1. Mike Bast, 2. Denny Pyeatt, 3. Louis Lindwall, 4. Leni Faas
Handicap Main Event:
1. Leni Faas, 2. Denny Pyeatt, 3. Mike Bloom, 4. Jack Kee, 5. Shawn McConnell, 6. Shawn Moran
Division 2:
1. Greg Ayers

Costa Mesa - 7 września:
Scratch Main Event:
1. Dave Sims, 2. Alan Christian, 3. Larry Kosta, 4. Gene Woods
Handicap Main Event:
1. Brad Oxley, 2. Shawn Moran, 3. Dave DeTample, 4. Larry Kosta, 5. Sterling Cogar, 6. Shane Hawley
Division 2:
1. Jeff Carmello
Division 3:
1. Marty Spelmann

Ventura - 2 października:
Scratch Main Event:
1. Dubb Ferrell, 2. Sonny Nutter, 3. Dennis Stewart, 4. Lance King
Handicap Main Event:
1. Dubb Ferrell, 2. Lance King, 3. John Sandona, 4. Mike Peddicord, 5. Keith Chrisco, 6. Dennis Stewart
Division 2:
1. Rick Farron
Match Race:
1. Sonny Nutter, 2. Kevin Weeda

Otwarte Indywidualne Mistrzostwa USA (East Coast and Canada Championship):
1. Mike Bast
2. Hank Basset
3. Gene Woods
4. Lance King



Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • yes 1
    "W Leningradzie Ron Preston triumfował w IMEJ" - takie były czasy, że w 1979 Amerykanin wygrał IMEJ. Nie było wówczas IMŚJ i jechano o tytuł najlepszego w Europie w składzie światowym.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • baraboszkin 1
    ...bo pan Przemyslaw to jedna wielka chodzaca statystyka, zero refleksji, wnioskow, konkluzji - tylko statystyki, wyniki, roczniki, rubryki, byki... jak z automatu: tatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatataaaaaaaaaaa...
    KATO napracował się Pan Przemysław, tylko po co takie drobiazgowe statystyki? Doczytałem tylko do połowy. A propos speedway'a w Stanach, gdzie następcy tych zawodników ?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • KATO 1
    napracował się Pan Przemysław, tylko po co takie drobiazgowe statystyki? Doczytałem tylko do połowy. A propos speedway'a w Stanach, gdzie następcy tych zawodników ?
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×