Mateusz Szczepaniak znalazł pracodawcę. Klub ogłosi niebawem

Żużlowcy mają czas do końca stycznia, by zawrzeć z klubami kontrakty na sezon 2016. Porozumienie w tej sprawie znalazł już Mateusz Szczepaniak, ale z ogłoszeniem nowego klubu chce jeszcze poczekać.

Michał Wachowski
Michał Wachowski

Po tym, jak z powodu problemów finansowych ŻKS Ostrovia nie złożyła wniosku o licencję na kolejny sezon, jej dotychczasowi zawodnicy zmuszeni byli poszukiwać nowych klubów. Znaleźli się wśród nich bracia Szczepaniakowie. Starszy z nich - Michał, podpisał w tym miesiącu umowę z pierwszoligową Polonią Piła. Porozumienie w sprawie kontraktu na sezon 2016 ma już także Mateusz Szczepaniak.

Sam zawodnik nie chce jednak na razie poruszać szczegółów tej sprawy. Najpierw musi pojawić się komunikat samego klubu. - Znalazłem pracodawcę, ale póki nie będzie to ogłoszone, nie chcę się na ten temat wypowiadać - zaznaczył w rozmowie z naszym portalem.

Ostateczny komunikat w tej sprawie ma pojawić się do końca tygodnia. Wtedy też zakończy się bieżący okres transferowy. Sam Mateusz Szczepaniak mógł zaliczyć poprzedni sezon do całkiem udanych. Zakończył go ze średnią biegopunktową 1,781.

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×