Finał KPE w Toruniu: Kaskada Równe

Już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00 na toruńskiej MotoArenie odbędzie się finał Klubowego Pucharu Europy. Do grodu Kopernika przyjadą żużlowcy ukraińskiego zespołu Kaskada Równe, których będą wspierać Grzegorz Walasek oraz Rafał Dobrucki.

Robert Chruściński
Drużyna z Ukrainy jeszcze nigdy nie brała udziału w Klubowym Pucharze Europy. Zespół Kaskady Równe wywalczył awans do sobotniego turnieju, po wygranym półfinale na własnym torze. Najlepszymi zawodnikami w ukraińskiej ekipie byli wówczas Daniel Jeleniewski oraz Grzegorz Walasek. Obaj polscy żużlowcy wywalczyli komplet punktów. W składzie Kaskady Równe wystąpi w sobotę, aż trzech Polaków. Do Torunia przyjedzie Grzegorz Walasek, Rafał Dobrucki oraz Rafał Okoniewski, który na co dzień reprezentuje barwy ukraińskiej drużyny. Skład Ukraińców uzupełnią Vladimir Kolodiy i Oleksandr Borodaj Zespół naszych wschodnich sąsiadów będzie z pewnością groźnym rywalem dla pozostałych ekip. O sile Kaskady Równe będą przede wszystkim stanowić polscy zawodnicy, którzy startowali już w Toruniu. KASKADA RÓWNE: 5. Grzegorz Walasek 6. Rafał Dobrucki 7. Rafał Okoniewski 8. Vladimir Kolodiy 18. Oleksandr Borodai
Grzegorz Walasek podczas finału IMP w Toruniu oglądał plecy rywali w pierwszej fazie zawodów. Wygrał jednak swoje trzy ostatnie starty, pokazując wielką klasę. Jak będzie w sobotę?