KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
II runda DMPJ w Gorzowie
Grupa Polmotor Stal Gorzów Grupa Polmotor Stal Gorzów Grupa Polmotor Stal Gorzów 34
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 3 3 3 3 3 15
2 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 2 3 3 3 2 13
3 Oliwier Ralcewicz O. Ralcewicz Oliwier Ralcewicz 0 0 u 1 1 2
4 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 w 1 u 2* 4 +1
Unia Leszno II Unia Leszno II Unia Leszno II 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Hubert Jabłoński H. Jabłoński Hubert Jabłoński 0 2 2 0 1 5
2 Antoni Mencel A. Mencel Antoni Mencel 1 2 1 - 3 7
3 Olivier Buszkiewicz O. Buszkiewicz Olivier Buszkiewicz 1 0 1 2 0 4
4 Keynan Rew K. Rew Keynan Rew 1 2 - 2 1* 6 +1
5 Maksym Borowiak M. Borowiak Maksym Borowiak 0 0 0
Unia Leszno I Unia Leszno Unia Leszno I 38
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 3 3 3 1 2 12
2 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 2 3 2 1 0 8
3 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 2 0 1 1 2* 6 +1
4 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 3 1 2 3 3 12
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 2 3 2 0 10
2 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 2 1 2 2 1* 8 +1
3 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0 1 0 3 3 7
4 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka d d ns ns ns 0
Bieg 20 63.35 sek.
  • Krzysztof Sadurski 2
  • Wiktor Jasiński 3
  • Keynan Rew 1
  • Mateusz Tonder 0
Bieg 19 63.11 sek.
  • Rafał Karczmarz 2
  • Olivier Buszkiewicz 0
  • Fabian Ragus 1
  • Damian Ratajczak 3
Bieg 18 64.55 sek.
  • Hubert Jabłoński 1
  • Nile Tufft 3
  • Kacper Pludra 0
  • Kamil Pytlewski 2
Bieg 17 64.82 sek.
  • Jakub Osyczka ns
  • Hubert Ścibak 2
  • Oliwier Ralcewicz 1
  • Antoni Mencel 3
Bieg 16 62.81 sek.
  • Wiktor Jasiński 3
  • Mateusz Tonder 2
  • Hubert Jabłoński 0
  • Krzysztof Sadurski 1

Jasiński wygrał start, a później powiększał przewagę.

Bieg 15 62.75 sek.
  • Kacper Pludra 1
  • Rafał Karczmarz 3
  • Fabian Ragus 2
  • Maksym Borowiak Rezerwa zwykła za Antoni Mencel 0
Bieg 14 64.35 sek.
  • Kamil Pytlewski u
  • Nile Tufft 3
  • Hubert Ścibak 1
  • Olivier Buszkiewicz 2

Pytlewski upadł na ostatnim łuku. Był trzeci.

Bieg 13 64.13 sek.
  • Jakub Osyczka ns
  • Keynan Rew 2
  • Oliwier Ralcewicz 1
  • Damian Ratajczak 3

Rew i Ratajczak ładnie powalczyli o 3 punkty.

Bieg 12 62.97 sek.
  • Nile Tufft 0
  • Antoni Mencel 1
  • Damian Ratajczak 2
  • Wiktor Jasiński 3
Bieg 11 63.01 sek.
  • Hubert Jabłoński 2
  • Hubert Ścibak 1
  • Rafał Karczmarz 3
  • Jakub Osyczka ns
Bieg 10 69.93 sek.
  • Fabian Ragus 2
  • Olivier Buszkiewicz 1
  • Krzysztof Sadurski 3
  • Oliwier Ralcewicz u
Bieg 9 62.48 sek.
  • Maksym Borowiak Rezerwa zwykła za Keynan Rew 0
  • Kamil Pytlewski 1
  • Kacper Pludra 2
  • Mateusz Tonder 3
Bieg 8 62.91 sek.
  • Hubert Ścibak 0
  • Fabian Ragus 1
  • Wiktor Jasiński 3
  • Keynan Rew 2
Bieg 7 62.5 sek.
  • Mateusz Tonder 2
  • Damian Ratajczak 1
  • Olivier Buszkiewicz 0
  • Rafał Karczmarz 3

Tonder przez dwa okrążenia próbował gonić Karczmarza.

Osyczka już dziś nie pojedzie. Wycofał się ze względu na problemy sprzętowe.

Bieg 6 62.81 sek.
  • Oliwier Ralcewicz 0
  • Kacper Pludra 3
  • Nile Tufft 1
  • Hubert Jabłoński 2
Bieg 5 63.75 sek.
  • Krzysztof Sadurski 3
  • Jakub Osyczka d
  • Antoni Mencel 2
  • Kamil Pytlewski w

Pytlewski upadł, jadąc na drugim miejscu. Wrócił do parku maszyn na motocyklu.

Defekt Osyczki na końcu stawki.

Bieg 4 63.66 sek.
  • Olivier Buszkiewicz 1
  • Wiktor Jasiński 3
  • Jakub Osyczka d
  • Kacper Pludra 2

Osyczka zdefektował na końcu stawki.

Bieg 3 62.32 sek.
  • Rafał Karczmarz 2
  • Krzysztof Sadurski 3
  • Keynan Rew 1
  • Nile Tufft 0

Kaczmarz wygrał start, ale nieco później spadł na ostatnie miejsce. Później udało mu się wyprzedzić dwóch rywali.

Bieg 2 62.12 sek.
  • Antoni Mencel 1
  • Oliwier Ralcewicz 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Hubert Ścibak 2

Bieg przerwany. Ścibak z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Bieg 1 61.88 sek.
  • Damian Ratajczak 3
  • Hubert Jabłoński 0
  • Kamil Pytlewski 1
  • Fabian Ragus 2

Bieg bez historii.

Fot. Wojciech Mita Fot. Wojciech Mita

Składy potwierdzone.

Zobacz również
    Grupa Polmotor Stal Gorzów Grupa Polmotor Stal Gorzów 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Wiktor Jasiński W. Jasiński Wiktor Jasiński 3 3 3 3 3 15
    2 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 2 3 3 3 2 13
    3 Oliwier Ralcewicz O. Ralcewicz Oliwier Ralcewicz 0 0 u 1 1 2
    4 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 1 w 1 u 2* 4 +1
    Unia Leszno II Unia Leszno II 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Hubert Jabłoński H. Jabłoński Hubert Jabłoński 0 2 2 0 1 5
    2 Antoni Mencel A. Mencel Antoni Mencel 1 2 1 - 3 7
    3 Olivier Buszkiewicz O. Buszkiewicz Olivier Buszkiewicz 1 0 1 2 0 4
    4 Keynan Rew K. Rew Keynan Rew 1 2 - 2 1* 6 +1
    5 Maksym Borowiak M. Borowiak Maksym Borowiak 0 0 0
    Unia Leszno Unia Leszno I 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Krzysztof Sadurski K. Sadurski Krzysztof Sadurski 3 3 3 1 2 12
    2 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 2 3 2 1 0 8
    3 Hubert Ścibak H. Ścibak Hubert Ścibak 2 0 1 1 2* 6 +1
    4 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 3 1 2 3 3 12
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 2 3 2 0 10
    2 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 2 1 2 2 1* 8 +1
    3 Nile Tufft N. Tufft Nile Tufft 0 1 0 3 3 7
    4 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka d d ns ns ns 0