Decyzja należy do trenera

O powołanie na piątego seniora walczą między innymi Robert Miśkowiak i Zbigniew Czerwiński. Kibice z Ostrowa zastanawiają się czy któryś z dwójki Polaków otrzyma szansę zaprezentowania się na inaugurację rozgrywek.

Dawid Bilski
Dawid Bilski

- Oczywiście chciałbym wystartować w tym meczu, ale zależy to od trenera. Ja jestem gotowy i przygotowany do startu - mówi Miśkowiak. Podobnego zdania jest także popularny ?Sałatka?. - Jak najbardziej chciałbym jak każdy zawodnik wystartować w tym meczu. Decyzja zależy tylko i wyłącznie do trenera.

Dwa reprezentanci ostrowskiej drużyny we wtorkowe popołudnie mieli jedną z ostatnich szans aby przekonać do swojej osoby trenera Grabowskiego w treningu punktowanym z Unibaxem Toruń. Zarówno Miśkowiak jak i Czerwiński zaprezentowali się z niezłej strony, nie można im odmówić ambitnej jazdy na torze.

- Dla mnie był to kolejny sprawdzian, mogłem pojeździć i popróbować motocykle. Z każdym kolejnym sparingiem moja dyspozycja jest coraz lepsza. Szukam optymalnych ustawień i przełożeń pod ostrowski tor - powiedział ?Misiek?.

- Najważniejsze, że coś się ruszyło w dobrym kierunku. Cały czas sprawdzam różne ustawienia w moich motocyklach. Widać, że chyba zaczyna to iść w dobrą stronę - dodaje Czerwiński.

Czy szkoleniowiec Intaru Lazur znajdzie miejsce dla krajowego seniora w składzie, czy też postawi na kolejnego jeźdźca zza granicy przekonamy się już wkrótce.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×