KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Bieg 15
Rospiggarna Hallstavik 56
4 : 2
34 Kumla Indianerna
  • Kai Huckenbeck 3
  • Ludvig Lindgren 0
  • Kim Nilsson 1
  • Max Fricke 2
Bieg 14
Rospiggarna Hallstavik 52
3 : 3
32 Kumla Indianerna
  • Jonatan Grahn Taśma Gustav Grahn 1
  • Timo Lahti 3
  • Joel Andersson 2
  • Oleg Michaiłow 0
Bieg 13
Rospiggarna Hallstavik 49
1 : 5
29 Kumla Indianerna
  • Daniel Gheorghe 0
  • Jonatan Grahn 3
  • Daniel Henderson 1
  • Adrian Gała 2
Bieg 12
Rospiggarna Hallstavik 48
4 : 2
24 Kumla Indianerna
  • Gustav Grahn Rezerwa zwykła za Ludvig Lindgren 0
  • Kim Nilsson Zastępstwo zawodnika za Patryk Dudek 3
  • Joel Andersson Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 2
  • Kai Huckenbeck 1
Bieg 11
Rospiggarna Hallstavik 44
3 : 3
22 Kumla Indianerna
  • Timo Lahti 3
  • Jonatan Grahn 1
  • Daniel Henderson 0
  • Max Fricke 2
Bieg 10
Rospiggarna Hallstavik 41
5 : 1
19 Kumla Indianerna
  • Gustav Grahn Rezerwa zwykła za Joel Andersson u
  • Oleg Michaiłow 2
  • Adrian Gała 1
  • Kim Nilsson 3
Bieg 9
Rospiggarna Hallstavik 36
4 : 2
18 Kumla Indianerna
  • Jonatan Grahn 0
  • Kai Huckenbeck 3
  • Max Fricke 2
  • Oleg Michaiłow 1
Bieg 8
Rospiggarna Hallstavik 32
5 : 1
16 Kumla Indianerna
  • Kai Huckenbeck Zastępstwo zawodnika za Patryk Dudek 3
  • Adrian Gała 1
  • Kim Nilsson 2
  • Ludvig Lindgren 0
Bieg 7
Rospiggarna Hallstavik 27
1 : 5
15 Kumla Indianerna
  • Daniel Henderson 1
  • Max Fricke Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 3
  • Timo Lahti 0
  • Gustav Grahn Rezerwa zwykła za Joel Andersson 2
Bieg 6
Rospiggarna Hallstavik 26
5 : 1
10 Kumla Indianerna
  • Kim Nilsson 3
  • Max Fricke 1
  • Oleg Michaiłow Zastępstwo zawodnika za Patryk Dudek 2
  • Joel Andersson Rezerwa taktyczna za Jonatan Grahn 0
Bieg 5
Rospiggarna Hallstavik 21
5 : 1
9 Kumla Indianerna
  • Adrian Gała w
  • Timo Lahti 3
  • Ludvig Lindgren 1
  • Daniel Henderson 2

Adrian Gała nie opanował motocykla i upadł na wyjściu z pierwszego łuku. Polak wstał o własnych siłach. 

Bieg 4
Rospiggarna Hallstavik 16
5 : 1
8 Kumla Indianerna
  • Kai Huckenbeck 3
  • Joel Andersson w
  • Oleg Michaiłow 2
  • Ludvig Lindgren Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 1

Upadek Kaia Huckenbecka na wyjściu z pierwszego łuku. 

Bieg 3
Rospiggarna Hallstavik 11
3 : 3
7 Kumla Indianerna
  • Max Fricke 3
  • Daniel Henderson 1
  • Jonatan Grahn u
  • Timo Lahti 2
Bieg 2
Rospiggarna Hallstavik 8
4 : 2
4 Kumla Indianerna
  • Oleg Michaiłow 1
  • Ludvig Lindgren 2
  • Kai Huckenbeck 3
  • Adrian Gała w

Gała wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. 

Bieg 1
Rospiggarna Hallstavik 4
4 : 2
2 Kumla Indianerna
  • Max Fricke Zastępstwo zawodnika za Niels Kristian Iversen 2
  • Kim Nilsson 3
  • Joel Andersson 0
  • Timo Lahti Zastępstwo zawodnika za Patryk Dudek 1

 

Obie drużyny będą stosować zastępstwo zawodnika. Gospodarze za Patryka Dudka, a goście za Nielsa Kristiana Iversena. 

 

Zobacz również
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 56
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 3 3 2* 3 3 1 15 +1
    10 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 0
    11 Kai Huckenbeck K. Huckenbeck Kai Huckenbeck 3 3 3 3 1 3 16
    12 Oleg Michaiłow O. Michaiłow Oleg Michaiłow 1 2* 2* 1 2* 0 8 +3
    13 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1 2 3 0 3 3 12
    14 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 1* 2* 1 0 1 5 +2
    15 Daniel Gheorghe D. Gheorghe Daniel Gheorghe 0 0
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 0
    2 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 0 w 0 - - 2 2 4
    3 Adrian Gała A. Gała Adrian Gała w w 1 1 2* 4 +1
    4 Ludvig Lindgren L. Lindgren Ludvig Lindgren 2 1 1 0 - 0 4
    5 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 2 3 1 3 2 2 2 15
    6 Jonatan Grahn J. Grahn Jonatan Grahn u - 0 1* 3 1* 5 +2
    7 Gustav Grahn G. Grahn Gustav Grahn 2* u 0 t 2 +1