Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
III runda DMPJ w Pardubicach
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 3 3 2 11
2 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 2 3 3 10
3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 1 0 1 3
22 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 1 1 2 2 6
5 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch d 0 2 3 5
6 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 1 0 1 2
23 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 1 1 7
8 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 2 0 - - 2
9 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 2 1 2 8
24 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 0
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 9
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Kacper Kłosok K. Kłosok Kacper Kłosok 1 0 1 0 2
11 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman 0 0 0 0 0
12 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 2 1 7
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 3 3 3 3 12
14 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 1 2 1 0 4
15 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 3 2 2 9
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 1 3 3 9
17 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak w 2 3 3 8
18 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 3 2 1 2 8
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 2 1 3 2 8
20 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 1 1 0 2
21 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 0 0 3 0 3
Bieg 21
  • Damian Pawliczak 2
  • Przemysław Giera 1
  • Norbert Krakowiak 3
  • Kacper Kłosok 0
Bieg 20
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Kacper Grzelak Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski 0
  • Michał Gruchalski 3
  • Kevin Fajfer 1
Bieg 19
  • Fabian Ragus 1
  • Denis Zieliński 0
  • Nikodem Bartoch 3
  • Karol Żupiński 2
Bieg 18
  • Dominik Tyman 0
  • Petr Chlupac 3
  • Kacper Kłosok 1
  • Jan Kvech 2
Bieg 17
  • Damian Stalkowski 2
  • Karol Żupiński 3
  • Kevin Fajfer 1
  • Oskar Rowecki 0
Bieg 16
  • Mateusz Tonder 3
  • Nikodem Bartoch 2
  • Damian Pawliczak 1
  • Fabian Ragus 0
Bieg 15
  • Petr Chlupac 3
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Patrik Mikel 1
  • Mateusz Świdnicki 0
Bieg 14
  • Denis Zieliński 1
  • Dominik Tyman 0
  • Oskar Rowecki 3
  • Przemysław Giera 2
Bieg 13
  • Kacper Grzelak Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski 0
  • Damian Pawliczak 2
  • Damian Stalkowski 1
  • Mateusz Tonder 3
Bieg 12
  • Nikodem Bartoch 0
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Jakub Osyczka 2
  • Michał Gruchalski 3
Bieg 11
  • Norbert Krakowiak 3
  • Patrik Mikel 0
  • Mateusz Tonder 1
  • Petr Chlupac 2
Bieg 10
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Oskar Rowecki 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Denis Zieliński 1
Bieg 9
  • Przemysław Giera 3
  • Fabian Ragus 1
  • Dominik Tyman 0
  • Jakub Osyczka 2
Bieg 8
  • Patrik Mikel 1
  • Damian Stalkowski 2
  • Jan Kvech 3
  • Mateusz Błażykowski 0
Bieg 7
  • Oskar Rowecki 0
  • Norbert Krakowiak 2
  • Karol Żupiński 1
  • Damian Pawliczak 3
Bieg 6
  • Kacper Kłosok 0
  • Michał Gruchalski 3
  • Przemysław Giera 1
  • Bartłomiej Kowalski 2
Bieg 5
  • Jakub Osyczka 1
  • Kevin Fajfer 2
  • Fabian Ragus 0
  • Damian Stalkowski 3
Bieg 4
  • Karol Żupiński 2
  • Jan Kvech 3
  • Denis Zieliński 0
  • Patrik Mikel 1
Bieg 3
  • Michał Gruchalski 3
  • Mateusz Tonder 2
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Norbert Krakowiak w

Upadek Norberta Krakowiaka. 

Bieg 2
  • Kevin Fajfer 3
  • Kacper Kłosok 1
  • Mateusz Błażykowski 2
  • Dominik Tyman 0
Bieg 1
  • Jan Kvech 3
  • Jakub Osyczka 1
  • Petr Chlupac 2
  • Nikodem Bartoch d

Składy potwierdzone. 

Relacja na podstawie speedwaylive.eu. 

Zobacz również
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 3 3 2 11
    2 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 2 3 3 10
    3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 1 0 1 3
    22 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 1 1 2 2 6
    5 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch d 0 2 3 5
    6 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 1 0 1 2
    23 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 1 1 7
    8 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 2 0 - - 2
    9 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 2 1 2 8
    24 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 0
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 9
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Kacper Kłosok K. Kłosok Kacper Kłosok 1 0 1 0 2
    11 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman 0 0 0 0 0
    12 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 2 1 7
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 3 3 3 3 12
    14 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 1 2 1 0 4
    15 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 2 3 2 2 9
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 1 3 3 9
    17 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak w 2 3 3 8
    18 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 3 2 1 2 8
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 2 1 3 2 8
    20 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 1 1 0 2
    21 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 0 0 3 0 3