KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
III runda DMPJ w Grudziądzu
Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 11
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Seweryn  Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki w 1 d 1
2 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 1 1 3 5
3 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 1 2 2 5
4 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak d ns ns 0
Unia Tarnów Unia Tarnów Unia Tarnów 21
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 2 2 1 2 7
2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 2 2 2 8
3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 2 2 1 1 6
4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 0
Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 34
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 9
2 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 3 9
3 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 3 - 6
4 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 3 3 3 9
5 Kajetan Kupiec K. Kupiec Kajetan Kupiec 1 1
Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno 3
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla 0 w 2 2
2 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher 1 w w ns 1
3 Mateusz Jabłoński M. Jabłoński Mateusz Jabłoński d ns ns 0
4 Oskar Hurysz O. Hurysz Oskar Hurysz ns ns 0

Zawody w Grudziądzu zakończone po dwunastu biegach z powodu opadów deszczu. Bocar Włókniarz Częstochowa wygrał III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski.

 

 

Bieg 12 67.35 sek.
  • Mateusz Jabłoński ns
  • Dawid Rempała 2
  • Franciszek Karczewski 3
  • Seweryn Orgacki d
Bieg 11 67.81 sek.
  • Przemysław Konieczny 2
  • Kajetan Kupiec Rezerwa zwykła za Bartłomiej Kowalski 1
  • Wiktor Rafalski 3
  • Oskar Hurysz ns

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 10 67.13 sek.
  • Szymon Szwacher ns
  • Piotr Świercz 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Denis Zieliński 2

Szymon Szwacher wycofał się z zawodów.

Bieg 9 67.63 sek.
  • Piotr Świercz Zastępstwo zawodnika za Mateusz Gzyl 1
  • Mateusz Bartkowiak ns
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Mikołaj Czapla 2
Bieg 8 67.69 sek.
  • Bartłomiej Kowalski 3
  • Szymon Szwacher w
  • Seweryn Orgacki 1
  • Dawid Rempała Zastępstwo zawodnika za Mateusz Gzyl 2

Szwacher wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut.

Bieg 7 67.15 sek.
  • Mikołaj Czapla w
  • Franciszek Karczewski 3
  • Piotr Świercz 2
  • Wiktor Rafalski 1
Bieg 6 67.09 sek.
  • Denis Zieliński 2
  • Mateusz Świdnicki 3
  • Mateusz Jabłoński ns
  • Przemysław Konieczny 1

Mateusz Bartkowiak i Mateusz Jabłoński wycofali się z zawodów przez problemy sprzętowe.

Bieg 5 66.79 sek.
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Oskar Hurysz ns
  • Dawid Rempała 2
  • Mateusz Bartkowiak ns
Bieg 4 66.78 sek.
  • Piotr Świercz 2
  • Seweryn Orgacki w
  • Szymon Szwacher Zastępstwo zawodnika za Oskar Hurysz w
  • Mateusz Świdnicki 3

Sędzia zarządził dodatkową kosmetykę toru.

Bieg 3 67.11 sek.
  • Wiktor Rafalski 1
  • Jakub Miśkowiak 3
  • Przemysław Konieczny Zastępstwo zawodnika za Mateusz Gzyl 2
  • Mateusz Jabłoński d
Bieg 2 67.49 sek.
  • Dawid Rempała 2
  • Denis Zieliński 1
  • Mikołaj Czapla 0
  • Bartłomiej Kowalski 3

Bieg przerwany. Kowalski z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Bieg 1 67.29 sek.
  • Franciszek Karczewski 3
  • Przemysław Konieczny 2
  • Mateusz Bartkowiak d
  • Szymon Szwacher 1

Rozpoczynamy zawody w Grudziądzu.

Nadchodzące biegi
Bieg 13
  • Oskar Hurysz
  • Mateusz Gzyl
  • Denis Zieliński
  • Franciszek Karczewski
Bieg 14
  • Mateusz Bartkowiak
  • Mateusz Jabłoński
  • Bartłomiej Kowalski
  • Piotr Świercz
Bieg 15
  • Mateusz Świdnicki
  • Wiktor Rafalski
  • Szymon Szwacher
  • Dawid Rempała
Bieg 16
  • Seweryn Orgacki
  • Mikołaj Czapla
  • Przemysław Konieczny
  • Jakub Miśkowiak
Bieg 17
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Bieg 18
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Bieg 19
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Bieg 20
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Zobacz również
    Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 11
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Seweryn  Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki w 1 d 1
    2 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 1 1 3 5
    3 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 1 2 2 5
    4 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak d ns ns 0
    Unia Tarnów Unia Tarnów 21
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Przemysław Konieczny P. Konieczny Przemysław Konieczny 2 2 1 2 7
    2 Dawid Rempała D. Rempała Dawid Rempała 2 2 2 2 8
    3 Piotr Świercz P. Świercz Piotr Świercz 2 2 1 1 6
    4 Mateusz Gzyl M. Gzyl Mateusz Gzyl 0
    Bocar Włókniarz Częstochowa Bocar Włókniarz Częstochowa 34
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Jakub Miśkowiak J. Miśkowiak Jakub Miśkowiak 3 3 3 9
    2 Mateusz Świdnicki M. Świdnicki Mateusz Świdnicki 3 3 3 9
    3 Bartłomiej Kowalski B. Kowalski Bartłomiej Kowalski 3 3 - 6
    4 Franciszek Karczewski F. Karczewski Franciszek Karczewski 3 3 3 9
    5 Kajetan Kupiec K. Kupiec Kajetan Kupiec 1 1
    Budex Start Gniezno Budex Start Gniezno 3
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mikołaj Czapla M. Czapla Mikołaj Czapla 0 w 2 2
    2 Szymon Szwacher S. Szwacher Szymon Szwacher 1 w w ns 1
    3 Mateusz Jabłoński M. Jabłoński Mateusz Jabłoński d ns ns 0
    4 Oskar Hurysz O. Hurysz Oskar Hurysz ns ns 0