Start włączył się w pomoc charytatywną. Do wylicytowania m.in. plastron z autografem Darcy'ego Warda

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Gnieźnieński klub żużlowy włączył się w pomoc dla chorej dziewczynki, która zmaga się z nowotworem złośliwym oka - siatkówczakiem. Leczenie tej przypadłości jest bardzo kosztowne.

W tym artykule dowiesz się o:

Choroba jest w stu procentach uleczalna, ale tylko w specjalistycznej klinice w Stanach Zjednoczonych. Koszt wszelakich zabiegów przekracza milion złotych. Do tej pory udało się zebrać około 900 tys. zł.

W pomoc dla chorej Hani z Gniezna włączył się lokalny klub żużlowy. Na charytatywne licytacje został przekazany chociażby plastron z Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów rozegranych w 2012 roku, na którym to widnieje autograf między innymi Darcy'ego Warda czy Sama Mastersa.

Ponadto wylicytować można gadżety związane z klubem z pierwszej stolicy Polski, a także bluzę oraz koszulkę Bjarne Pedersena.

Charytatywne aukcje, z których zyski w całości zostaną przekazane na leczenie dziewczynki dostępne są na Allegro.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (6)
avatar
sympatyk żu-żla
20.01.2016
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Bardzo miły gest ze strony Gniezna .Lecz panowie biurokraci włodarze klubu,Gniezno wypadło z ligi ,Dług jest trzeba jak najszybciej ogłosić upadłość i brać się za rzetelną pracę aby ponownie Czytaj całość
avatar
tomas68
20.01.2016
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Szkoda że właśnie ich dotyka tak wątpliwa pseudo sprawiedliwość.  
avatar
AMBROS
20.01.2016
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
To trzeba pochwalić, nawet mimo tego że przekazanie gadżetów to nie to samo jak przekazanie pieniążków. Ale dobre i to. Tylko autor artykułu mógłby napisać który to lokalny klub żużlowy z Gn Czytaj całość