KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużlowa Reprezentacja Polski pozyskała sponsora głównego

Na początku roku kadra Polski zyskała sponsora generalnego, firmę GLS Poland. Teraz do żużlowej biało-czerwonej rodziny dołącza kolejny partner - Fogo. Firma będzie wspierała polską reprezentację jako sponsor główny.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Jarosław Hampel WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jarosław Hampel

Pozyskanie kolejnego dużego wsparcia zapewni jeszcze większy spokój organizacyjny dla władz polskiego żużla. - Bardzo się cieszę się, że nasza reprezentacja znalazła kolejnego bardzo ważnego partnera. Rok 2017 jest historycznym dla polskiego żużla, ponieważ po pozyskaniu sponsora generalnego, przyszedł czas na sponsora głównego, firmę Fogo. Jestem przekonany, że wiele lat sponsoringu w polskim żużlu pozwoliło firmie poznać naszą pracę, dlatego dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzono w postaci sponsoringu. Dziękujemy również firmie One Sport, która przygotowała bardzo ciekawy program dla kadry i cały czas go konsekwentnie realizuje - powiedział Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Firma Agregaty FOGO Sp. z o.o to czołowy polski producent agregatów prądotwórczych. Przez lata swojej działalności firma wypracowała szeroką gamę niezawodnych produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem krajowych i międzynarodowych norm, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Firma Fogo od wielu lat wspiera wiele inicjatyw żużlowych, dlatego kolejnym, naturalnym krokiem był sponsoring Żużlowej Reprezentacji Polski.

- Żużlowa Reprezentacja Polski to najwyższy poziom żużlowych umiejętności. Zawodnicy z najwyższej półki godnie reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej. Również my dążymy do najlepszych wyników, dlatego połączenie firmy Fogo z Żużlową Reprezentacją Polski jest jak najbardziej "na miejscu". Od lat angażujemy się w rozwój sportu żużlowego i cieszymy się, że w tym roku, Biało-Czerwoni staną do obrony tytułu Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie, gdzie żużel, to zdecydowanie sport numer jeden.

- Jesteśmy dumni z faktu, że podporą Żużlowej Reprezentacji Polski są zawodnicy, którzy reprezentują zespół Fogo Power w cyklu Speedway Best Pairs. Cieszymy się, że dobre imię firmy, które budujemy od lat, jest tak okazale reprezentowane przez czołowych żużlowców na świecie, z Bartoszem Zmarzlikiem oraz braćmi Pawlickimi na czele. Wierzymy, że przy udziale tych zawodników, już 8 lipca będziemy mogli cieszyć się z ósmego tytułu najlepszej żużlowej reprezentacji na świecie - powiedział Tomasz Błaszak, prezes firmy Fogo.
Pozyskanie kolejnych sponsorów nie byłoby możliwe, gdyby nie zaangażowanie firmy One Sport, która jest partnerem Żużlowej Reprezentacji Polski i od początku współpracy z Polskim Związkiem Motorowym prężnie działa, by kadra narodowa mogła przygotowywać się do największych imprez w komfortowych warunkach. - Bardzo się cieszymy, że kolejna firma zdecydowała się podjąć współpracę z Żużlową Reprezentacją Polski. Dla kadry narodowej, Fogo będzie bardzo ważnym Partnerem, który pozwoli z jeszcze większym komfortem organizacyjnym przygotowywać się do najważniejszej żużlowej imprezy tego roku - finału Drużynowego Pucharu Świata. Jesteśmy przekonani, że mając za sobą takie uznane marki jak GLS Poland i Fogo, nasza kadra skutecznie powalczy o obronę mistrzowskiej korony - dodał Karol Lejman, prezes zarządu One Sport.

Przypominamy, że już 8 lipca w Lesznie, Żużlowa Reprezentacja Polski będzie broniła mistrzowskiego tytułu z Manchesteru. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:00.

ZOBACZ WIDEO Wysoka wygrana polskiej husarii. Zobacz skrót meczu Polska - Rosja (VIDEO) [ZDJĘCIA ELEVEN]

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×