WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Listy startowe 1/2 IMP

1 lipca na torach w Opolu i Rawiczu rozegrane zostaną półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała już listy startowe obu turniejów.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Lista startowa 1/2 IMP w Rawiczu:
1. Piotr Świderski (Unia Tarnów) 3B
2. Sławomir Musielak (Unia Leszno) 3A
3. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) 2A
4. Piotr Świst (Speedway Polonia Piła) 4B
5. Daniel Jeleniewski (Atlas Wrocław) 2B
6. Dawid Cieślewicz (Start Gniezno) 4A
7. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) 6A nominacja
8. Damian Baliński (Unia Leszno) 7A nominacja
9. Krzysztof Buczkowski (Polonia Bydgoszcz) 5A
10. Mateusz Szczepaniak (PSŻ Milion Team Poznań) 6B
11. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) 1B
12. Tomasz Chrzanowski (Polonia Bydgoszcz) 5B
13. Rune Holta (Caelum Stal Gorzów) 8B nominacja
14. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) 8A nominacja
15. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) 7B nominacja
16. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra) 1A
R1. Norbert Kościuch (PSŻ Milion Team Poznań) A
R2. Łukasz Jankowski (PSŻ Milion Team Poznań) B

A - zawodnicy z ¼ IMP z Gniezna
B - zawodnicy z ¼ IMP z Piły

Do finału w Toruniu awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

Lista startowa 1/2 IMP w Opolu:
1. Adam Skórnicki (Lotos Wybrzeże Gdańsk) 8C nominacja
2. Grzegorz Walasek (Falubaz Zielona Góra) 6C nominacja
3. Jarosław Hampel (Unia Leszno) 7C nominacja
4. Robert Kościecha (Unibax Toruń) 8D nominacja
5. Karol Ząbik (KM Lazur Ostrów) 3D
6. Michał Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) 4C
7. Sebastian Ułamek (Unia Tarnów) 7D nominacja
8. Maciej Janowski (Atlas Wrocław) 1D
9. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń) 2D
10. Dawid Stachyra (Marma Hadykówka Rzeszów) 5C
11. Rafał Trojanowski (PSŻ Milion Team Poznań) 1C
12. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) 2C
13. Mariusz Węgrzyk (RKM ROW Rybnik) 6D
14. Dawid Lampart(Marma Hadykówka Rzeszów) 3C
15. Adrian Gomólski (KM Lazur Ostrów) 4D
16. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław) 5D
R1. Paweł Miesiąc(Marma Hadykówka Rzeszów) C
R2. Maciej Kuciapa (Marma Hadykówka Rzeszów) D

C - zawodnicy z ¼ IMP z Krosna
D - zawodnicy z ¼ IMP z Łodzi

Do finału w Toruniu awansuje 8 zawodników i 1 rezerwowy.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
pzm.pl

Komentarze (21):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • 444 0
    Nasi do boju.Pozdro.Skorpiony Poznań sialalala.Poznań.
    Odpowiedz Zgłoś
  • wiowowo 0
    1 polfinal 1gollob2protasiewicz 3kasprzak4holta5miedzinski 6dobrucki7balinski8swist:D
    2 polfinal 1hampel2jagus 3janowski4kolodziej 5walasek6ulamek7jedrzejak 8zabik/kosciecha
    Odpowiedz Zgłoś
  • sdasd 0
    na motoarenie final czyli wygra gollob 2 jagus 3 miedziak pepe 4
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (21)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×