Bieg 15 czas 66.69 sek.
49
5 : 1
41

Ogromny pech Tomasa H. Jonassona. Szwed pewnie prowadził i zanotował upadek. Wyścig został przerwany. Karetka na torze. Jonasson wstał o własnych siłach.

Robert Chmiel z kompletem punktów. Kevin Woelbert stoczył zaciętą walkę z Ricardsem Ansviesulisem. Łotysz upadł na ostatnim łuku, ale dobiegł do mety.

3

Rezerwa zwykła: Francis Gusts za Jewgienija Kostygowa.

Po starcie wydawało się, że będzie 5:1 dla gości, ale parę Optibet Lokomotivu rozdzialił Jonas Seifert-Salk. Hansa Andersena ostro gonił Rafał Karczmarz.

36

Kevin Woelbert prowadził przez cały czas trwania wyścigu, natomiast Jonas Seifert-Salk zaciekle atakował Jewgienija Kostygowa.

3

Rezerwa zwykła: Francis Gusts za Olega Michaiłowa.

Jan Rachubik wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Stawka mocno się rozciągnęła.

29

Tym razem wyścig bez większych emocji. Niespodziewanie problemy miał Rafał Karczmarz, który nie zmniejszał dystansu do rywali. Nie zdołał ukończyć tego biegu.

22
8
6
7
8
komentarz

Aktualny wynik dwumeczu to 81:68 dla Optibet Lokomotivu.

26

Ogromny pech Larsa Skupienia, który zanotował defekt motocykla na prowadzeniu. Wcześniej kapitalnie rozprowadził rywali na pierwszym łuku.

23

Hans Andersen trzymał się blisko Rafała Karczmarza, ale popełnił błąd na wyjściu z drugiego łuku drugiego okrążenia. Wyścig bez emocji - pewna wygrana gospodarzy.

3

Rezerwa taktyczna: Francis Gusts za Jewgienija Kostygowa.

Pierwsza porażka Kevina Woelberta. Niemiec próbował atakować Francisa Gustsa. Bez mijanek w tym wyścigu.

29
10
5
6
12
komentarz

W Poznaniu pachnie sporą niespodzianką. SpecHouse PSŻ powiększa swoją przewagę. W dalszym ciągu czas każdego wyścigu jest lepszy od rekordu toru, który należał do Marcusa Birkemose.

18

Od startu na podwójnym prowadzeniu znajdowali się zawodnicy gospodarzy. Rafał Karczmarz popełnił błąd na drugim łuku, wskutek którego stracił pierwsze miejsce. Matjuszonok zanotował defekt na końcu stawki.

Tomas H. Jonasson otrzymał po biegu ostrzeżenie za utrudnianie startu.