WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Znamy listy startowe ćwierćfinałów IMP

W piątek 1 czerwca na torach Krośnie, Opolu, Krakowie i Rawiczu rozegrane zostaną ćwierćfinały indywidualnych mistrzostw Polski. Poznaliśmy już listy startowe tych turniejów.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Fogo Unia - Włókniarz. Janusz Kołodziej, Emil Sajfutdinow

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Z każdego ćwierćfinału do półfinałów awansuje po ośmiu najlepszych zawodników oraz jeden rezerwowy.

Krosno
1. Stanisław Burza (KSM Krosno)
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
3. Marcin Rempała (KSM Krosno)
4. Josh Grajczonek (Orzeł Łódź)
5. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław)
6. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
8. Krzysztof Jabłoński (Falubaz Zielona Góra)
9. Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów)
10. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin)
11. Artur Mroczka (Grupa Azoty Unia Tarnów)
12. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin)
13. Michał Szczepaniak (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
14. Zbigniew Suchecki (MDM Komputery TŻ Ostrovia)
15. Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
16. Patryk Dolny (MDM Komputery TŻ Ostrovia)

R1. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów)
R2. Krystian Stefanów (KSM Krosno)

Rawicz
1. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz)
2. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
3. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
4. Adrian Cyfer (Euro Finannce Polonia Piła)
5. Hubert Czerniawski (Cash Broker Stal Gorzów)
6. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz)
7. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów)
8. Damian Adamczak (Polonia Bydgoszcz)
9. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra)
10. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra)
11. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
12. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra)
13. Marcel Kajzer (Iveston PSŻ Poznań)
14. Marcin Nowak (Car Gwarant Start Gniezno)
15. Tobiasz Musielak (ForBet Włókniarz Częstochowa)
16. Mirosław Jabłoński (Car Gwarant Start Gniezno)

R1. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz)
R2. Aureliusz Bieliński (Stal Rzeszów)

Opole
1. Adrian Gomólski (OK Kolejarz Opole)
2. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
3. Sebastian Ułamek (OK Kolejarz Opole)
4. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno)
5. Tomasz Jędrzejak (Stal Rzeszów)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
7. Kamil Brzozowski (MDM Komputery TŻ Ostrovia)
8. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
9. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń)
10. Artur Czaja (ROW Rybnik)
11. Kacper Gomólski (Falubaz Zielona Góra)
12. Michał Gruchalski (ForBet Włókniarz Częstochowa)
13. Tomasz Gapiński (Euro Finannce Polonia Piła)
14. Edward Mazur (Stal Rzeszów)
15. Oskar Bober (Speed Car Motor Lublin)
16. Karol Baran (Stal Rzeszów)

R1. Jarosław Krzywosz (OK Kolejarz Opole)
R2. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz)

Kraków
1. Marcin Jędrzejewski (Arge Speedway Wanda Kraków)
2. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz)
3. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
4. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków)
5. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź)
6. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
7. Mateusz Szczepaniak (ROW Rybnik)
8. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń)
9. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
10. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin)
11. Adrian Miedziński (ForBet Włókniarz Częstochowa)
12. Arkadiusz Potoniec (Stal Rzeszów)
13. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
14. Hubert Łęgowik (OK Kolejarz Opole)
15. Grzegorz Walasek (Cash Broker Stal Gorzów)
16. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)

R1. Przemysław Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów)
R2. Dawid Knapik (Grupa Azoty Unia Tarnów)

ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow: Speedway of Nations to szansa dla Rosjan





Polecamy:
ŻUŻEL NA ŚLĄSKIM - bilety już od 19 zł! SPRAWDŹ >>>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • STEVENS0N 0
    mogli by jakos okreslic na jakiej podstawie zapraszaja zawodnikow do cwiercfinalow imp.. bo watpie by np nizej wymienieni KK czy Szymon odmowili jeszcze Okonia rozumiem ajtner gollob to chyba sobie odpuscil przygode z zuzlem i nie traktuje go powaznie plus kilku mlodych brakuje
    Matejos Może ze względu na SEC ma miejsce w finale?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • UNIA LESZNO kks 0
    jedzie josh grajczonek oooo!!!! moze ktos w ogole podac zasady na jakiej sa wylaniani zawodnicy do jazdy w IMP? znowu Rune Holty nie ma
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Matejos 0
    Może ze względu na SEC ma miejsce w finale?
    Datherd1403 No właśnie, Kaspera nie widzę...
    [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)