Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Arged Malesa Ostrów pokonała GKM Grudziądz i przypieczętowała zwycięstwo w rundzie zasadniczej U-24 Ekstraligi. 

Warunki atmosferyczne nie pozwalają na dokończenie zawodów. Mecz zakończony, wyniki zaliczone. 

Bieg 8 69.23 sek.
GKM Grudziądz U-24 17
1 : 5
31 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Jakub Poczta 2
  • Wiktor Rafalski Rezerwa taktyczna za Kacper Pludra 1
  • Jakub Krawczyk 3
  • Seweryn Orgacki 0

Rezerwa taktyczna: Rafalski za Pludrę 

Bieg 7 68.32 sek.
GKM Grudziądz U-24 16
1 : 5
26 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Kacper Grzelak 2
  • Marius Hillebrand 1
  • Matias Nielsen 3
  • Nicklas Aagaard 0
Bieg 6 68.64 sek.
GKM Grudziądz U-24 15
1 : 5
21 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Kacper Pludra 1
  • Nicolai Heiselberg 2
  • Kacper Łobodziński 0
  • Tim Soerensen 3
Bieg 5 70.33 sek.
GKM Grudziądz U-24 14
5 : 1
16 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Wiktor Rafalski 3
  • Jakub Poczta w
  • Kacper Łobodziński Rezerwa taktyczna za Kacper Warduliński 2
  • Jakub Krawczyk 1

Rezerwa taktyczna: Łobodziński za Wardulińskiego 

ZOBACZ WIDEO Marek Cieślak wskazał najlepszego trenera w PGE Ekstralidze! "Wytrzymał ciśnienie"

Bieg 4 66.92 sek.
GKM Grudziądz U-24 9
3 : 3
15 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Seweryn Orgacki 2
  • Jakub Krawczyk d
  • Marius Hillebrand 1
  • Sebastian Szostak 3
Bieg 3 66.72 sek.
GKM Grudziądz U-24 6
2 : 4
12 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Matias Nielsen 3
  • Kacper Warduliński d
  • Nicolai Heiselberg 1
  • Kacper Pludra 2
Bieg 2 66.62 sek.
GKM Grudziądz U-24 4
1 : 5
8 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Kacper Łobodziński 1
  • Sebastian Szostak 3
  • Seweryn Orgacki 0
  • Kacper Grzelak 2
Bieg 1 66.61 sek.
GKM Grudziądz U-24 3
3 : 3
3 Arged Malesa Ostrów U-24
  • Tim Soerensen 2
  • Nicklas Aagaard 0
  • Jakub Poczta 1
  • Wiktor Rafalski 3

 

Nadchodzące biegi
Bieg 9
  • Nicklas Aagaard
  • Tim Soerensen
  • Marius Hillebrand
  • Nicolai Heiselberg
Bieg 10
  • Sebastian Szostak
  • Wiktor Rafalski
  • Matias Nielsen
  • Kacper Warduliński
Bieg 11
  • Kacper Warduliński
  • Jakub Krawczyk
  • Nicklas Aagaard
  • Tim Soerensen
Bieg 12
  • Nicolai Heiselberg
  • Kacper Łobodziński
  • Kacper Grzelak
  • Wiktor Rafalski
Bieg 13
  • Marius Hillebrand
  • Matias Nielsen
  • Kacper Pludra
  • Jakub Poczta
Bieg 14
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Bieg 15
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
  • Brak zawodnika
Zobacz również
    Arged Malesa Ostrów U-24 Arged Malesa Ostrów U-24 31
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 2 3 5
    2 Nicolai Heiselberg N. Heiselberg Nicolai Heiselberg 1 2* 3 +1
    3 Jakub Poczta J. Poczta Jakub Poczta 1* w 2* 3 +2
    4 Jakub Krawczyk J. Krawczyk Jakub Krawczyk d 1 3 4
    5 Matias Nielsen M. Nielsen Matias Nielsen 3 3 6
    6 Sebastian Szostak S. Szostak Sebastian Szostak 3 3 6
    7 Kacper Grzelak K. Grzelak Kacper Grzelak 2* 2* 4 +2