Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
43:41
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Andreas Lyager A. Lyager Andreas Lyager 2 0 3 3 w 3 11
10 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 2* 2 2 0 3 3 12 +1
11 Oskar Polis O. Polis Oskar Polis 1* 0 1 1 1 2* 6 +2
12 Kenneth Hansen K. Hansen Kenneth Hansen 3 3 1 w 2 0 9
13 William Drejer W. Drejer William Drejer 1 1* 3 0 5 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 0 3 2 3 1* 2 11 +1
2 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 1 1 d 2* 2 1 7 +1
3 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 3 3 2 3 1 1* 13 +1
4 Keynan Rew K. Rew Keynan Rew 0 0 - 2 2 0 4
5 Bastian Borke B. Borke Bastian Borke 2* 3 0 1* 0 6 +2
Bieg 14
Slangerup Speedway 43
3 : 3
41 Region Varde Elitesport
  • Peter Ljung 1
  • Kenneth Hansen 0
  • Timo Lahti 2
  • Jonas Seifert-Salk 3
Bieg 13
Slangerup Speedway 40
5 : 1
38 Region Varde Elitesport
  • Oskar Polis 2
  • Keynan Rew 0
  • Andreas Lyager 3
  • Tim Soerensen 1
Bieg 12
Slangerup Speedway 35
3 : 3
37 Region Varde Elitesport
  • Tim Soerensen 2
  • Andreas Lyager w
  • Timo Lahti 1
  • Jonas Seifert-Salk 3
Bieg 11
Slangerup Speedway 32
4 : 2
34 Region Varde Elitesport
  • Oskar Polis 1
  • Bastian Borke 0
  • Andreas Lyager 3
  • Keynan Rew 2
Bieg 10
Slangerup Speedway 28
2 : 4
32 Region Varde Elitesport
  • Timo Lahti 3
  • William Drejer 0
  • Peter Ljung 1
  • Kenneth Hansen 2
Bieg 9
Slangerup Speedway 26
3 : 3
28 Region Varde Elitesport
  • William Drejer 3
  • Keynan Rew 2
  • Kenneth Hansen w
  • Bastian Borke 1
Bieg 8
Slangerup Speedway 23
1 : 5
25 Region Varde Elitesport
  • Jonas Seifert-Salk 0
  • Tim Soerensen 2
  • Oskar Polis 1
  • Peter Ljung 3
Bieg 7
Slangerup Speedway 22
4 : 2
20 Region Varde Elitesport
  • Timo Lahti 2
  • Kenneth Hansen 1
  • Bastian Borke Rezerwa zwykła za Keynan Rew 0
  • Andreas Lyager 3
Bieg 6
Slangerup Speedway 18
3 : 3
18 Region Varde Elitesport
  • William Drejer 1
  • Bastian Borke 3
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Tim Soerensen d
Bieg 5
Slangerup Speedway 15
4 : 2
15 Region Varde Elitesport
  • Peter Ljung 2
  • Kenneth Hansen 3
  • Keynan Rew 0
  • Oskar Polis 1
Bieg 4
Slangerup Speedway 11
2 : 4
13 Region Varde Elitesport
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Tim Soerensen 1
  • Andreas Lyager 0
  • Timo Lahti 3
Bieg 3
Slangerup Speedway 9
1 : 5
9 Region Varde Elitesport
  • Bastian Borke 2
  • Oskar Polis 0
  • Peter Ljung 3
  • William Drejer 1
Bieg 2
Slangerup Speedway 8
5 : 1
4 Region Varde Elitesport
  • Keynan Rew 0
  • Jonas Seifert-Salk 2
  • Tim Soerensen 1
  • Kenneth Hansen 3
Bieg 1
Slangerup Speedway 3
3 : 3
3 Region Varde Elitesport
  • Andreas Lyager 2
  • Timo Lahti 0
  • Oskar Polis 1
  • Peter Ljung 3

 

Będzie to starcie piątej drużyny w tabeli z czwartą. Bezpłatna transmisja ze spotkania dostępna jest w WP Pilot!

Zobacz również
    Slangerup Speedway Slangerup Speedway 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Andreas Lyager A. Lyager Andreas Lyager 2 0 3 3 w 3 11
    10 Jonas Seifert-Salk J. Seifert-Salk Jonas Seifert-Salk 2* 2 2 0 3 3 12 +1
    11 Oskar Polis O. Polis Oskar Polis 1* 0 1 1 1 2* 6 +2
    12 Kenneth Hansen K. Hansen Kenneth Hansen 3 3 1 w 2 0 9
    13 William Drejer W. Drejer William Drejer 1 1* 3 0 5 +1
    Region Varde Elitesport Region Varde Elitesport 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 0 3 2 3 1* 2 11 +1
    2 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 1 1 d 2* 2 1 7 +1
    3 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 3 3 2 3 1 1* 13 +1
    4 Keynan Rew K. Rew Keynan Rew 0 0 - 2 2 0 4
    5 Bastian Borke B. Borke Bastian Borke 2* 3 0 1* 0 6 +2