• Timo Lahti 3
  • Brady Kurtz 0
  • Rasmus Jensen 1
  • Luke Becker 2

Lahti wygrał start. Jensen z Kurtzem walczyli o trzecią lokatę, górą był jednak Duńczyk, który od końca pierwszego okrążenia odjechał rywalowi. Pierwsza trójka jechała bardzo blisko siebie, nie było jednak mijanek. Orzeł wygrał 51:38.

• Jakub Jamróg 1

Pewnie ze startu łodzianie, którzy prowadzili z wielką przewagą od startu do mety.

• Niels Kristian Iversen 2

Gdańszczanie wygrali start, ale na przeciwległej prostej to gospodarze prowadzili już 4:2. Na trasie Lahti minął Iversena, a Jensen Nowaka. Nadspodziewanie ciekawy bieg jak na tak trudne warunki torowe.

• Miłosz Wysocki w

Dul wjechał w taśmę. Został wykluczony z powtórki i do tego otrzymał ostrzeżenie.

W Łodzi coraz mocniej pada deszcz.

Jensen wygrał start. Na pierwszym łuku upadł Wysocki, który atakował Iversena. Junior zbiegł z toru, jednak bieg przerwany. Wysocki wykluczony.

Jensen wygrał start i po tym, jak "poczęstował" szprycą rywala, wyszedł już na I okrążeniu na kilkudziesięciometrowe prowadzenie. Bez emocji w deszczowej Łodzi.

• Norbert Kościuch 0

Becker wygrał start, ale minął go Lahti na wyjściu z pierwszego łuku. Jamróg jechał pomiędzy Beckerem, a Kościuchem. Było bardzo ciasno, ale mijanek już dalej nie było.

• Timo Lahti 2

Bardzo dobry start łodzian. Na pierwszym okrążeniu Lahti minął Beckera, a na początku trzeciego okrążenia minął Kurtza. Kurtz odbił jednak szybko swoją pozycję i jechał bardzo szybką ścieżką, nie dając się doścignąć.

• Marcin Nowak 3

Gdańszczanie wygrali podwójnie start, jednak na drugim łuku sędzia przerwał bieg. Ostrzeżenie dla Trofimowa za utrudnianie startu.

W powtórce znów ze startu podwójnie prowadzili gospodarze. Nowak szybko minął Gałę i atakował jeszcze Jensena, którego minął na drugim okrążeniu. Na czwartym okrążeniu Kościuch minął Trofimowa i z 1:5 zrobiło się 4:2.

• Jakub Jamróg w

Bartoch za Grygolca jako rezerwa zwykła.

Upadek Jamroga na wyjściu z pierwszego łuku, który zapoznał się z torem wjeżdżając w wypychanego przez Iversena Gałę. Bieg przerwany. Jamróg na szczęście wstał o własnych siłach. Jamróg wykluczony z powtórki. Ucierpiała dmuchana banda, więc będzie ona wymieniana.

Iversen wygrał start i dołączył do niego Bartoch. Gała usiłował zbliżyć się do Bartocha, bez rezultatu. Zdunek Wybrzeże na kolanach.

Bieg 7 61.77 sek.
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 25
3 : 3
17 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • Miłosz Wysocki 0

Nowak wygrał start, ale doskonale pojechał Lahti, który najpierw minął Kościucha, a po chwili Nowaka. Bardzo dobra, dynamiczna jazda Fina, który nie dał się minąć Nowakowi.

Bieg 6 61.12 sek.
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 22
3 : 3
14 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Mateusz Dul 2

Iversen ruszał się na starcie, ale sam sobie przeszkodził i sędzia puścił wyścig. Jensen prowadził od startu do mety, na trzecim okrążeniu Iversen minął Trofimowa. Ostrzeżenie dla Iversena po biegu.

Bieg 5 61.06 sek.
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 19
5 : 1
11 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • Jakub Jamróg 0

Ale się działo na pierwszym okrążeniu! Gdańszczanie mieli lepszy moment startowy, ale najpierw Jamróg zakopał się na szczycie łuku, a po chwili błąd popełnił Gała i przegoniło go dwóch przeciwników.  Gała jeszcze próbował ratować wynik, bez rezultatu.

• Miłosz Wysocki Rezerwa taktyczna za Kamil Marciniec 1

Wysocki za Marcińca jako rezerwa taktyczna.

Upadek Grygolca tuż po starcie. Fiknął efektownego "koziołka". Bieg przerwany. Grygolec wykluczony z powtórki.

Dobrze ze startu Jamróg, ale szybko minął go Nowak. Na drugim okrążeniu Jamróg minął jednak swojego rywala i to on dojechał na pierwszym miejscu. Wysocki w spokojnym tempie dojechał na trzeciej pozycji.

Bieg 3 61.97 sek.
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12
4 : 2
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • Luke Becker 3
  • Timo Lahti 0

Becker wygrał start. Lahti zablokował Iversena na wyjściu z pierwszego łuku i pozwolił Jensenowi na minięcie rywala. Na trzecim okrążeniu Iversen minął Lahtiego i gospodarze wygrali 4:2.