Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Zamieszanie wokół transmisji z meczów barażowych. PGE Ekstraliga zabrała głos

Władze PGE Ekstraligi mają zupełnie inne zdanie na temat przebiegu rozmów dotyczących przeprowadzenia transmisji na żywo z meczów barażowych. Ryszard Kowalski tłumaczy, że nie było ani ofert ani tym bardziej wygórowanych oczekiwań finansowych.
Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Szymon Woźniak w rozmowie z Karoliną Mikołajczyk WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Szymon Woźniak w rozmowie z Karoliną Mikołajczyk

Zainteresowanie transmisjami ze spotkań barażowych w rozmowie z naszym portalem potwierdzili przedstawiciele telewizji Polsat i SABMARtv. Rzecz w tym, że zupełnie inaczej widzą to władze PGE Ekstraligi. - Na zapytanie ofertowe skierowane do stacji telewizyjnych wysłane przez PGE Ekstraligę, nie została złożona żadna oferta. Ani Telewizja Polsat, ani SabmarTV nie złożyły jakiejkolwiek oferty na transmisję z barażów o PGE Ekstraligę - mówi nam Ryszard Kowalski.

Wiceprezes PGE Ekstraligi tłumaczy również, że w przypadku telewizji Polsat nie ma nawet mowy o żadnych konkretnych rozmowach w sprawie transmisji z meczów barażowych. - Zarząd Ekstraligi Żużlowej nie prowadził telefonicznie, ani w innym trybie, żadnych rozmów z Telewizją Polsat, ani nie zgłaszał oczekiwań finansowych z tytułu licencji uprawniającej do transmisji meczów barażowych o PGE Ekstraligę. Telewizja Polsat nie odpowiedziała na skierowane do niej zapytanie ofertowe i nie złożyła oferty, nie wyrażając tym samym zainteresowania transmisją meczów barażowych - podkreśla Kowalski

PGE Ekstraliga jest również zdziwiona stanowiskiem telewizji SabmarTV. Jej przedstawiciel, Marcin Wypiór, w rozmowie z naszym serwisem przyznał, że na temat transmisji rozmawiał z wiceprezesem Ryszardem Kowalskim. Miał usłyszeć, że bez grubej gotówki nie ma nawet sensu składać oferty. - Nigdy nie padło sformułowanie "bez grubej gotówki" - zaprzecza Kowalski.

- Ekstraliga Żużlowa nie zgłaszała żadnych oczekiwań finansowych co do wysokości opłaty licencyjnej, a SabmarTV została poinformowana w rozmowie telefonicznej, że tak jak każda inna stacja telewizyjna powinna złożyć komercyjną ofertę z proponowaną kwotą za licencję. SabmarTV nie złożyła żadnej oferty na pokazanie meczów barażowych o PGE Ekstraligę, nie wyrażając tym samym zainteresowania transmisją meczów barażowych - podsumowuje wiceprezes.

ZOBACZ WIDEO Błoto, przeszkody i mordercza walka. Pracownicy Wirtualnej Polski wygrali Runmageddon!

Kto wygra baraże o PGE Ekstraligę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (32):
Zobacz więcej komentarzy (19)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×