WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

KS Toruń pamięta o zakochanych. Drugi karnet na Walentynki za pół ceny

To już mała tradycja. KS Toruń wprowadza promocję karnetową na Walentynki. Dokładnie 12 lutego uruchomiona została promocja na karnety dla tych par, które zdecydują się w najbliższych dniach nabyć całoroczne wejściówki.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Get Well - Cash Broker Stal

- Dzień Świętego Walentego to dzień szczególny dla wszystkich zakochanych, ale również i dla wszystkich, którzy dopingują naszą drużynę. Dlatego z wielką chęcią włączamy się w akcje walentynkowe, które już od 2016 roku cieszą się uznaniem naszych kibiców - powiedziała Ilona Termińska.

Akcja wprowadzona przez toruński klub jest bardzo prosta: każda para, która w okresie od 12 do 26 lutego 2017 roku (w weekend możliwość zakupu tylko w Atrium Copernicus) kupi dwa karnety na mecze Get Well Toruń na Motoarenie, otrzyma 50 proc. rabat na zakup drugiego z nich. Promocja obowiązuje przy zakupie karnetów na strefę niebieską. Aby z niej skorzystać dana para musi przedstawić fotografię będącą potwierdzeniem, iż jest ona w ścisłej relacji.

- Ponownie nie chcieliśmy ograniczać promocji tylko do związków zalegalizowanych, dlatego też regulamin promocji został tak skonstruowany. Liczymy, że ten minimalny wymóg, jakim jest wspólne zdjęcie przedstawiające parę naszych kibiców na przykład podczas wakacji, nie będzie wielkim problemem - kontynuuje prezes toruńskiego klubu.

Promocja jest ponowieniem akcji z lat poprzednich, w których to cieszyła się dużą popularnością. - W poprzednich latach nasza promocja była dobrze oceniona przez naszych kibiców, wielu z nich skorzystało z okazji, by wspólnie spędzać dzień meczowy na Motoarenie. Doceniamy wszystkie pary, które zakochane są również w żużlu. Jak zwykle przygotowaliśmy również dodatkowe niespodzianki. Co piąta para będzie mogła odebrać słodki tort z cukierni "Baltazar", co dziesiąta voucher od Centrum Medycznego "Civis Vita", z kolei co piętnasta miłą kolację w "Jimmy' Steakhouse". Życzę wszystkim szczęścia w dniu Św. Walentego! - zachęca Ilona Termińska.

Przypomnijmy tylko, iż możliwy jest zakup karnetu na rundę zasadniczą oraz na cały sezon (runda zasadnicza wraz z play-offami).

Ceny karnetów na Strefę Niebieską wynoszą:
220 zł - karnet na rundę zasadniczą oraz 290 zł - wraz rundą play-off;

Ceny karnetów lojalnościowych na Strefę Niebieską wynoszą:
200 zł - karnet na rundę zasadniczą oraz 260 zł - wraz rundą play-off;

Drugi karnet w promocji można nabyć za kwotę niższą o 50 proc. w stosunku do cen pierwotnych.

ZOBACZ WIDEO W żużlu nie obyło się bez skandali. Był doping i korupcja


KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy podoba ci się akcja promocyjna KS Toruń?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • sobol 0
  to druga edycja tej promocji, która sprawia, że wierni kibice kupujący karnety od lat w pierwszych dniach sprzedaży mają walentynkowe poczucie frajerstwa. oczywiście nie trzeba kupować w pierwszych dniach, ale wówczas miejsca, które przynależą od tych wielu sezonów do kibica i gwarantują oglądanie wspólnie ze znajomymi zostaną zwolnione do ogólnej sprzedaży.
  niby więc fajnie, niby rozumiem, ale... :)
  pozostaje mieć nadzieję, że promocja uaktywnia chęć zakupów faktycznie wśród zupełnie nowych kibiców i przez to urośnie grupa wiernych fanów :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×