Przedpełski również powalczy o awans. Dwie zmiany na liście startowej el. SEC w Nagyhalasz

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Adrian Skorupski /
WP SportoweFakty / Adrian Skorupski /
zdjęcie autora artykułu

Do dwóch zmian doszło na liście startowej eliminacji SEC w Nagyhalasz. 1 maja na Węgrzech nie pojawią się Chorwat Jurica Pavlic oraz Słoweniec Denis Stojs.

[tag=2629]

Jurica Pavlic[/tag] ma już zapewniony udział w challengu, który odbędzie się 30 maja w Gorican. Chorwata w eliminacjach SEC w Nagyhalasz zastąpi reprezentant Danii Mikkel Bech. W miejsce Denisa Stojsa pojedzie natomiast Paweł Przedpełski.

Oprócz Przedpełskiego, biało-czerwonych barw bronić będą również Janusz Kołodziej i Przemysław Pawlicki.

Awans do Challengu SEC wywalczy trzech najlepszych zawodników.

Lista startowa: 1. Milen Manev (Bułgaria) 2. Janusz Kołodziej (Polska) 3. Norbert Magosi (Węgry) 4. Patrik Buri (Słowacja) 5. Rasmus Jensen (Dania) 6. Andriej Karpow (Ukraina) 7. Patrick Hougaard (Dania) 8. Valentin Grobauer (Niemcy) 9. Jurica Pavlic (Chorwacja) -> Mikkel Bech (Dania) 10. Pontus Aspgren (Szwecja) 11. Jozsef Tabaka (Węgry) 12. Hristo Hristow (Bułgaria) 13. Przemysław Pawlicki (Polska) 14. Josef Franc (Czechy) 15. Tero Aarnio (Finlandia) 16. Denis Stojs (Słowenia) -> Paweł Przedpełski (Polska)

17. Roland Kovacs (Węgry) 18. Sandor Fekete (Węgry)

Początek zawodów: godz. 14:00 Trening: 30.04.2017, godz. 11:00

Informacje o torze: Długość: 300 m Szerokość na prostych: 11 m Szerokość na łukach: 17 m

Sędzia: Aleksander Latosiński (Ukraina)

Terminarz IME: 1 maja 1. półfinał el. do SEC w Nagyhalász 1 maja 2. półfinał el. do SEC w Mureck 1 maja 3. półfinał el. do SEC w Terenzano 6 maja 4. półfinał el. do SEC w Lamothe-Landerron 20 maja SEC Challenge w Gorican 30 czerwca 1. finał SEC w Toruniu 15 lipca 2. finał SEC w Guestrow 5 sierpnia 3. finał SEC w Hallstavik 16 września 4. finał SEC w Lublinie

Pora na żużel! W tę sobotę o 14:45 w ELEVEN SPORTS hit kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej NA ŻYWO: ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk zmierzy się z Grupą Azoty Unią Tarnów. Zobacz to na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Kiedrzynek wyzywa Zbigniewa Bońka na boiskowy pojedynek. "To bardzo ważny zakład!"

Źródło artykułu: