Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
V runda DMPJ w Zielonej Górze
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 2 1 0 5
2 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 2 1 2 6
3 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft t 0 1 0 1
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 2 2 9
5 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski t - 1 w 1
6 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 0 2 3 8
23 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 0
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 2 0 2 3 7
8 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 1 2 7
9 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 2 2 1 6
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 1 1 3 5
11 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 12
12 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 0 1 2 2 5
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 1 3 1 1 6
14 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 2 3 3 11
15 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 3 2 0 7
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 2 3 3 3 11
17 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk w d ns ns 0
18 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 2 0 u 1 3
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 3 3 2 11
20 Jan Macek J. Macek Jan Macek 1 1 d d 2
21 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 0 1 w 2
Bieg 21
  • Oskar Rowecki 1
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Maciej Uszaruk ns
  • Mateusz Świdnicki 3

Maciej Uszaruk nie pojawił się na torze.

Bieg 20
  • Mateusz Tonder 0
  • Przemysław Giera 2
  • Damian Pawliczak 1
  • Robert Chmiel 3
Bieg 19
  • Damian Stalkowski 3
  • Jan Macek d
  • Mateusz Błażykowski w
  • Petr Chlupac 2

ZOBACZ WIDEO: Z jakim koniem nie chce się kopać trener Stali

Bieg 18
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Nikodem Bartoch 2
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Jakub Osyczka 0
Bieg 17
  • Mateusz Tudzież 1
  • Petr Chlupac 3
  • Robert Chmiel 2
  • Daniel Silhan w

Daniel Silhan został wykluczony z powtórki wyścigu.

Bieg 16
  • Karol Żupiński 3
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Oskar Rowecki u
  • Damian Stalkowski 2

Oskar Rowecki zanotował upadek. Zdołał jednak opuścić tor, wobec czego bieg nie został przerwany.

ZOBACZ WIDEO: Prezydent Leszna przerażony kosztami. Wylicza ile wydaje na Unię

Relacja na podstawie Aplikacji Falubaz Live.

Bieg 15
  • Nikodem Bartoch 1
  • Mateusz Tonder 2
  • Nile Tufft 0
  • Norbert Krakowiak 3
Bieg 14
  • Jan Macek d
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Daniel Silhan 1
  • Bartłomiej Kowalski 2

Jan Macek nie ukończył wyścigu z powodu defektu motocykla.

Bieg 13
  • Przemysław Giera 1
  • Oskar Rowecki 0
  • Mateusz Tudzież 2
  • Karol Żupiński 3

ZOBACZ WIDEO: Bartosz Zmarzlik nie może spać. O 8 rano potrafi testować sprzęt

Bieg 12
  • Kacper Grzelak Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski 0
  • Norbert Krakowiak 3
  • Kevin Fajfer 2
  • Damian Pawliczak 1

Zmiana: Kacper Grzelak za Mateusza Błażykowskiego.

Bieg 11
  • Maciej Uszaruk ns
  • Nile Tufft 1
  • Karol Żupiński 3
  • Nikodem Bartoch 2

Maciej Uszaruk nie pojawił się na torze.

Bieg 10
  • Norbert Krakowiak 2
  • Daniel Silhan 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Jan Macek 1
Bieg 9
  • Bartłomiej Kowalski 1
  • Damian Stalkowski 0
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Kevin Fajfer 2

Relacja na podstawie Aplikacji Falubaz Live.

ZOBACZ WIDEO: Prezydent Leszna zaprasza do okrągłego stołu

Bieg 8
  • Nile Tufft 0
  • Mateusz Tudzież 2
  • Jakub Osyczka 1
  • Przemysław Giera 3
Bieg 7
  • Daniel Silhan 1
  • Maciej Uszaruk d
  • Petr Chlupac 3
  • Oskar Rowecki 2

Maciej Uszaruk nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

Bieg 6
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Damian Pawliczak 3
  • Bartłomiej Kowalski 0
  • Mateusz Tonder 2
Bieg 5
  • Kevin Fajfer 2
  • Robert Chmiel 0
  • Damian Stalkowski 3
  • Mateusz Tudzież 1

ZOBACZ WIDEO: Zobacz, jak prezes Falubazu rozbawiał Ostafińskiego

Relacja na podstawie Aplikacji Falubaz Live.

 

Bieg 4
  • Petr Chlupac 3
  • Jakub Osyczka 2
  • Jan Macek 1
  • Nile Tufft t

Nile Tufft dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki.

Bieg 3
  • Damian Pawliczak 1
  • Karol Żupiński 2
  • Norbert Krakowiak 3
  • Maciej Uszaruk w

Maciej Uszaruk został wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Bieg 2
  • Robert Chmiel 2
  • Mateusz Świdnicki 0
  • Przemysław Giera 1
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 1
  • Jakub Osyczka 2
  • Kevin Fajfer 3
  • Nikodem Bartoch 1
  • Kacper Grzelak Taśma Mateusz Błażykowski 0

Mateusz Błażykowski dotknął taśmy. W powtórce zastąpił go Kacper Grzelak.

Kto zwycięży w Zielonej Górze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

We wczorajszej VI rundzie DMPJ po zwycięstwo sięgnęli zawodnicy gospodarzy.

Zobacz również
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 2 1 0 5
    2 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 2 1 2 6
    3 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft t 0 1 0 1
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 2 2 2 9
    5 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski t - 1 w 1
    6 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 0 2 3 8
    23 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 0 0 0
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 2 0 2 3 7
    8 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 1 2 7
    9 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 1 2 2 1 6
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 1 1 3 5
    11 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 12
    12 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 0 1 2 2 5
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 1 3 1 1 6
    14 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 3 2 3 3 11
    15 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 2 3 2 0 7
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 2 3 3 3 11
    17 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk w d ns ns 0
    18 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 2 0 u 1 3
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 3 3 2 11
    20 Jan Macek J. Macek Jan Macek 1 1 d d 2
    21 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 1 0 1 w 2