Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Finał MEP w Terenzano
Reprezentacja Czech Czechy Reprezentacja Czech 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Josef Franc J. Franc Josef Franc 3 1* 0 - 2* 3 9 +2
2 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 1 2 2 0 3 2* 10 +1
15 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 1 1
Francja Reprezentacja Francji 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
3 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge 2 2 2* 3 1 2* 12 +2
4 David Bellego D. Bellego David Bellego t 0 3 1 2 3 9
16 Jordan Dubernard J. Dubernard Jordan Dubernard 0
Reprezentacja Polski Polska Reprezentacja Polski 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
5 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 2* 3 3 3 3 3 17 +1
6 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 1 1 0 1 2* 8 +1
17 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 0
Reprezentacja Słowacji Słowacja Reprezentacja Słowacji 6
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković u/- ns ns ns ns ns 0
8 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 1 2 1 1 1 d 6
Reprezentacja Węgier Węgry Reprezentacja Węgier 12
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Norbert Magosi N. Magosi Norbert Magosi 2 3 d 2 1 1 9
10 Roland Kovacs R. Kovacs Roland Kovacs 1 1 1 0 0 0 3
Reprezentacja Łotwy Łotwa Reprezentacja Łotwy 23
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
11 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 3 2 3 3 17
12 Jewgienij Kostygow J. Kostygow Jewgienij Kostygow w 1 - - t - 1
20 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 1 2 5
Reprezentacja Włoch Włochy Reprezentacja Włoch 18
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Nicolas Covatti N. Covatti Nicolas Covatti 3 2 3 3 0 1 12
14 Paco Castagna P. Castagna Paco Castagna 0 t - - - - 0
21 Nicolas Vicentin N. Vicentin Nicolas Vicentin 2 2 2 0 6
Bieg 21
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Jakub Valković ns
  • Oleg Michaiłow Rezerwa zwykła za Jewgienij Kostygow 2
  • David Pacalaj d

Zmiana: Michaiłow za Kostygowa.

Defekt Pacalaja.

Bieg 20
  • Norbert Magosi 1
  • Jakub Jamróg 3
  • Roland Kovacs 0
  • Wiktor Trofimow jr 2

Polska wygrywa w Terenzano!

Bieg 19
  • Dimitri Berge 2
  • Nicolas Covatti 1
  • David Bellego 3
  • Nicolas Vicentin Rezerwa zwykła za Paco Castagna 0

Zmiana: Vicentin za Castagnę.

Bieg 18
  • Jakub Valković ns
  • Josef Franc 3
  • David Pacalaj 1
  • Daniel Klima 2

Polska jest o krok od triumfu w Terenzano. Prowadzi z przewagą 2 punktów nad Łotwą, a ostatni bieg ma przeciwko Węgrom, którzy zajmują dopiero 6. miejsce. Wynik 4:2 na pewno da Biało-Czerwonym złoto.

Bieg 17
  • Jakub Jamróg 3
  • Nicolas Covatti 0
  • Wiktor Trofimow jr 1
  • Nicolas Vicentin Rezerwa zwykła za Paco Castagna 2

Zmiana: Vicentin za Castagnę.

Bieg 16
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Dimitri Berge 1
  • Jewgienij Kostygow t
  • David Bellego 2

Kostygow dotknął taśmy.

Bieg 15
  • Josef Franc 2
  • Norbert Magosi 1
  • Daniel Klima 3
  • Roland Kovacs 0

Po czterech pełnych seriach startów na czele klasyfikacji nadal są Polacy. Mają przewagę punktu nad Łotyszami i Włochami.

Bieg 14
  • Nicolas Covatti 3
  • Jakub Valković ns
  • Nicolas Vicentin Rezerwa zwykła za Paco Castagna 2
  • David Pacalaj 1

Zmiana: Vicentin za Castagnę.

Bieg 13
  • Jakub Jamróg 3
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Wiktor Trofimow jr 0
  • Oleg Michaiłow Rezerwa zwykła za Jewgienij Kostygow 1

Zmiana: Michaiłow za Kostygowa.

Jamróg jako pierwszy dziś pokonuje Lebiediewa i pozostaje jedynym zawodnikiem bez porażki z rywalem.

Bieg 12
  • Dimitri Berge 3
  • Norbert Magosi 2
  • David Bellego 1
  • Roland Kovacs 0
Bieg 11
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Zdenek Holub Rezerwa zwykła za Josef Franc 1
  • Oleg Michaiłow Rezerwa zwykła za Jewgienij Kostygow 2
  • Daniel Klima 0

Zmiany: Holub za Franca i Michaiłow za Kostygowa.

Bieg 10
  • Norbert Magosi d
  • Nicolas Covatti 3
  • Roland Kovacs 1
  • Nicolas Vicentin Rezerwa zwykła za Paco Castagna 2

Zmiana: Vicentin za Castagnę.

Bieg 9
  • Jakub Valković ns
  • Dimitri Berge 2
  • David Pacalaj 1
  • David Bellego 3
Bieg 8
  • Josef Franc 0
  • Jakub Jamróg 3
  • Daniel Klima 2
  • Wiktor Trofimow jr 1

Polacy powiększają przewagę.

Po dwóch pełnych seriach startów na czele klasyfikacji są Polacy. Mają przewagę 2 punktów nad Czechami, Węgrami i Łotyszami.

Bieg 7
  • Nicolas Covatti 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Paco Castagna t
  • Jewgienij Kostygow 1

Castagna dotknął taśmy.

Bieg 6
  • Jakub Valković ns
  • Norbert Magosi 3
  • David Pacalaj 2
  • Roland Kovacs 1
Bieg 5
  • Dimitri Berge 2
  • Jakub Jamróg 3
  • David Bellego 0
  • Wiktor Trofimow jr 1

Druga wygrana Polaków.

Bieg 4
  • Nicolas Covatti 3
  • Josef Franc 1
  • Paco Castagna 0
  • Daniel Klima 2
Bieg 3
  • Norbert Magosi 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Roland Kovacs 1
  • Jewgienij Kostygow w

Kostygow upadł z własnej winy i został wykluczony.

Bieg 2
  • Jakub Jamróg 2
  • Jakub Valković u/-
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • David Pacalaj 1

Valković upadł na tor w walce z Trofimowem jr i odniósł kontuzję.

Bieg 1
  • Josef Franc 3
  • Dimitri Berge 2
  • Daniel Klima 1
  • David Bellego t

Bellego dotknął taśmy.

Przepraszamy za opóźnienie w relacji z zawodów. Prowadzona jest ona na podstawie GPA Racing Speedway. Nie wykluczamy poślizgów w trakcie.

Zobacz również
    Czechy Reprezentacja Czech 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Josef Franc J. Franc Josef Franc 3 1* 0 - 2* 3 9 +2
    2 Daniel Klima D. Klima Daniel Klima 1 2 2 0 3 2* 10 +1
    15 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub 1 1
    Francja Reprezentacja Francji 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    3 Dimitri Berge D. Berge Dimitri Berge 2 2 2* 3 1 2* 12 +2
    4 David Bellego D. Bellego David Bellego t 0 3 1 2 3 9
    16 Jordan Dubernard J. Dubernard Jordan Dubernard 0
    Polska Reprezentacja Polski 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    5 Jakub Jamróg J. Jamróg Jakub Jamróg 2* 3 3 3 3 3 17 +1
    6 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 3 1 1 0 1 2* 8 +1
    17 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 0
    Słowacja Reprezentacja Słowacji 6
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković u/- ns ns ns ns ns 0
    8 David Pacalaj D. Pacalaj David Pacalaj 1 2 1 1 1 d 6
    Węgry Reprezentacja Węgier 12
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Norbert Magosi N. Magosi Norbert Magosi 2 3 d 2 1 1 9
    10 Roland Kovacs R. Kovacs Roland Kovacs 1 1 1 0 0 0 3
    Łotwa Reprezentacja Łotwy 23
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    11 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 3 3 3 2 3 3 17
    12 Jewgienij Kostygow J. Kostygow Jewgienij Kostygow w 1 - - t - 1
    20 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 2 1 2 5
    Włochy Reprezentacja Włoch 18
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Nicolas Covatti N. Covatti Nicolas Covatti 3 2 3 3 0 1 12
    14 Paco Castagna P. Castagna Paco Castagna 0 t - - - - 0
    21 Nicolas Vicentin N. Vicentin Nicolas Vicentin 2 2 2 0 6
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki MEP
    Lokalizacja Terenzano
    Stadion Pista Olimpia
    Data i godzina 17 Października 2020, 15:15
    Zobacz również