Koniec zawodów
DMPJ: Grupa B (półfinał)
16 lip 2019 17:00
Zakończony
1. | Tauron Włókniarz Częstochowa | 26 | |
2. | Falubaz Zielona Góra | 22 | |
3. | Drużyna ACCR | 17 | |
4. | Energa Wybrzeże Gdańsk | 16 | |
5. | Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra | 15 | |
6. | Ultrapur Start Gniezno | 15 | |
7. | Innpro ROW Rybnik | 14 |
Analiza pomeczowa
Szczegółowe wyniki
Tauron Włókniarz Częstochowa
26
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Jakub Miśkowiak | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | |||
17 | Bartłomiej Kowalski | 2* | 3 | 2* | 3 | 10+2 | |||
18 | Mateusz Świdnicki | 1 | 1 | 2* | u | 4+1 |
Falubaz Zielona Góra
22
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Norbert Krakowiak | 3 | 2 | 1 | 3 | 9 | |||
20 | Damian Pawliczak | 1 | 3 | 2* | 2* | 8+2 | |||
21 | Mateusz Tonder | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 |
Drużyna ACCR
17
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Jan Kvech | 2 | 3 | 3 | 3 | 11 | |||
5 | Patrik Mikel | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |||
6 | Daniel Silhan | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Energa Wybrzeże Gdańsk
16
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karol Żupiński | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 | |||
2 | Denis Zieliński | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | |||
3 | Oskar Rowecki | 0 | 2* | 0 | 0 | 2+1 | |||
22 | Maciej Uszaruk | 0 |
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra
15
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Nikodem Bartoch | 1 | 2 | 3 | 1 | 7 | |||
8 | Jakub Osyczka | 2 | 1 | 2 | 3 | 8 | |||
9 | Damian Boduch | 0 | - | - | 0 | 0 | |||
24 | Fabian Ragus | 0 | u | 0 |
Ultrapur Start Gniezno
15
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Damian Stalkowski | 3 | 2* | 2 | 2 | 9+1 | |||
11 | Mateusz Błażykowski | 0 | - | 0 | 0 | 0 | |||
12 | Kevin Fajfer | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | |||
25 | Kacper Grzelak | u | 0 |
Innpro ROW Rybnik
14
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Dominik Tyman | t | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
14 | Mateusz Tudzież | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | |||
15 | Robert Chmiel | 1 | 2 | 2* | 2 | 7+1 |
Bieg 21 67.13 sek.
Bieg 20 67.00 sek.
Bieg 19 67.31 sek.
Bieg 18 66.19 sek.
Bieg 17 67.03 sek.
1
Bieg 16 65.40 sek.
Bieg 15 66.94 sek.
Bieg 14 66.75 sek.
Bieg 13
4
3
1
1
Bieg 12 66.22 sek.
Bieg 11 65.57 sek.
Bieg 10 65.81 sek.
Bieg 9
2
1
5
1
1
1
Bieg 8 66.13 sek.
5
2
4
1
Bieg 7 65.71 sek.
Bieg 6 65.72 sek.
Bieg 5 65.97 sek.
2
Bieg 4 65.21 sek.
Bieg 3 64.15 sek.
Bieg 2 65.22 sek.
Bieg 1 64.09 sek.
2
1
2
Start
1
2