Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
VI runda Ligi Juniorów w Lublinie
Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów 10
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 3 0 2 1 1 7
2 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 w - - 0
3 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 1* 1 d 0 3 +1
MrGarden GKM Grudziądz MrGarden GKM Grudziądz MrGarden GKM Grudziądz 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 1* 2 1* 1 5 +2
5 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 2 0 1 1* 4 +1
6 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 1* 2 3 2 8 +1
PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 0 3 2 2 7
8 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 1 0 5
9 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 0 0 2 1 3
Motor Lublin Motor Lublin Motor Lublin 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 1* 2 3 3 12 +1
11 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga 2* 0 - - 2 +1
12 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 3 3 2 2* 12 +1
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 12
14 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 1 1 2* 2* 6 +2
15 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 0 2 3 1 6
Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 3 3 2 10
17 Bartosz Curzytek B. Curzytek Bartosz Curzytek 0 0 2* 0 2 +1
18 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz 2 d d 1 3
Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
19 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 2* 3 w 3 8 +1
20 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 3 3 0 - 6
21 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 1 u 1 3 0 5
Bieg 21 67.49 sek.
  • Mateusz Panicz 1
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Bartosz Curzytek 0
  • Wiktor Lampart 3
Bieg 20 67.06 sek.
  • Bartłomiej Kowalski 1
  • Przemysław Giera 0
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Mateusz Tudzież 2
Bieg 19 69.19 sek.
  • Kacper Łobodziński 2
  • Hubert Ścibak Rezerwa zwykła za Krzysztof Sadurski 0
  • Denis Zieliński 1
  • Damian Ratajczak 3
Bieg 18 68.5 sek.
  • Wiktor Trofimow jr Rezerwa zwykła za Wiktor Firmuga 2
  • Kamil Pytlewski Rezerwa zwykła za Kamil Nowacki 0
  • Wiktor Lampart 3
  • Wiktor Jasiński 1

Błąd popełnił kierownik startu, który po tym, jak żużlowcy ruszyli do biegu, na torze pozostawił pachołek do podtrzymywania taśmy. Kierownik został odesłany na trybuny.

Nie był to kierownik startu, który pełni tę funkcję podczas zawodów ligowych.

Bieg 17 69.97 sek.
  • Paweł Trześniewski 1
  • Damian Ratajczak w
  • Mateusz Tudzież 2
  • Hubert Ścibak 3
Bieg 16 69.34 sek.
  • Michał Curzytek 2
  • Denis Zieliński 1
  • Mateusz Panicz d
  • Kacper Łobodziński 3
Bieg 15 68.72 sek.
  • Wiktor Jasiński Rezerwa zwykła za Kamil Nowacki 1
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Kamil Pytlewski d
  • Mateusz Świdnicki 2
Bieg 14 67.65 sek.
  • Krzysztof Sadurski 0
  • Wiktor Lampart Rezerwa zwykła za Wiktor Firmuga 2
  • Hubert Ścibak 1
  • Wiktor Trofimow jr 3
Bieg 13 68.16 sek.
  • Przemysław Giera 1
  • Mateusz Panicz d
  • Paweł Trześniewski 2
  • Michał Curzytek 3
Bieg 12 67.1 sek.
  • Denis Zieliński 0
  • Mateusz Świdnicki 2
  • Damian Lotarski 1
  • Jakub Miśkowiak 3
Bieg 11 69.66 sek.
  • Bartosz Curzytek 2
  • Kamil Pytlewski 1
  • Michał Curzytek 3
  • Kamil Nowacki w

Nowacki na drugim łuku spowodował upadek Michała Curzytka i został wykluczony.

Bieg 10 68.06 sek.
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Hubert Ścibak u
  • Bartłomiej Kowalski 2
  • Krzysztof Sadurski 3
Bieg 9 68.53 sek.
  • Wiktor Trofimow jr 3
  • Kacper Łobodziński 2
  • Wiktor Firmuga 0
  • Damian Lotarski 1

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 8 69.47 sek.
  • Kamil Pytlewski 1
  • Paweł Trześniewski 0
  • Wiktor Jasiński 2
  • Przemysław Giera 3

W Lublinie zaczął padać deszcz.

Bieg 7 68.06 sek.
  • Hubert Ścibak 1
  • Bartosz Curzytek 0
  • Damian Ratajczak 3
  • Mateusz Panicz 2
Bieg 6 66.97 sek.
  • Wiktor Lampart 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Wiktor Trofimow jr 2
  • Bartłomiej Kowalski 0
Bieg 5 68.94 sek.
  • Damian Lotarski 2
  • Mateusz Tudzież 3
  • Kacper Łobodziński 1
  • Paweł Trześniewski 0

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 4 69.44 sek.
  • Damian Ratajczak 2
  • Wiktor Jasiński 0
  • Krzysztof Sadurski 3
  • Kamil Pytlewski 1

Wyścig powtórzony. Ratajczak otrzymał ostrzeżenie za lotny start.

Bieg 3 68.06 sek.
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Michał Curzytek 2
  • Mateusz Świdnicki 1
  • Bartosz Curzytek 0
Bieg 2 68.91 sek.
  • Mateusz Tudzież 0
  • Wiktor Lampart 3
  • Przemysław Giera 1
  • Wiktor Firmuga 2
Bieg 1 69.75 sek.
  • Wiktor Jasiński 3
  • Damian Lotarski 1
  • Kamil Nowacki 0
  • Denis Zieliński 2

Składy potwierdzone. Zawodnicy w parku maszyn grzeją motocykle.

Zobacz również
    Moje Bermudy Stal Gorzów Moje Bermudy Stal Gorzów 10
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 3 0 2 1 1 7
    2 Kamil Nowacki K. Nowacki Kamil Nowacki 0 w - - 0
    3 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 1* 1 d 0 3 +1
    MrGarden GKM Grudziądz MrGarden GKM Grudziądz 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 1* 2 1* 1 5 +2
    5 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 2 0 1 1* 4 +1
    6 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 1* 2 3 2 8 +1
    PGG ROW Rybnik PGG ROW Rybnik 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Mateusz Tudzież M. Tudzież Mateusz Tudzież 0 3 2 2 7
    8 Przemysław Giera P. Giera Przemysław Giera 1 3 1 0 5
    9 Paweł Trześniewski P. Trześniewski Paweł Trześniewski 0 0 2 1 3
    Motor Lublin Motor Lublin 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 3 1* 2 3 3 12 +1
    11 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga 2* 0 - - 2 +1
    12 Wiktor Trofimow jr W. Trofimow jr Wiktor Trofimow jr 2 3 3 2 2* 12 +1
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 12
    14 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 1 1 2* 2* 6 +2
    15 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 0 2 3 1 6
    Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 2 3 3 2 10
    17 Bartosz Curzytek B. Curzytek Bartosz Curzytek 0 0 2* 0 2 +1
    18 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz 2 d d 1 3
    Fogo Unia Leszno Fogo Unia Leszno 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    19 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 2* 3 w 3 8 +1
    20 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 3 3 0 - 6
    21 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 1 u 1 3 0 5