Kamil Pytlewski Rezerwa zwykła za Wiktor Jasiński
1
Aleksander Grygolec Rezerwa zwykła za Mateusz Dul
2

Wyścig przerwany. Na drugim łuku pierwszego okrążenia upadł nieatakowany Sroka. Został wykluczony.

W powtórce pewne zwycięstwo odniósł Paluch. Gorzowianie wygrali 4:2, co oznacza, że przed nami bieg dodatkowy o awans z drugiego miejsca.

9
7
13
10
10
Bieg 14 czas 65.31 sek.

Pludra szalał za plecami Jabłońskiego, ale młody zawodnik z Gniezna jechał optymalną ścieżką i nie dał się wyprzedzić. Czapla zanotował defekt motocykla na wyjściu z pierwszego łuku.

1

Pewna wygrana Lewandowskiego. Szczotka umiejętnie bronił się przed atakami Marcińca. KS Toruń jest już pewny awansu do finału.

7
5
1
2
2
komentarz

Piotr Gryszpiński nie pojawi się już na torze, ponieważ nie ma na czym jechać. W swoim pierwszym biegu stracił silnik, a po ostatnim upadku zniszczeniu uległ cały motocykl.

2
4
1
czas Kosmetyka toru
Bieg 12 czas 65.25 sek.
1

Kapitalny start pary Fogo Unii Leszno, choć Pludra miał olbrzymie problemy z utrzymaniem motocykla na łukach. Zawodników dzieliły spore odległości.

6
4
2
1
4
Bieg 11 czas 65.28 sek.

Bieg przerwany. Fatalnie wyglądający upadek Gryszpińskiego na pierwszym łuku. Motocykl wylądował za bandą. Młodzieżowiec Zdunek Wybrzeża wstał o własnych siłach, ale jest wykluczony z powtórki. Gryszpiński jest zdolny do dalszej jazdy.

W powtórce zdecydowanie najlepiej wystartował Szczotka i odniósł pewne zwycięstwo. Na drugim łuku pierwszego okrążenia upadek zanotował Czapla, ale szybko się podniósł i opuścił tor.

2

Paluch zdeklasował rywali. Zawodnicy z Torunia jechali blisko siebie, z kolei Pytlewski przymykał gaz i miał problemy z płynnym pokonywaniem łuków.

2

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Jabłoński i Czapla otrzymali ostrzeżenia od sędziego.

W powtórce najlepiej wystartowali gnieźnianie, ale Grygolec szybko wyprzedził Jabłońskiego, a następnie zabrał się za atakowanie Czapli, jednak ten ostatecznie dowiózł do mety trzy punkty.

0

Piękną walkę o zwycięstwo stoczyli Pludra i Lewandowski. Na ostatnim okrążeniu junior z Leszna odjechał swojemu rywalowi i przywiózł do mety bardzo pewne trzy punkty.

5
3
1
2
2
Bieg 7 czas 66.28 sek.

Wyścig przerwany. Na wejściu w drugi łuk motocykla nie opanował Jasiński i upadł na tor. Gorzowianie byli na podwójnym prowadzeniu. Jasiński wykluczony z powtórki, ale to niestety nie koniec złych informacji. 20-latek narzeka na obojczyk i zostanie odwieziony do szpitala. Czeka nas przerwa w zawodach do momentu powrotu karetki.

Karetka wróciła na stadion. Za moment powtórka biegu siódmego.

W powtórce najlepszy moment startowy miał Szczotka, ale piekielnie szybki był Paluch i dopadł zawodnika gospodarzy pod koniec trzeciego okrążenia. Szczotka i Gryszpiński wjechali na linię mety niemal równocześnie.

2

Pewna wygrana toruńskiej pary. Dul zanotował defekt motocykla pod koniec pierwszego okrążenia, gdy jechał na ostatnim miejscu.

7
4
1
3
6
Bieg 5 czas 65.22 sek.

Kolejny raz na torze nie działo się nic ciekawego. O wszystkim decydował start i rozegranie pierwszego łuku. Duże odległości między zawodnikami. Czapla dojechał do mety w spacerowym tempie.

6
4
2
2
3
Bieg 4 czas 65.37 sek.

Szczotka wygrał start i dojechał do mety na pierwszym miejscu, a na kresce był minimalnie przed Pludrą. Gryszpiński starał się wywalczyć choćby punkt, jednak nie znalazł sposobu na wyprzedzenie Ratajczaka.