Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Składy drużyn - 2. Liga Żużlowa 2018

Od 1 do 14 listopada w Polsce trwał okres transferowy (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z 2. Ligi Żużlowej na sezon 2018.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Damian Adamczak WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: Damian Adamczak

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2017 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2018 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

Okienka transferowe w 2018 roku:
1. 15 maja - 31 maja,
2. 15 lipca - 31 lipca,
3. 1 września - 15 września,
4. 1 listopada - 14 listopada

Zawodnicy, którzy zmieniają klub na zasadzie wypożyczenia, mogą to zrobić w dowolnym momencie i ich okienko transferowe nie obowiązuje.

News aktualizowany na bieżąco.


Stal Rzeszów

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Josh Bates Wielka Brytania 1996
Jonas Davidsson Szwecja 1984
Greg Hancock USA 1970
Kyle Howarth Wielka Brytania 1994
Tomasz Jędrzejak Polska 1979
Mads Korneliussen Dania 1983
Maciej Kuciapa Polska 1975
Edward Mazur Polska 1993
Nick Morris Australia 1994
Nicklas Porsing Dania 1993
Lewis Rose Wielka Brytania 1987
Rory Schlein Australia 1984
Dawid Stachyra Polska 1985
Aaron Summers Australia 1988
Juniorzy:
Aureliusz Bieliński Polska 1997
Michał Curzytek Polska 2002
Arkadiusz Potoniec Polska 1997
Mateusz Rząsa Polska 1998

Trener: Mirosław Kowalik


Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Damian Adamczak Polska 1991
Jonas B. Andersen Dania 1992
Oskar Ajtner-Gollob Polska 1995
Rene Bach Dania 1990
Dimitri Berge Francja 1996
Iwan Bolszakow Rosja 1998
Patrik Buri Słowacja 1994
Mikołaj Curyło Polska 1992
Zdenek Holub Czechy 1996
Matic Ivacic Słowenia 1993
Andriej Kobrin Ukraina 1991
Daniił Kołodinski Łotwa 2000
Steven Mauer Niemcy 1995
Michał Piosicki Polska 1996
Ondrej Smetana Czechy 1995
Juniorzy:
Mateusz Jagła Polska 1999
Tomasz Orwat Polska 1999

Menedżer: Jerzy Kanclerz


Arged Malesa Ostrów

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Adam Ellis Wielka Brytania 1996
Kamil Brzozowski Polska 1987
Patryk Dolny Polska 1993
Renat Gafurow Rosja 1982
Kenneth Hansen Dania 1987
Jonas Jeppesen Dania 1998
Mark Karion Rosja 2000
Nicolai Klindt Dania 1988
Zbigniew Suchecki Polska 1984
Bjarne Pedersen Dania 1978
Juniorzy:
Nikodem Bartoch Polska 2001

Trener: Mariusz Staszewski


SpecHouse PSŻ Poznań

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
David Bellego Francja 1993
Mateusz Borowicz Polska 1994
Władimir Borodulin Rosja 1992
Max Dilger Niemcy 1989
Frederik Jakobsen Dania 1998
Jason Joergensen Dania 1998
Marcel Kajzer Polska 1990
Matej Kus Czechy 1989
Michał Łopaczewski Polska 1989
Kasper Lykke Nielsen Dania 1994
Daniel Pytel Polska 1987
Adam Strzelec Polska 1994
Marcel Szymko Polska 1992
Juniorzy:
Mateusz Adamczewski Polska 2000
Kevin Fajfer Polska 1998

Trener: Tomasz Bajerski


KSM Krosno

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Mikkel B. Andersen Dania 1996
Roland Benko Węgry 1995
Tobias Busch Niemcy 1988
Stanisław Burza Polska 1977
Ilja Czałow Rosja 1995
Mariusz Fierlej Polska 1980
Patrick Hansen Dania 1998
Lewis Kerr Wielka Brytania 1990
Roland Kovacs Węgry 1987
Wiaczesław Monachow Rosja 1997
Mariusz Puszakowski Polska 1978
Marcin Rempała Polska 1984
Juniorzy:
Daniel Bajor Polska 1998
Konrad Stec Polska 1999
Krystian Stefanów Polska 2000

Trener: -


OK Bedmet Kolejarz Opole

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Denis Gizatullin Rosja 1983
Adrian Gomólski Polska 1987
Hubert Łęgowik Polska 1995
Oskar Polis Polska 1996
Richard Lawson Wielka Brytania 1986
Sebastian Ułamek Polska 1975
Kevin Woelbert Niemcy 1989
Juniorzy:
Kamil Kamiński Polska 1997
Jarosław Krzywosz Polska 1999
Mateusz Pacek Polska 1998
Piotr Podyma Polska 2001

Trener: Piotr Żyto


Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Damian Baliński Polska 1977
Brady Kurtz Australia 1996
Jaimon Lidsey Australia 1999
Jack Smith Wielka Brytania 1998
Richie Worrall Wielka Brytania 1991
Steve Worrall Wielka Brytania 1991
Juniorzy:
Dominik Kubera Polska 1999
Tymoteusz Picz Polska 2002
Bartosz Smektała Polska 1998
Szymon Szlauderbach Polska 1999
Wiktor Trofimow jr Polska 1999

Trener: Roman Jankowski ZOBACZ WIDEO Tobiasz Musielak: Niewielu Polaków ma ten tytuł, co ja

Kto w 2018 roku wygra 2. Ligę Żużlową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (366)
  • C-K-M Zgłoś komentarz
    Rawicz czrnym koniem i nie widzę inej opcji
    • Jareta Zgłoś komentarz
      Rawicz będzie modyfikował swój herb ? Proponuję tylko niedzwiadkowi dokleic rogi , byk i niedźwiedź to zbliżony gabaryt ;) ciekawa będzie ta 2liga w tym sezonie :)
      • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
        Stal Rzeszów 1.G.Hancock 2.E.Mazur 3.N.Porsing 4.N.Morris 5.T.Jędrzejak 6.A.Potoniec 7.M.Rząsa Polobia
        Czytaj całość
        Bydgoszcz 1.D.Berge 2.M.Curyło 3.Z.Holub 4.D.Adamczak 5.O.A.Gollob 6.T.Orwat 7.P.Sitarek Ostrovia Ostrów 1.Z.Suchecki 2.K.Brzozowski 3.R.Gafurov 4.N.Klindt 5.B.Pedersen 6.M.Studzinski 7.K.Nowacki Psż Poznań 1.D.Bellego 2.M.Łopaczewski 3.M.Kajzer 4.M.Borowicz 5.F.Jacobsen 6.K.Fajfer 7.... Ksm Krosno 1.T.Busch 2.M.Puszakowski 3.M.Fajfer 4.I.Chalov 5.M.Rempała Kolejarz Opole 1.S.Ułamek 2.K.Wolbert 3.O.Polis 4.A.Gomólski 5.D.Gizatulin 6.J.Krzywosz 7.K.Kamiński Unia Kolejarz Rawicz 1.S.Worral 2.B.Smektała/D.Kubera 3.R.Worrall 4.J.Smith/W.Trofimov 5.D.Balinski 6.S.Szlauderbach 7.K.Pludra/W.Trofimov
        • KibicujemyNaLuku Zgłoś komentarz
          Jeszcze trochę zimy i jedziemy! :-) Będzie ciekawie. Jak znam życie...Rzeszów tego nie wygra :-)
          • ryyynnnnn rynnnnn rynnnnn Zgłoś komentarz
            A nie mówiłem Burza , Puszakowski i jakieś wynalazki zza granicy hahaha Ręce opadają zabawa w żużel trwa dalej Miej pan jaja i wyp....... z tego klubu bo go
            Czytaj całość
            zniszczysz !!!!!!!!!! dosc miernoty !!!
            • rocky1 Zgłoś komentarz
              zyczyl bym sobie by Ostrovia Ostrow Wielkopolski wygrala lige i wreszcie awansowala o klase wyzej dosc miernoty w Ostrowie Wielkopolskim
              • Profesor Miodek Zgłoś komentarz
                brawo Polonia za mala kase fajny sklad.
                • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                  1.stal Rzeszów 2.Kolejarz Opole 3.Ostrovia Ostrów 4.Unia Kolejarz Rawicz 5.Psz Poznań 6.Polonia Bydgoszcz 7.Ksm Krosno
                  • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                    Psz Poznań 1.M.Borowicz 2.M.Kajzer 3.D.Bellego 4.M.Lopaczewski 5.F.Jacobsen 6.K.Fajfer 7....
                    • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                      Ksm Krosno 1.S.Burza 2.T.Busch 3.M.B.Andersen 4.M.Fierlej 5.P.Hansen 6.K.Stec 7....
                      • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                        Unia kolejarz Rawicz 1.S.Worrall 2.D.Balinski 3.R.Worrall 4.B.Smektala/R.Wells 5.A.Skornicki 6.T.Picz 7.W.Trofimov
                        • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                          Polonia Bydgoszcz 1.D.Berge 2.M.Curylo 3.D.Adamczak 4.A.Kobrin/Z.Holub 5.O.A.Gollob 6.T.Orwat 7.M.Jagla
                          • unia 1938 leszno Zgłoś komentarz
                            Ostrovia Ostrów 1.B.Pedersen 2.K.Brzozowski 3.R.Gafurov 4.Z.Suchecki 5.N.Klindt 6. ... 7. ...
                            Zobacz więcej komentarzy (118)
                            Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
                            ×
                            Sport na ×