WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wyniki finałów IMEJ

W sobotę w Tarnowie po raz dwunasty rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Do tej pory Polacy zdobyli pięć złotych medali. W ubiegłym roku tytuł wywalczył Artur Mroczka. W Tarnowie wystąpi pięciu reprezentantów Polski.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Wyniki finału 2008 w Stralsund:
1. Artur Mroczka (Polska) - (2,2,3,3,3) 13
2. Maciej Janowski (Polska) - (3,w,3,3,3) 12+3
3. Artiom Wodjakow (Rosja) - (2,3,3,3,1) 12+2

11. Dawid Lampart (Polska) - (0,2,1,2,2) 7
13. Marcel Kajzer (Polska) - (1,0,0,1,2) 4
14. Borys Miturski (Polska) - (0,3,0,-,-) 3

Wyniki finału 2007 w Częstochowie:
1. Nicolai Klindt (Dania) - (3,2,3,3,3) 14
2. Jurica Pavlic (Chorwacja) - (3,1,3,1,3) 11
3. Filip Sitera (Czechy) - (2,3,0,2,3) 10+3

4. Borys Miturski (Polska) - (3,3,2,1,1) 10+2
9. Adam Kajoch (Polska) - (1,1,1,3,1) 7
10. Grzegorz Zengota (Polska) - (w/u,2,1,2,2) 7
16. Maciej Piaszczyński (Polska) - (1,0,0,d3,0) 1

Wyniki finału 2006 w Gorican:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) (2,3,3,3,3) 14
2. Andriej Karpov (Ukraina) (2,u,3,3,3) 11
3. Lars Hansen (Dania) (3,2,2,1,2) 10

4. Adrian Gomólski (Polska) (1,3,2,3,0) 9
7. Marcin Jędrzejewski (Polska) (u,d,3,3,2) 8
12. Mateusz Szczepaniak (Polska) (2,1,u,0,3) 6
14. Sławomir Dąbrowski (Polska) (1,0,1,0,2) 4

Wyniki finału 2005 w Mseno:
1. Karol Ząbik - Polska 14 (3,3,3,3,2)
2. Kjastas Puodżuks - Łotwa 11 (3,3,1,3,1)
3. Robert Pettersson - Szwecja 10 (3,0,2,2,3)

4. Paweł Hlib - Polska 10 (1,3,2,1,3)
6. Krzysztof Buczkowski - Polska 10 (1,3,2,2,2)
13. Patryk Pawlaszczyk - Polska 5 (1,2,1,0,1)
18. Marcin Jędrzejewski (R2) - Polska 1 (1)

Wyniki finału 2004 w Rybniku:
1. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 15 (3,3,3,3,3)
2. Karol Ząbik (Polska) 12+3 (3,1,3,3,2)
3. Morten Risager (Dania) 12+2 (3,3,2,3,1)

7. Paweł Hlib (Polska) 8 (1,2,3,2,d)
9. Krzysztof Buczkowski (Polska) 6 (0,2,2,2,0)
13. Adrian Miedziński (Polska) 5 (3,2,d,u,-)
15. Mirosław Jabłoński (Polska) 4 (2,0,1,d,1)

Wyniki finału 2003 w Pocking:
1. Kenneth Bjerre (Dania) 15 (3,3,3,3,3)
2. Janusz Kołodziej (Polska) 13+3 (2,3,3,3,2)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 13+2 (2,3,3,2,3)

5. Marcin Rempała (Polska) 9 (3,3,2,1,0)
6. Mirosław Jabłoński (Polska) 8 (2,2,2,0,2)
11. Paweł Hlib (Polska) 5 (0,d,1,1,3)
12. Krzysztof Buczkowski (Polska) 5 (1,2,1,1,u)
14. Adrian Miedziński (Polska) 3 (1,0,0,2,u)

Wyniki finału 2002 w Daugavpils:
1. Matej Zagar - Słowenia (3,3,3,3,3) 15
2. Kenneth Bjerre - Dania (3,3,2,3,3) 14
3. Fredrik Lindgren - Szwecja (2,3,3,3,1) 12

4. Marek Cieślewicz - Polska (1,2,3,2,3) 11
5. Krzysztof Kasprzak - Polska (0,2,3,2,2) 9
8. Robert Miśkowiak - Polska (0,1,0,3,3) 7
12. Piotr Świderski - Polska (2,1,u,2,0) 5
16. Łukasz Romanek - Polska (1,d,0,0,0) 1

Wyniki finału 2001 w Pardubicach:
1. Łukasz Romanek - Polska (2,3,3,3,3) 14
2. Rafał Kurmański - Polska (2,3,3,2,3) 13
3. Daniel Davidsson - Szwecja (3,3,3,1,3) 13

6. Zbigniew Czerwiński - Polska (1,2,2,2,2) 9
10. Krzysztof Kasprzak - Polska (0,0,2,3,1) 6
12. Łukasz Stanisławski - Polska (2,2,w,-,-) 4

Wyniki finału 2000 w Ljubljanie:
1. Lukas Dryml - Czechy (3,3,3,1,3) 13
2. Niels Kristian Iversen - Dania (3,2,3,3,1) 12
3. Zbigniew Czerwiński - Polska (0,3,3,3,2) 11+3

9. Łukasz Pawlikowski - Polska (1,1,2,0,3) 7
10. Sebastian Smoter - Polska (2,3,1,0,1) 7
12. Tomasz Kwiatkowski - Polska (1,0,1,3,0) 5
17. Łukasz Stanisławski - Polska (u,-,-,-,-) 0
18. Michał Aszenberg - Polska (u,-,-,-,-) 0

Wyniki finału 1999 w Gnieźnie:
1. Rafał Okoniewski - Polska (3,3,2,3,2) 13+3
2. Karol Malecha - Polska (3,2,3,2,3) 13+2
3. Jarosław Hampel - Polska (2,2,2,3,3) 12+3

4. Tomasz Chrzanowski - Polska (1,3,3,2,3) 12+2
8. Krzysztof Mikuta - Polska (1,1,2,2,1) 7
9. Andrzej Zieja - Polska (2,2,1,1,1) 7

Wyniki finału 1998 w Krsko:
1. Rafał Okoniewski - Polska (3,3,3,3,3) 15
2. Ales Dryml - Czechy (3,3,1,3,3) 13
3. Hans Andersen - Dania (3,3,2,1,3) 12+3

4. Krzysztof Cegielski - Polska (2,2,3,3,2) 12+2
7. Mariusz Węgrzyk - Polska (2,1,3,1,1) 8
10. Sebastian Smoter - Polska (2,2,1,1,0) 6
11. Paweł Duszyński - Polska (1,2,1,1,0) 5
12. Tomasz Chrzanowski - Polska (u,d,1,2,1) 4

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Obiektywnie 0
    Wyniki Finału 2009 w Tarnowie:
    1. Dawid Lampart
    2. Maciej Janowski
    3. Martin Vaculik
    Odpowiedz Zgłoś
  • :( 0
    Wyniki finału 2001 w Pardubicach:
    1. Łukasz Romanek - Polska (2,3,3,3,3) 14
    2. Rafał Kurmański - Polska (2,3,3,2,3) 13
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×