DMPJ: Grupa B (półfinał)
20 sie 2019 17:00
Zakończony
1. | Włókniarz Częstochowa | 26 | |
2. | Falubaz Zielona Góra | 23 | |
3. | Energa Wybrzeże Gdańsk | 19 | |
4. | Ultrapur Start Gniezno | 15 | |
5. | Innpro ROW Rybnik | 14 | |
6. | Drużyna ACCR | 14 | |
7. | Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra | 13 |
Analiza pomeczowa
Szczegółowe wyniki
Włókniarz Częstochowa
26
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub Miśkowiak | 3 | - | 3 | 3 | 9 | |||
2 | Bartłomiej Kowalski | - | t | 2* | 1 | 3+1 | |||
3 | Mateusz Świdnicki | 2 | 2* | - | 3 | 7+1 | |||
22 | Michał Gruchalski | 1 | 3 | 3 | 7 |
Falubaz Zielona Góra
23
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Mateusz Tonder | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | |||
5 | Norbert Krakowiak | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | |||
6 | Damian Pawliczak | 1 | 2* | 3 | 2* | 8+2 |
Energa Wybrzeże Gdańsk
19
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Karol Żupiński | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 | |||
8 | Denis Zieliński | 0 | 1 | 2 | 2* | 5+1 | |||
9 | Oskar Rowecki | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Ultrapur Start Gniezno
15
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Kevin Fajfer | 2 | 2 | 3 | 2 | 9 | |||
17 | Mateusz Błażykowski | 1 | 2 | 1 | d | 4 | |||
18 | Kacper Mateusz Grzelak | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Innpro ROW Rybnik
14
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Dominik Tyman | w | 1 | w | d | 1 | |||
20 | Mateusz Tudzież | 1 | 1 | 3 | 1 | 6 | |||
21 | Przemysław Giera | 3 | 3 | 1 | w | 7 |
Drużyna ACCR
14
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Jan Kvech | 2 | 3 | 2 | 3 | 10 | |||
11 | Petr Chlupac | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |||
12 | Daniel Silhan | 0 | 0 | 0 | w | 0 |
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra
13
Nr | Zawodnik | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | Jakub Osyczka | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | |||
14 | Nikodem Bartoch | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | |||
15 | Fabian Ragus | 1 | 0 | - | 1 | 2 | |||
26 | Nile Tufft | u | 0 |
Koniec zawodów
Bieg 21 66.03 sek.
1
1
2
Bieg 20 66.91 sek.
Bieg 19 66.66 sek.
2
Kosmetyka toru
Bieg 18 65.56 sek.
Bieg 17 68.09 sek.
Bieg 16 66.66 sek.
Kosmetyka toru
Bieg 15 66.41 sek.
7
1
1
Bieg 14 67.12 sek.
2
1
3
3
2
Bieg 13 67.90 sek.
1
Kosmetyka toru
Bieg 12 66.13 sek.
Bieg 11 65.47 sek.
5
4
2
1
6
Bieg 10 65.22 sek.
Bieg 9 66.12 sek.
1
1
Kosmetyka toru
Bieg 8 66.75 sek.
Bieg 7 66.47 sek.
Bieg 6 65.75 sek.
Bieg 5 65.84 sek.
Kosmetyka toru
Bieg 4 66.79 sek.
12
7
1
5
4
Bieg 3 67.41 sek.
Bieg 2 66.79 sek.
Bieg 1 65.47 sek.
11
5
1
1
1
Start
1
1
1
1
1