WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Grasstrack: Półfinał IME dla Appletona

W drugim półfinale IME w grasstracku, który rozegrano w sobotę na torze w St. Macaire, zwyciężył Brytyjczyk, Andrew Appleton. Drugie i trzecie miejsce zajęli jego rodacy, odpowiednio Edward Kennett i Paul Hurry.
Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
/ Na zdjęciu: żużel na trawie

Andrew Appleton wywalczył komplet punktów w rundzie zasadniczej, a następnie był najlepszy w finale A. Awans do finału, który odbędzie się 12 sierpnia w Hertingen, uzyskała czołowa dziewiątka.

Pecha miał Hynek Stichauer, który po pierwszej fazie zajmował siódme miejsce. W finale B zanotował jednak defekt i w Hertingen będzie tylko rezerwowym.

Wyniki:
1. Andrew Appleton (Wielka Brytania) - 20 (5,5,5,5) + 1. miejsce w finale A
2. Edward Kennett (Wielka Brytania) - 19 (5,4,5,5) + 2. miejsce w finale A
3. Paul Hurry (Wielka Brytania) - 13 (2,3,3,5) + 5 + 3. miejsce w finale A
4. Mathieu Tresarrieu (Francja) - 18 (4,5,5,4) + 4. miejsce w finale A
5. Josef Franc (Czechy) - 17 (5,5,4,3) + 5. miejsce w finale A
6. Charley Powell (Wielka Brytania) - 12 (3,4,2,3) + 4 + 6. miejsce w finale A
7. Marcel Dachs (Niemcy) - 9 (1,3,1,4) + 3. miejsce w finale B
8. Callum Walker (Wielka Brytania) - 9 (4,0,3,2) + 4. miejsce w finale B
9. Julien Cayre (Francja) - 14 (3,4,4,3) + 5. miejsce w finale B
---
10. Hynek Stichauer (Czechy) - 13 (3,2,4,4) + defekt w finale B
---
11. Max Dilger (Niemcy) - 7 (4,3,d,d) + 1. miejsce w finale C
12. Kai Dorenkamp (Niemcy) - 8 (2,1,3,2) + 2. miejsce w finale C
13. Ben Millichap (Wielka Brytania) - 5 (w,2,1,2) + 3. miejsce w finale C
14. Gaetan Stella (Francja) - 5 (1,1,2,1) + 4. miejsce w finale C
15. Jordan Dubernand (Francja) - 3 (0,0,2,1) + 5. miejsce w finale C
16. Anders Mellgren (Szwecja) - 3 (1,2,d,-) + ns w finale C
17. Stephane Tresarrieu (Francja) - 2 (2,-,-,-)
18. John Bernard (Francja) - 2 (1,1)
19. Aarni Heikkila (Finlandia) - 1 (0,1,0,0)
20. Anthony Chauffour (Francja) - 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. Kennett, M. Tresarrieu, Stichauer, Hurry, Dachs, Heikkila
2. Appleton, Dilger, Powell, S. Tresarrieu, Mellgren, Dubernand
3. Franc, Walker, Cayre, Dorenkamp, Stella, Millichap (w/u)
4. M. Tresarrieu, Powell, Dachs, Millichap, Dorenkamp, Dubernand
5. Appleton, Kennett, Hurry, Mellgren, Stella, Walker
6. Franc, Cayre, Dilger, Stichauer, Heikkila, Chauffour
7. M. Tresarrieu, Cayre, Dorenkamp, Dubernand, Bernard, Mellgren (d)
8. Kennett, Stichauer, Walker, Stella, Millichap, Dilger (d)
9. Appleton, Franc, Hurry, Powell, Dachs, Heikkila
10. Appleton, Dachs, Cayre, Walker, Dubernand, Dilger (d)
11. Kennett, M. Tresarrieu, Powell, Dorenkamp, Stella, Heikkila
12. Hurry, Stichauer, Franc, Millichap, Bernard, Chauffour

Finał C:
13. Dilger, Dorenkamp, Millichap, Stella, Dubernand, Mellgren (ns)

Finał B:
14. Hurry, Powell, Dachs, Walker, Cayre, Stichauer (d)

Finał A:
15. Appleton, Kennett, Hurry, M. Tresarrieu, Franc, Powell


ZOBACZ WIDEO Żużlowa prognoza pogody

Czy śledzisz wyniki zawodów na torach trawiastych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway.org

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×