Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Składy drużyn - Nice PLŻ 2017

Do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Nice Polskiej Ligi Żużlowej na sezon 2017.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2016 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2017 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2017 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


Unia Tarnów

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Kenneth Bjerre Dania 1984
Artur Czaja Polska 1994
Jakub Jamróg Polska 1991
Peter Ljung Szwecja 1982
Mikkel Michelsen Dania 1994
Artur Mroczka Polska 1989
Juniorzy:
Kacper Konieczny Polska 1998
Piotr Pióro Polska 1999
Patryk Rolnicki Polska 1998
Krystian Stefanów Polska 2000

 Trener: Paweł Baran


Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Maksim Bogdanow Łotwa 1989
Nicolas Covatti Włochy 1988
Joonas Kylmaekorpi Finlandia 1980
Timo Lahti Finlandia 1992
Siergiej Łogaczow Rosja 1995
Kim Nilsson Szwecja 1990
Kjastas Puodżuks Łotwa 1986
Juniorzy:
Danił Kołodinski Łotwa 2000
Jewgienij Kostygow Łotwa 1996
Davis Kurmis Łotwa 1999
Oleg Michaiłow Łotwa 1999
Artiom Trofimow Łotwa 2000
Denis Zworygin Łotwa 1998

 Trener: Nikołaj Kokin


Orzeł Łódź

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Hans Andersen Dania 1980
Gleb Czugunow Rosja 1998
Aleksandr Łoktajew Rosja 1994
Edward Mazur Polska 1993
Robert Miśkowiak Polska 1983
Rory Schlein Australia 1984
Piotr Świderski Polska 1983
Rohan Tungate Australia 1990
Juniorzy:
Mateusz Błażykowski Polska 2000
Michał Piosicki Polska 1996
Arkadiusz Potoniec Polska 1997

 Trener: Janusz Ślączka 


Stal Betad Leasing Rzeszów

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Dimitri Berge Francja 1996
Josh Grajczonek Australia 1990
Chris Harris Wielka Brytania 1982
Dawid Lampart Polska 1990
Andrei Popa Rumunia 1997
Nicklas Porsing Dania 1993
Davey Watt Australia 1978
Juniorzy:
Mateusz Rząsa Polska 1998
Wiktor Lampart Polska 2001
Patryk Wojdyło Polska 1999

  Trener: Janusz Stachyra 


Polonia Piła

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Adrian Cyfer Polska 1995
Tomasz Gapiński Polska 1982
Norbert Kościuch Polska 1984
Brady Kurtz Australia 1996
Arkadiusz Pawlak Polska 1995
Michał Szczepaniak Polska 1983
Wadim Tarasienko Rosja 1994
Juniorzy:
Kacper Grzegorczyk Polska 1997
Paweł Staniszewski Polska 1998

 Menedżer: Tomasz Żentkowski


Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Troy Batchelor Australia 1987
Oskar Fajfer Polska 1994
Arsłan Fajzulin Rosja 1999
Renat Gafurow Rosja 1982
Kacper Gomólski Polska 1993
Hubert Łęgowik Polska 1995
Linus Sundstroem Szwecja 1990
Anders Thomsen Dania 1994
Juniorzy:
Patryk Beśko Polska 1996
Aureliusz Bieliński Polska 1997
Dominik Kossakowski Polska 1997
Marcin Turowski Polska 1999

  Trener: Mirosław Kowalik


Speedway Wanda Kraków

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Patrick Hougaard Dania 1989
Nicolai Klindt Dania 1988
Ernest Koza Polska 1994
Scott Nicholls Wielka Brytania 1978
Mateusz Szczepaniak Polska 1987
Claus Vissing Dania 1986
Juniorzy:
-

Trener: -


Polonia Bydgoszcz

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Damian Adamczak Polska 1991
Jacek Gollob Polska 1969
Oskar Ajtner-Gollob Polska 1995
Mikołaj Curyło Polska 1992
Marcin Jędrzejewski Polska 1987
Andriej Kudriaszow Rosja 1991
Wiktor Kułakow Rosja 1995
Juniorzy:
Mateusz Jagła Polska 1999
Tomasz Orwat Polska 1999
Patryk Sitarek Polska 1997

  Trener: Jacek Gollob

Kto wygra Nice Polską Ligę Żużlową w 2017 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (59):

  • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
    1. Unia Tarnów ( Lider: K.Bjerre zespół który patrząc na 1 ligę ma najróżniejszy skład Ljung Michelsen i Jamróg powinni te sanki ciągnąć nie zapominają o Bjerre oczywiście
    Czytaj całość
    juniorzy niestety na straty) 2.Orzel Łódź ( Lider: H.Andersen jak sie obudźa Loktajev i Świder na moje faworyci do awansu ) 3.Wybrzeze Gdańsk ( Lider: T.Batchelor maja solidnych Polaków Gomolskiego i Fajfera Sundstroem koło średniej 2,000 sie zakręci) 4.Lokomotive Daugavpils (Lider: J.Kylmaekorpi skład niż rok temu słabszy niestety na finał NPLZ za mało ) 5. Polonia Piła (Lider: N.Kosciuch Gapa juz z sezon na sezon coraz słabszy do czołowej 4 bedzie im wiele brakować ) 6.Stal Rzeszów (Lider: D.Lampart wielki juniorski talent dotego himeryczny Harris czy nierówny Porsing na utrzymanie wystarcza) 7. Wanda Kraków (Lider:S.Nicholls brak jakich kolwiek armat Nicholls tez nie pewny) 8. Polonia Bydgoszcz (Lider: A.Kudriaszov pewniak do spadku jeszcze na seniorów poszedł Gollob)
    • Penhal Zgłoś komentarz
      Dziwi trochę wynik sondy.Ja uważam że Loko i Orzeł mają mocniejszy skład od Unii
      • Maciula87 Zgłoś komentarz
        Coś mi się wydaję , że Władek znowu utrzyma I ligę dla Bydgoszczy... I to znowu drużyną za 5 złotych... Niektórych wtedy chxj strzeli hahaha i bardzo dobrze...
        • baraboszkin Zgłoś komentarz
          ...Andrei Popa to rocznik 1997, urodził się 1.06.1997, strona z której wzięty został rocznik 96 paru rumuńskim żużlowcom podaje tę samą fikcyjną datę urodzenia, żeby nie było
          Czytaj całość
          pustego miejsca w rubryce, za to strona "historyspeedway.nstrefa.pl" - podaje prawidłowo 1.06.1997... ... PS...perfidią jest natomiast to co zrobiła Stal Rzeszów, odmłodziła sobie Rumuna podając rocznik 2000 - z kapelusza wzięty, bo tak lepiej wygląda, że niby taki młokos, talent do obróbki, z kogo balona robicie (?), chłopak ma już za sobą trzy sezony w Rumunii, a oni robią z niego szesnastolatka...
          • Muerte Zgłoś komentarz
            Unia... 'wielkie jaja'... ale to przepuklina... 4-5. m-ce; Zdunki- inwestują... ale zbyt mało... bez eLigowego efektu; Łotki- 'panna do ruch*ania... jak co sezon; Zega... chciałaby, ale się
            Czytaj całość
            wstydzi; Orzeł... pewnie się utrzyma... jak tokuje Witja. Awansuje Bydzia..................
            • Zainfekowany_ED Zgłoś komentarz
              Fajny sezon nas czeka, praktycznie oprócz Bydgoszczy każda ekipa ma fajny skład. Będzie bardzo ciekawie dla kibiców.
              • ksolar Zgłoś komentarz
                9.Watt 10.Stachyra/Ozil 11.Porsing 12.Harris/Berge 13.D.Lampart 14.W.Lampart 15.Wojdyło Rumuna nie bedziemy wystawiac,bo jednak chcemy żeby ta liga była ciekawsza a nie ciagle klepanie
                Czytaj całość
                wszystkich do 30.
                • yes Zgłoś komentarz
                  Lokomotiv podał na swojej stronie imiona i nazwiska w wrsji łotewskiej: Joonas Kylmakorpi Timo Lahti Sergei Logachev Nicolas Covatti Kim Nilsson Maksims Bogdanovs Ķasts Puodžuks Jevgeņijs
                  Czytaj całość
                  Kostigovs Dāvis Kurmis Oļegs Mihailovs Artjoms Trofimovs Denis Zvorigins Daniils Kolodinskis
                  • levybydg Zgłoś komentarz
                    Jak mnie to cieszy,że wszyscy widza Bydgoszcz na 8 miejscu:)
                    • Melanzowicz Zgłoś komentarz
                      Miejsca 1-4 to Łódź, Tarnów, Gdańsk, Daugavpils, kolejność przypadkowa. Wcale jednak takim pewniakiem nie jest Tarnów czy Gdańsk, każdego z tej czwórki stać na bezpośredni
                      Czytaj całość
                      awans. Miejsca 5-8 Piła, Kraków, Rzeszów, Bydgoszcz. Tutaj najlepiej prezentuję się Piła i to oni pewnie zajmą 5 miejsce. Kto wie, może nawet powalczą z którąś z ekip o pierwszą 4-ke ? No i między nami a Rzeszowem i Bydogszczą rozegra się ta walka o 6-8 ;>
                      • MATT30 Zgłoś komentarz
                        1. Unia Tarnów 2. Wybrzeże Gdańsk 3. Orzeł Łódź 4. Lokomotiv Daugavpils 5. Polonia Piła 6. Wanda Kraków 7. Polonia Bydgoszcz 8. Stal Rzeszów ( chyba że zakontraktują polskiego
                        Czytaj całość
                        seniora to wtedy nawet 6. miejsce)
                        • ROT Zgłoś komentarz
                          Tylko Unia reszta bedzie się tłukła miedzy sobą
                          • Nathan B. Zgłoś komentarz
                            Wanda 2016 vs Wanda 2017 1.Harris vs Niccholss 2.Mazur vs Koza 3.Suchecki vs Szcsepaniak 4.Masters vs Klindt 5.Hougaard vs Hougaard oczywiscie druzyny s z poczaktu sezonu ja bym wolal te 2016
                            Zobacz więcej komentarzy (46)
                            Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
                            ×
                            Sport na ×