Bieg 15 czas 66.25 sek.
47
3 : 3
43

Dilger szybko przyciął do krawężnika, co okazało się być strzałem w dziesiątkę, bowiem pozwoliło mu o wyjechać na czoło stawki. Za jego plecami Skupień atakował rywali, ale popełnił błąd i upadł.

40

W pierwszym łuku ciasno, ale Sam Masters musiał uznać wyższość duetu gospodarzy, którzy ostro zablokowali go do bandy.

Bieg przerwany. Taśma Sama Mastersa.

Bieg przerwany. Lars Skupień upadł w pierwszym wirażu. Powtórka w czteroosobowym składzie.

Bieg przerwany. Atomowy start gospodarzy, Skupień zaczął napędzać się po szerokiej, z kolei Dilger po małej i zanosiło się na 5:1 dla gospodarzy, jednak sędzia po chwili przerwał ściganie.

Warning dla Dilgera i Curzytka za moment startowy.

Start dla Kaczmarka, ale szybko dojechał do niego Skupień, który minął rywala i pognał po trzy punkty.

37

Bieg przerwany. Upadek Aleksandra Grygolca na trzecim okrążeniu. Zawodnik szybko podniósł się z toru i próbował opuścić go wraz z motocyklem, ale ta sztuka mu się nie powiodła. W związku z faktem, że dojechali do niego pozostali uczestnicy biegu, Grygolec ewakuował się i wskoczył na dmuchaną bandę.

W powtórce świetny start gospodarzy, ale w pogoń za zawodnikami Polonii rzucił się Baliński. Na drugim łuku drugiego okrążenia doświadczony senior wszedł pod Panicza, który upadł na tor. Junior szybko się jednak podniósł i kontynuował jazdę.