KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Teraz kibice KSM mają nową gwiazdkę - Józka Franca - komentarze po meczu KSM Krosno - Speedway Miszkolc

47 do 43 zwyciężyła drużyna KSM Krosno z Speedway Miszkolc w niedzielnym spotkaniu rozgrywek drugiej ligi. Najlepszym zawodnikiem pojedynku był Czech Josef Franc, który dla gospodarzy zdobył trzynaście punktów.
Bernadka Dobrzańska
Bernadka Dobrzańska

Mateusz Kowalczyk (KSM Krosno): Zawsze mogłoby być lepiej. Pierwszy bieg był w porządku, drugi tak samo. Później się troszkę pogubiłem z motorkami, z przełożeniami. Jechałem tylko te cztery biegi. Co do następnego meczu w Pile, to trzeba jechać zawsze do przodu, a jaki będzie wynik to się okaże po tym meczu.

Michael Hadek (KSM Krosno): Nie wiem co powiedzieć. Pierwszy bieg był dobry, a dwunasty już nie. Jak dla mnie to tor był bardzo dobry. Później się trochę zmienił po deszczu i trzeba było zmieniać wszystkie przełożenia.

Lenar Nigmatzianow (KSM Krosno): Mecz był bardzo ciekawy, jestem zadowolony z wyniku drużyny. Niestety nie mogę tego powiedzieć o swojej postawie, ponieważ nie pojechałem najlepiej. Zrobiłem za mało punktów, ale mam nadzieję, że w następnym meczu będzie lepiej.

Josef Franc (KSM Krosno): Po siedmiu latach fajnie było znowu ścigać się tutaj. Tor jak dla mnie był w porządku. Bardzo się cieszę z wygranej i mam nadzieję, że zawody podobały się kibicom, którzy są wspaniali.

Jan Jaros (KSM Krosno): Mecz był w miarę dobry, ponieważ drużyna wygrała, ale jednak ja nie jestem zadowolony, bo zdobyłem mało punktów. Wierzę w to, że następny mecz będzie tak samo dobry dla naszej drużyny jak ten dzisiejszy.

Richard Wolff (KSM Krosno): Umawialiśmy się, że będzie kopa, ale nie do końca się chyba dogadaliśmy, bo w niektórych miejscach było za bardzo przyczepnie. Najważniejsze jednak to, że Krosno wygrało. Teraz kibice KSM mają nową gwiazdkę - Józka Franca, więc powinno być lepiej. Teraz trzeba tylko wszystko wygrywać.

Siemen Własow (Speedway Miszkolc): Zawody były dla mnie bardzo ciężkie. Tor był bardzo ciężki, było dużo dziur, rowów i ogólnie źle się na nim jeździło. Zrobiłem trochę punktów, ale zawsze mogłem zrobić więcej. Na dodatek zaliczyłem jeszcze ten upadek.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (3)
 • ksm_fan Zgłoś komentarz
  Pepe wróć!
  • Dobry mecz Zgłoś komentarz
   Też jestem z Krosna i Własow pięknie jeździł. Wielkie dzięki Siemen bo naprawdę było na co popatrzeć. Niesłychana rosyjska odwaga w pełnej okazałości. Pozdrowienia dla kibiców z
   Czytaj całość
   Miszkolca bo choć zawsze gdy przyjeżdżają przywożą ze sobą deszcz to są wspaniałymi ludźmi. Janek Ślączka ma fajną drużynę nie dziwne, że mu tam dobrze. Pozdro Janek nic się nie zmieniasz i dalej jesteś przesympatyczny. Powodzenia bratanki ;p
   • krośnianin Zgłoś komentarz
    Dla juniorów tor w porządku - a dla starych "sprzedawczyków"(Własow) tor bardzo ciężki.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×