KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Gollob wystąpi w Łańcuchu Herbowym

Ostatni raz bowiem startował w najstarszej imprezie w Polsce w 1990 roku, kiedy to wywalczył to piękne trofeum, pokonując w biegu dodatkowym Andrzeja Huszczę.

 Redakcja
Redakcja

? Cieszymy się, że Tomasz Gollob zapowiedział przyjazd na Łańcuch Herbowy. Będzie z pewnością gwiazdą tych zawodów, bo przecież jest to w dalszym ciągu żużlowiec światowego formatu, a jednocześnie już legenda polskiego i światowego speedway?a ? mówi Janusz Stefański, pełniący obowiązki prezesa Klubu Motorowego Ostrów.

Tomasz Gollob miał wystartować już w zeszłorocznym Łańcuchu Herbowym, ale niestety z uwagi na wypadek awionetki, ostatecznie musiał zrezygnować z przyjazdu do Ostrowa. ? Miejmy nadzieję, że teraz już żaden splot nieszczęśliwych okoliczności nie przeszkodzi w starcie w Łańcuchu Herbowym Tomaszowi Gollobowi. W poprzednim roku tylko bowiem pech sprawił, że nie oglądaliśmy go w Ostrowie ? dodaje Stefański.

Przypomnijmy, że Tomasz Gollob jest drugim żużlowcem, który potwierdził już udział w Łańcuchu Herbowym. Wcześniej przyjazd do Ostrowa zapowiedział mistrz świata i obrońca trofeum Duńczyk, Nicki Pedersen.

56.Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa odbędzie się w niedzielę 18 maja o godzinie 20.00, oczywiście przy sztucznym oświetleniu. Bilety na imprezę żużlową można zamawiać za pośrednictwem witryny www.eurobilet.com. Dzień wcześniej na Stadionie Miejskim o godzinie 20.30 zagra zespół Scorpions. Przedsprzedaż biletów na koncert prowadzona jest w kasach Klubu Motorowego Ostrów, a także na stronach www.eurobilet.com oraz www.ticketpro.pl


Portal Sportowe Fakty objął patronat medialny nad koncertem zespołu Scorpions i 56. Turniejem o Łańcuch Herbowy.


Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
własne
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×