Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejarz O. - Ostrovia: Sam Gizatullin to za mało. Bohater Dolny (noty)

Patryk Dolny był bohaterem TŻ Ostrovia podczas niedzielnego meczu w Opolu, w którym ostrowianie wygrali 46:44. Po drugiej stronie dwoił się i troił Denis Gizatullin. Żaden z zawodników nie dostał jednak maksymalnej noty.
Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Patryk Dolny WP SportoweFakty / Jakub Janecki / Na zdjęciu: Patryk Dolny

Noty dla zawodników Stal-Met Kolejarza Opole:

Denis Gizatullin - 5. Zaliczył wpadkę na otwarcie, później był już bezbłędny. Niewiele brakło, a Rosjanin zostałby bohaterem spotkania. Głównie za jego sprawą gospodarze odrobili większość strat, a przed ostatnim biegiem mieli jeszcze szansę na wywalczenie remisu.

Adrian Gomólski - 3. W całym spotkaniu jechał bardzo nierówno. Jednak to m.in. dzięki niemu Kolejarz do ostatniego biegu miał szansę na zdobycie remisu. Zadecydowała o tym akcja z czternastego biegu, kiedy wyprzedził na dystansie Łukasza Sówkę.

Dawid Stachyra - 1. Fatalny występ w wykonaniu tego zawodnika. Gdyby nie wykluczenie Marcina Rempały zapewne nie zdobyłby punktów. W odwodzie pozostaje jeszcze Michał Łopaczewski i kierownictwo opolskiej drużyny powinno się zastanowić nad odsunięciem Stachyry od składu. 

Marcin Rempała - 3. W swoim pierwszym starcie zanotował dość groźnie wyglądający upadek. Z nawierzchnią toru zapoznał się także w biegu jedenastym. Mimo to pojechał przyzwoicie. Wraz z Denisem Gizatullinem zwyciężył podwójnie w wyścigu trzynastym, po którym strata gospodarzy zmalała do czterech punktów.

ZOBACZ WIDEO Łzy Marcina Różalskiego, nowy mistrz rozkleił się podczas wywiadu

Kevin Woelbert - 5. Ocena z minusem. W decydującym o losach spotkania wyścigu stoczył zaciętą walkę z rywalami. Dojechał jednak do mety na trzeciej pozycji. Z wyjątkiem biegu ósmego, w którym przegrał z parą ostrowian, spisywał się całkiem dobrze.

Kamil Kamiński - 1. Popełnił błąd w biegu juniorskim, który kosztował go utratę punktowanej pozycji. Może stracić miejsce w składzie, gdy do pełni sił po kontuzji wróci Tomasz Olczak.

Jarosław Krzywosz - 2. Świetny występ podczas rundy DMPJ na swoim torze napawał optymizmem przed ligową potyczką z Ostrovią. W niedzielę pokazał jednak niewiele. Na pewno stać go na więcej.

Noty dla zawodników TŻ Ostrovia:

Patryk Dolny - 5. Przez całe spotkanie był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. W decydującym wyścigu zachował zimną krew i zajął drugie miejsce, które dało Ostrovii zwycięstwo w meczu.

Sam Masters - 4. Wrócił do składu po blisko półtoramiesięcznej przerwie i jeździł w kratkę. Po jego wpadce gospodarze szybko zaczęli odrabiać straty. Spisywał się lepiej, gdy startował z zewnętrznych pól.

Kamil Brzozowski - 4. Ostatnie miejsce zajęte w biegu piętnastym mogło kosztować Ostrovię nawet utratę zwycięstwa. W pozostałej części meczu jechał jednak na niezłym poziomie, co potwierdził wyprzedzając na dystansie Kevina Woelberta.

Łukasz Sówka - 3. Zdążył już przyzwyczaić, że znacznie lepiej prezentuje się na swoim domowym obiekcie. Zaliczył bardzo słabą końcówkę, dwukrotnie przyjeżdżając do mety ze sporą stratą do rywali.

Zbigniew Suchecki - 2. Kolejny mecz Zbigniewa Sucheckiego, w którym spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Powinien być wsparciem dla młodzieżowców, z którymi startuje w parze. W niedzielę tego zabrakło.

Marcel Studziński - 3. Ze wszystkich juniorów, którzy startowali w tym spotkaniu, spisywał się najlepiej. Zrobił to, co do niego należało.

Jędrzej Zając - 1. Od wychowanka opolskiego klubu wymagano nieco więcej niż zdobycia zaledwie jednego punktu, na torze, który doskonale zna. W biegu juniorskim wykorzystał błąd Kamila Kamińskiego, dzięki czemu przedarł się na trzecie miejsce. Później jednak nie błyszczał.

SKALA OCEN:
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 - kompromitacja

Czy zgadzasz się z ocenami dla zawodników?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×