WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
IV runda DMPJ w Pardubicach
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 2 1 3 9
2 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 3 2 1 8
3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 - 1 1 3
22 Daniel  Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0 0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 1 3 1 3 8
5 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 2 1 3 6
6 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 0 0 d 1
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 2 2 2 9
8 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 3 0 3 8
9 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak d 2 3 3 8
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 2 0 1 3
11 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 1 3 d 2 6
12 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 3 2 3 3 11
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman 1 0 1 0 2
14 Kacper Kłosok K. Kłosok Kacper Kłosok 0 2 0 0 2
15 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 3 1 8
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 2 3 10
17 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 2 2 0 - 4
18 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 1 1 2 2 6
27 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 3 3 1 2 9
20 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 0 1 2 w 3
21 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 0 1 0 1
28 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0
Bieg 21
  • Damian Stalkowski 2
  • Michał Gruchalski 3
  • Kacper Grzelak Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski 0
  • Mateusz Świdnicki 1

Zmiana: Kacper Grzelak za Mateusza Błażykowskiego.

Bieg 20
  • Przemysław Giera 1
  • Mateusz Tonder 3
  • Dominik Tyman 0
  • Norbert Krakowiak 2
Bieg 19
  • Oskar Rowecki d
  • Nikodem Bartoch w
  • Denis Zieliński 3
  • Jakub Osyczka 2

Nikodem Bartoch zanotował upadek i został wykluczony. W powtórce defekt motocykla Oskara Roweckiego.

Bieg 18
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Petr Chlupac 1
  • Mateusz Świdnicki 0
  • Jan Kvech 3
Bieg 17
  • Damian Pawliczak 3
  • Jakub Osyczka 1
  • Norbert Krakowiak 2
  • Fabian Ragus 0
Bieg 16
  • Kevin Fajfer 3
  • Denis Zieliński 1
  • Damian Stalkowski 2
  • Oskar Rowecki 0
Bieg 15
  • Petr Chlupac 2
  • Przemysław Giera 3
  • Patrik Mikel 1
  • Kacper Kłosok 0

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Namawiam Golloba, żeby został szefem związku zawodowego żużlowców

Bieg 14
  • Nikodem Bartoch 2
  • Bartłomiej Kowalski d
  • Fabian Ragus 1
  • Michał Gruchalski 3

Bartłomiej Kowalski nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

Bieg 13
  • Mateusz Tonder 0
  • Damian Stalkowski 1
  • Damian Pawliczak 3
  • Kevin Fajfer 2
Bieg 12
  • Denis Zieliński 2
  • Kacper Kłosok 0
  • Karol Żupiński 3
  • Dominik Tyman 1
Bieg 11
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Patrik Mikel 1
  • Kevin Fajfer 2
  • Petr Chlupac 3
Bieg 10
  • Kacper Kłosok 2
  • Fabian Ragus 0
  • Przemysław Giera 3
  • Nikodem Bartoch 1

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Wdowa po Jędrzejaku dotąd nie dostała zaległych pieniędzy ze Stali Rzeszów

Bieg 9
  • Michał Gruchalski 2
  • Oskar Rowecki 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Karol Żupiński 1

ZOBACZ WIDEO: Anita Mazur: Żużlowcy dostają wiadomości, gdzie są wyzywani. To przykre

Bieg 8
  • Daniel Silhan Rezerwa zwykła za Patrik Mikel 0
  • Damian Pawliczak 2
  • Jan Kvech 1
  • Mateusz Tonder 3

Zmiana: Daniel Silhan za Patrika Mikela.

Bieg 7
  • Fabian Ragus 0
  • Mateusz Błażykowski 2
  • Jakub Osyczka 3
  • Damian Stalkowski 1
Bieg 6
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Dominik Tyman 0
  • Michał Gruchalski 3
  • Przemysław Giera 1
Bieg 5
  • Karol Żupiński 3
  • Norbert Krakowiak 2
  • Oskar Rowecki 1
  • Damian Pawliczak d

Damian Pawliczak nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

ZOBACZ WIDEO: Janusz Kołodziej: Rocznie żużel kosztuje mnie milion złotych

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4
  • Jakub Osyczka 3
  • Jan Kvech 2
  • Nikodem Bartoch 0
  • Patrik Mikel 1
Bieg 3
  • Dominik Tyman 1
  • Kevin Fajfer 3
  • Kacper Kłosok 0
  • Mateusz Błażykowski 2
Bieg 2
  • Norbert Krakowiak 3
  • Mateusz Świdnicki 0
  • Mateusz Tonder 2
  • Bartłomiej Kowalski 1
Bieg 1
  • Jan Kvech 3
  • Karol Żupiński 1
  • Petr Chlupac 2
  • Denis Zieliński 0

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Cegielski: Walczę o to, żeby zawodnicy Wandy odzyskali zaległe pieniądze

Kto zwycięży w Pardubicach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

We wczorajszych zawodach w Pardubicach najlepsze były zespoły Francepol Falubazu i Bocar Włókniarza.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 2 1 3 9
    2 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 2 3 2 1 8
    3 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 - 1 1 3
    22 Daniel  Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0 0
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 1 3 1 3 8
    5 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 0 2 1 3 6
    6 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 0 0 d 1
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 2 2 2 9
    8 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 3 0 3 8
    9 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak d 2 3 3 8
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 2 0 1 3
    11 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 1 3 d 2 6
    12 Michał Gruchalski M. Gruchalski Michał Gruchalski 3 2 3 3 11
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Dominik Tyman D. Tyman Dominik Tyman 1 0 1 0 2
    14 Kacper Kłosok K. Kłosok Kacper Kłosok 0 2 0 0 2
    15 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 3 1 8
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 2 3 10
    17 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 2 2 0 - 4
    18 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 1 1 2 2 6
    27 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 3 3 1 2 9
    20 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 0 1 2 w 3
    21 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 0 1 0 1
    28 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0