WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
X runda DMPJ w Toruniu
Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp 0 - 0 0 0
2 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 1 0 2 2 5
3 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 2 2 - 7
22 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 0 d 0
Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart - 1 3 3 7
5 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 - 2 3 8
6 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 2 1 - 5
23 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 2 2 0 4
Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 0 - 3 3 6
8 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 2 1 - 1 4
9 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 3 3 2 - 8
24 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 3 2 5
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 3 3 3 2 11
11 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 1 1 1 4
12 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 2 0 0 0 2
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 0 w w w 0
14 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 3 1 1 6
15 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski w 2 3 2 7
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 3 3 t 0 6
17 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek - 3 - 3 6
18 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 1 1 3 - 5
27 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 2 1 0 1 4
Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 2 1 2 7
20 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 1 0 3 1 5
21 Ricards Ansviesulis R. Ansviesulis Ricards Ansviesulis 0 1 2 0 3

Koniec zawodów.

Bieg 21
62.59 sek.
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Marcin Turowski 1
  • Hubert Ścibak 0
  • Kamil Wieczorek 3
  • Szymon Szlauderbach 2
Bieg 20
  • Kamil Pytlewski 2
  • Kacper Grzelak 1
  • Alan Szczotka w
  • Sebastian Szostak 3

Szczotka wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 19
63.97 sek.
  • Maciej Kuromonow Rezerwa zwykła za Michał Curzytek 0
  • Davis Kurmis 1
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Oleg Michaiłow 2

Przerwa na równanie toru.

Bieg 18
63.38 sek.
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Jakub Janik 2
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Justin Stolp 0

Szlauderbach jechał drugi, lecz na kresce minął Janika.

Bieg 17
62.57 sek.
  • Kamil Nowacki Rezerwa zwykła za Marcin Kościelski 2
  • Oleg Michaiłow 1
  • Sebastian Szostak 3
  • Ricards Ansviesulis 0
Bieg 16
63.97 sek.
  • Patryk Rolnicki 0
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Marcin Turowski 3
  • Michał Curzytek 1

Bieg dnia w Toruniu. Rolnicki jechał pierwszy, lecz spadł na czwartą pozycje, a następnie zdefektował, jednak zdołał dojechał do mety. Po biegu Turowski i Torofimow otrzymali upomnienia za ostrą jazdę

Przerwa na równanie toru.

Bieg 15
63.82 sek.
  • Jakub Janik 2
  • Kamil Pytlewski 3
  • Filip Nizgorski Rezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński d
  • Wiktor Jasiński 1

Jasiński na ostatnim łuku zanotował uślizg, jednak wstał i dojechał do mety.

Bieg 14
63.97 sek.
  • Davis Kurmis 3
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Ricards Ansviesulis 2
  • Hubert Ścibak 0
Bieg 13
64.13 sek.
  • Kamil Nowacki Rezerwa zwykła za Kacper Grzelak 3
  • Marcin Turowski 1
  • Marcin Kościelski 2
  • Kacper Łobodziński Taśma Patryk Rolnicki 0

Bieg przerwany. Patryk Rolnicki wjeżdża w taśmę i zostaje wykluczony z powtórki biegu. Zawodnik GKM-u otrzymuje także upomnienie za przejazd przez murawę.

Kacper Łobodziński także otrzymuje upomnienie za przejazd przez murawę.

Koscielski z Turowskim tasowali się na dystansie, lecz to Kościelski założyl na ostatnim okrążeniu Turowskiego i dowiózł dwa punkty do mety

Przerwa na równanie toru.

Bieg 12
62.45 sek.
  • Maciej Kuromonow Rezerwa zwykła za Wiktor Trofimow jr 2
  • Wiktor Jasiński 1
  • Wiktor Lampart 3
  • Alan Szczotka w

Alan Szczotka został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 11
63.63 sek.
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Kamil Wieczorek 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Patryk Rolnicki 3
  • Jakub Janik 0

Kopeć przez cały bieg bezskutecznie atakował Rolnickiego.

Bieg 10
64.75 sek.
  • Wiktor Jasiński 3
  • Ricards Ansviesulis 1
  • Kamil Pytlewski 2
  • Davis Kurmis 0

Pytlewski na dystansie minął Ansviesulisa.

Bieg 9
64.31 sek.
  • Hubert Ścibak 0
  • Michał Curzytek 2
  • Krzysztof Sadurski 1
  • Wiktor Lampart 3

Przerwa na równanie toru.

Bieg 8
62.31 sek.
  • Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Marcin Kościelski 3
  • Justin Stolp 0
  • Kacper Grzelak 1
Bieg 7
62.38 sek.
  • Ricards Ansviesulis 0
  • Kamil Wieczorek 3
  • Oleg Michaiłow 2
  • Marcin Turowski 1

Turowski z ostatniego miesjca w dwa okrążenia przedarł się na trzecie miejsce

Bieg 6
63.16 sek.
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Alan Szczotka w
  • Hubert Ścibak 2
  • Kamil Pytlewski w

Bieg przerwany. Pytlewski uderzył w Szczotkę i obaj wpadli w dmuchaną bandę na pierwszym łuku drugiego okrążenia. Pytlewski zostaje wykluczony z powtórki, natomiast obaj zawodnicy wstali z toru i zeszli do parku maszyn.

Alan Szczotka nie wyjechał do biegu i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Bieg 5
63.44 sek.
  • Wiktor Lampart 1
  • Kamil Nowacki Rezerwa zwykła za Sebastian Szostak 0
  • Michał Curzytek 2
  • Marcin Kościelski 3

Nowacki na dystansie spadł z drugiej pozycji na ostatnią

Przerwa na równanie toru.

Bieg 4
61.19 sek.
  • Oleg Michaiłow 2
  • Filip Nizgorski Rezerwa zwykła za Justin Stolp 0
  • Davis Kurmis 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
Bieg 3
62.15 sek.
  • Alan Szczotka 0
  • Patryk Rolnicki 3
  • Wiktor Jasiński 1
  • Kacper Łobodziński Rezerwa zwykła za Kamil Wieczorek 2

Jasiński ambitnie atakował Łobodzińskiego, lecz bezskutecznie

Bieg 2
62.47 sek.
  • Sebastian Szostak 0
  • Szymon Szlauderbach 3
  • Kacper Grzelak 2
  • Krzysztof Sadurski 1

Szostak zanotował defekt na ostatnim łuku, jednak dojechał do mety.

Bieg 1
62.56 sek.
  • Justin Stolp 0
  • Maciej Kuromonow Rezerwa zwykła za Wiktor Lampart 2
  • Jakub Janik 1
  • Wiktor Trofimow jr 3

 

Koniec zawodów.

Uczestnicy pierwszego biegu już na torze.

Składy potwierdzone.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Get Well Apro Toruń Get Well Apro Toruń 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Justin Stolp J. Stolp Justin Stolp 0 - 0 0 0
    2 Jakub Janik J. Janik Jakub Janik 1 0 2 2 5
    3 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 2 2 - 7
    22 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 0 d 0
    Bogdanka Motor Lublin Bogdanka Motor Lublin 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart - 1 3 3 7
    5 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 - 2 3 8
    6 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 2 1 - 5
    23 Maciej Kuromonow M. Kuromonow Maciej Kuromonow 2 2 0 4
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Arged Malesa TŻ Ostrovia 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 0 - 3 3 6
    8 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 2 1 - 1 4
    9 Marcin Kościelski M. Kościelski Marcin Kościelski 3 3 2 - 8
    24 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 3 2 5
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Szymon Szlauderbach S. Szlauderbach Szymon Szlauderbach 3 3 3 2 11
    11 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 1 1 1 1 4
    12 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 2 0 0 0 2
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 0 w w w 0
    14 Wiktor  Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 1 3 1 1 6
    15 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski w 2 3 2 7
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Patryk Rolnicki P. Rolnicki Patryk Rolnicki 3 3 t 0 6
    17 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek - 3 - 3 6
    18 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski 1 1 3 - 5
    27 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 2 1 0 1 4
    Lokomotiv Daugavpils Lokomotiv Daugavpils 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 2 1 2 7
    20 Davis Kurmis D. Kurmis Davis Kurmis 1 0 3 1 5
    21 Ricards Ansviesulis R. Ansviesulis Ricards Ansviesulis 0 1 2 0 3