Ben Ernst Rezerwa zwykła za Fraser Bowes
3
Lukas Baumann Rezerwa taktyczna za Sandro Wassermann
1

Doskonały start Ernsta, do którego dołączył Baumann! W to wszystko próbował się wmieszać Pludra, który minął Baumanna na drugim okrążeniu, ale kilkaset metrów później spadł na trzecią lokatę. Na pół okrążenia przed końcem, Pludra awansował ostatecznie na drugą pozycję.

46

Pludra upadł na tor na pierwszym łuku. Bieg przerwany. Pludra wstał z toru. Pludra wykluczony z powtórki. Nie było tu kontaktu z rywalem.

W powtórce Dróżdż najlepszy ze startu, jednak szybko minął go Dilger. Dróżdż odbił jednak pierwszą pozycję na drugim okrążeniu. Rawiczanie zapewnili sobie zwycięstwo w meczu.

43

Baliński wygrał start i zwyciężył bieg w wielkim stylu. Wasserman skutecznie blokował Sadurskiego.

40

Bardzo dobrze ze startu Szlauderbach, ale szybko minął go Baumann. Tego jednak na drugim okrążeniu przegonił Rew. Mauer dojechał daleko za resztą stawki.

3

Bardzo dobry start Ernsta, który pojechał za Wassermanna. Słaby mecz Baumanna, który dojechał daleko za rywalami.

33

Doskonały start Mauera, którego na wyjściu z I łuku minął Baliński. Rew spadł na ostatnie miejsce, ale na drugim okrążeniu minął Bowesa. Mauer zablokował Rew i na czwartym okrążeniu na trzecie miejsce na chwilę awansował Bowes, ale w momencie gdy minął rodaka zanotował defekt.

29

Dilger wygrał start, ale szybko minął go jadący pod bandą Pludra. Szlauderbach niespodziewanie dojechał na ostatnim miejscu, za Bachhuberem.

26

Na wyjściu z I łuku upadek Bowesa i Dróżdża. Obaj szybko wstali z toru. Bieg przerwany. Bowes wykluczony z powtórki.

W powtóce po słabszym starcie Mauer ściął do krawężnika, jednak szybko został minięty przez rawiczan. Olbrzymie odległości między zawodnikami.

21

Na wyjściu z pierwszego łuku upadł Damian Baliński. Bieg przerwany. Upadek nastąpił po ataku Dilgera, który wjechał pomiędzy dwóch rywali. Baliński wstał o własnych siłach. Powtórka w pełnym składzie.

W powtórce bardzo dobry start Balińskiego, jednak Rew popełnił błąd i spadł daleko za rywali. Ernst i Dilger jechali odp oczątku w kontakcie z Balińskim, który umiejętnie się bronił. W końcu na początku IV okrążenia na pierwsze miejsce wyszedł Ernst!

19

Najlepiej ze startu Pludra, do którego dołączył Szlauderbach. Baumann przespał start i dopiero od drugiego okrążenia jechał na trzeciej pozycji. Nie potrafił się jednak zbliżyć do rywali na tyle, by przeprowadzić skuteczny atak.