Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
VI runda DMPJ w Zielonej Górze
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 1 2 3 d 6
2 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 2 1 1 1 5
3 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 2 2 0 4
22 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0
Drużyna ACCR Drużyna ACCR 9
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 2 1 1 7
5 Jan Macek J. Macek Jan Macek 0 0 0 w 0
6 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0 0 1 1 2
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 1 3 2 3 9
8 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk d ns ns ns 0
9 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 t 1 0 2
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 2 3 3 3 11
11 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 3 w 2 8
12 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 1 2 3 1 7
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 2 2 2 9
14 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski t 3 3 3 9
15 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 1 2 1 4
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 2 3 3 2 10
17 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 2 0 0 3
18 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 3 2 3 2 10
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 0 1 3 7
20 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 0 - 2 3
21 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 1 2 2 3 8
28 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 1 1

Zwycięzcą VI rundy półfinałów DMPJ została ekipa Francepol Falubaz Zielona Góra. Relacja przeprowadzona za FALUBAZ.COM.

Bieg 21
  • Mateusz Tudzież 2
  • Damian Pawliczak 1
  • Przemysław Giera 0
  • Norbert Krakowiak 3
Bieg 20
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Maciej Uszaruk ns
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Karol Żupiński 3
Bieg 19
  • Daniel Silhan 1
  • Mateusz Błażykowski 2
  • Jan Macek w
  • Kevin Fajfer 3

ZOBACZ WIDEO: Prezydent Leszna przerażony kosztami. Wylicza ile wydaje na Unię

Bieg 18
  • Mateusz Tonder 2
  • Nikodem Bartoch 1
  • Norbert Krakowiak 3
  • Jakub Osyczka d
Bieg 17
  • Oskar Rowecki 0
  • Kevin Fajfer 1
  • Karol Żupiński 2
  • Damian Stalkowski 3

ZOBACZ WIDEO: Stanisław Chomski wie, czego potrzebuje reprezentacja Polski

Bieg 16
  • Robert Chmiel 2
  • Jan Macek 0
  • Mateusz Tudzież 3
  • Daniel Silhan 1
Bieg 15
  • Nikodem Bartoch 1
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Fabian Ragus 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
Bieg 14
  • Kacper Grzelak Rezerwa zwykła za Mateusz Błażykowski 1
  • Mateusz Tonder w
  • Damian Stalkowski 2
  • Damian Pawliczak 3
Bieg 13
  • Maciej Uszaruk ns
  • Mateusz Tudzież 2
  • Oskar Rowecki 1
  • Robert Chmiel 3

ZOBACZ WIDEO: Bartosz Zmarzlik nie może spać. O 8 rano potrafi testować sprzęt

Bieg 12
  • Jan Macek 0
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Petr Chlupac 1
  • Jakub Miśkowiak 2
Bieg 11
  • Przemysław Giera 0
  • Fabian Ragus 2
  • Robert Chmiel 3
  • Nikodem Bartoch 1
Bieg 10
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Damian Stalkowski 2
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Mateusz Błażykowski 0
Bieg 9
  • Damian Pawliczak 2
  • Daniel Silhan 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Petr Chlupac 1

ZOBACZ WIDEO: Prezydent Leszna zaprasza do okrągłego stołu

Relacja prowadzona na podstawie aplikacji Falubaz Live!

 

 

 

Bieg 8
  • Fabian Ragus 2
  • Oskar Rowecki t
  • Jakub Osyczka 3
  • Maciej Uszaruk ns
Bieg 7
  • Damian Stalkowski 1
  • Przemysław Giera 2
  • Kevin Fajfer 0
  • Mateusz Tudzież 3

ZOBACZ WIDEO: Stanisław Chomski rzuca wyzwanie Jerzemu Synowcowi. Chce zakładu

Bieg 6
  • Norbert Krakowiak 3
  • Jakub Miśkowiak 2
  • Damian Pawliczak 1
  • Mateusz Świdnicki 0
Bieg 5
  • Petr Chlupac 2
  • Karol Żupiński 3
  • Daniel Silhan 0
  • Oskar Rowecki 1

ZOBACZ WIDEO: Zobacz, jak prezes Falubazu rozbawiał Ostafińskiego

Bieg 4
  • Kevin Fajfer 3
  • Jakub Osyczka 2
  • Mateusz Błażykowski 1
  • Fabian Ragus 0
Bieg 3
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Robert Chmiel 2
  • Bartłomiej Kowalski t
  • Przemysław Giera 1
Bieg 2
  • Karol Żupiński 1
  • Norbert Krakowiak 2
  • Maciej Uszaruk d
  • Mateusz Tonder 3
Bieg 1
  • Jakub Osyczka 1
  • Petr Chlupac 3
  • Nikodem Bartoch 2
  • Jan Macek 0

 

Zobacz również
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 1 2 3 d 6
    2 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 2 1 1 1 5
    3 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 2 2 0 4
    22 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0
    Drużyna ACCR Drużyna ACCR 9
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 3 2 1 1 7
    5 Jan Macek J. Macek Jan Macek 0 0 0 w 0
    6 Daniel Silhan D. Silhan Daniel Silhan 0 0 1 1 2
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 11
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Karol Żupiński K. Żupiński Karol Żupiński 1 3 2 3 9
    8 Maciej Uszaruk M. Uszaruk Maciej Uszaruk d ns ns ns 0
    9 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 1 t 1 0 2
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 2 3 3 3 11
    11 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 3 w 2 8
    12 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 1 2 3 1 7
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 2 2 2 9
    14 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski t 3 3 3 9
    15 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 0 1 2 1 4
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Robert Chmiel R. Chmiel Robert Chmiel 2 3 3 2 10
    17 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 2 0 0 3
    18 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 3 2 3 2 10
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 0 1 3 7
    20 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 1 0 - 2 3
    21 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 1 2 2 3 8
    28 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 1 1