Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Duże zainteresowanie turniejem o Puchar Nice PLŻ

Organizatorzy rozpoczęli końcowe odliczanie przed zawodami o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który odbędzie się już w przyszłą niedzielę (14 sierpnia) na torze żużlowym w Lublinie.
 Redakcja
Redakcja
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski

Aktualne składy drużyn: PGE Ekstraliga | eWinner 1. Liga | 2. Liga Żużlowa
Liczne zapytania ze strony kibiców sportu żużlowego pokazują, jak bardzo w Lublinie brakuje speedwaya w najlepszym wydaniu. Przypominamy, że Puchar Nice PLŻ to przygrywka do wielkiego sportowego święta - meczu Polska - Dania, który odbędzie się niespełna 3 tygodnie później (2.09.2016 r.).

Do startu w turnieju o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej nominowanych zostało 15 najlepszych zawodników pod względem średniej biegopunktowej. - W najbliższych dniach oficjalnie powołamy zawodnika startującego z dziką kartą. Bardzo chcielibyśmy, żeby był to zawodnik związany z Lublinem. Myślę, że kibice mają już swoje typy, którego zawodnika chcieliby ponownie obejrzeć na lubelskim owalu, a my staramy się wsłuchać w te głosy - mówi Wojciech Jankowski, Marketing Manager w Nice Polska. Praktycznie przesądzone są także dwie zmiany na liście startowej.

W ten sposób kibice będą mieli okazję zobaczyć kolejnych, obiecujących zawodników młodego pokolenia, Wadima Tarasienkę oraz Oskara Fajfera. - Obsada zawodów jest na tyle interesująca, że trudno wskazać faworyta. Być może niespodziankę sprawi właśnie któryś z zawodników młodego pokolenia - zastanawia się Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

ZOBACZ WIDEO Michael Phelps zdobył dziewiętnasty złoty medal IO (źródło TVP)
Michael Phelps zdobył dziewiętnasty złoty medal IO

Start do pierwszego biegu turnieju planowany jest na godzinę 16:30. 15 minut wcześniej odbędzie się prezentacja zawodników. Bilety na to atrakcyjnie zapowiadające się wydarzenie znajdują się już w przedsprzedaży na stronie eventim.pl oraz w sieci sklepów Empik, MediaMarkt oraz Saturn na terenie całej Polski. Organizatorzy, z myślą o kibicach, przygotowali niezwykle atrakcyjne ceny biletów: 25 zł bilet normalny oraz 15 zł bilet ulgowy (przysługuje młodzieży uczącej się do 26-ego roku życia, a także kobietom, emerytom i rencistom).

Osoby, które zakupiły program na nieodbyte zawody II rundy cyklu Nice Cup 2016, mogą zwracać go w kasach w dniu zawodów. W ten sposób mogą zakupić bilet na Puchar Nice PLŻ 5 zł taniej. W dniu zawodów sprzedaż biletów będzie prowadzona w jednej kasie od godzin porannych. Pozostałe kasy zostaną otwarte dwie godziny przed rozpoczęciem zawodów. Warto zakupić bilet wcześniej, aby uniknąć niepotrzebnego stania w kolejkach tuż przed samym rozpoczęciem wydarzenia.

Dostępne są również pakiety, które zawierają wejściówki na dwie imprezy: Puchar Nice PLŻ oraz mecz Polska - Dania. Dostępne są one wyłącznie w przedsprzedaży internetowej w cenach: 50 zł pakiet normalny, 30 zł pakiet ulgowy. W dniu zawodów o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej w kasach będzie można także nabywać bilety na mecz Polska - Dania, ale nie będą już dostępne pakiety. W związku z tym organizatorzy gorąco zachęcają do zakupu biletów w przedsprzedaży.

ZOBACZ WIDEO Kacper Majchrzak: Ten wyścig był kociołkiem nerwów (źródło TVP)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (5):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×