15 6 Łukasz Przedpełski 0 1 1 0 w 2
16 10 Karol Jóźwik w - - - - 0
17 12 Patryk Malitowski d d 0
Bieg dodatkowy

Ze startu najlepiej wyszedł Pawlicki, którego starał się wypchnąć Pieszczek, ale to mu się nie udało. Juniora Lotosu Wybrzeża później wyprzedzili Curyło oraz Jamróg. Czas biegu: 61,34.

Bieg 20

Pewne zwycięstwo Pawlickiego. Czas biegu: 61,28. Wyścig ułożył się tak, że będziemy świadkami biegu dodatkowego o drugie miejsce pomiędzy Pawlickim, Jamrogiem, Pieszczkiem i Curyło.

Bieg 18

Dobry start Cyfera, który przez dwa pierwsze okrążenia odpierał ataki Szymki, a później mu uciekł. Następnie młodzieżowiec Lotosu Wybrzeża musiał uważać na Malczewskiego, ale ostatecznie nie dał się wyprzedzić. Czas biegu: 62,78.

Bieg 17
Michał Piosicki Rezerwa zwykła za Karol Jóźwik
2

Zawody w Lesznie obserwuje w sumie ok. 700 kibiców. Jamróg wygrał start i odjechał rywalom. Czas biegu: 61,78.

Bieg 16

Pomimo świetnego startu Szymki, już na pierwszym łuku wyprzedził go Pawlicki. Chwilę później Gaschka wyprzedził Przedpełskiego, który ostatecznie nie ukończył wyścigu ze względu na defekt. Czas biegu: 61,37.

Bieg 15
d

Malczewski szybko wyprzedził Adamczewskiego, ale ten zdołał odzyskać pierwszą pozycję. Z kolei Curyło, który dość nieoczekiwanie przegrał start na trasie wyprzedził Piosickiego, który później zanotował defekt. Czas biegu: 62,32.

Bieg 14

Strzelec wygrał start, a na dystansie tylko powiększył przewagę nad rywalami. Wieliński na ostatnim okrążeniu popełnił błąd, wyniósł się zbyt szeroko pod bandę co wykorzystał Marach i go wyprzedził. Czas biegu: 61,84.

Bieg 12
1

Pawlicki jadąc na prowadzeniu na drugim okrążeniu zanotował defekt. Wykorzystał to Strzelec i pewnie wygrał wyścig. Czas biegu: 61,56.

Bieg 11

Adamczewski najlepiej ruszył spod taśmy i choć Pieszczek starał się go gonić, to uciekł swojemu rywalowi. Defekt Wielińskiego na ostatniej pozycji. Czas biegu: 61,78.

Bieg 9

Patryk Malitowski ze względu na problemy sprzętowe wycofał się z zawodów. Równy start całej czwórki, ale Malczewski wygrał rywalizację na pierwszym łuku i wyszedł na prowadzenie. Przez cztery okrążenia bezskutecznie atakował go Jamróg. Czas biegu: 62,28.

Bieg 8

Malczewski walczył z Malitowskim o trzecie miejsce, a następnie juniorowi Betard Sparty zdefektował motocykl. Na pierwszym łuku ostatniego okrążenia na tor upadł jadący na drugim miejscu Wieliński, po czym nie kontynuował już jazdy. Czas biegu: 60,75.

Bieg 7

Pewnie zwycięstwo Kamila Adamczewskiego. Czas biegu: 62,28.

Bieg 6
0

Najlepszy start zanotował Pieszczek, który wywiózł Cyfera. Zawodnika Stali próbować gonić Przedpełski, ale na drugim okrążeniu Cyfer mu odjechał. Daleko z tyłu do mety dojechał Piosicki. Czas biegu: 61,62.

Bieg 5

Na pierwszym łuku Jamróg został potrącony przez Strzelca i upadł na tor. Powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie. W tej najlepiej wystartował Curyło i ponownie pewnie wygrał. Czas biegu: 60,68.

Bieg 4

Najlepiej ze startu wyszedł Strzelec, ale dał się wypchnąć Pieszczkowi i spadł na trzecie miejsce. Czas biegu: 61,91.

Bieg 3

Na drugim okrążeniu na tor upadł Jóźwik i został wykluczony z powtórki. Junior Polonii jest niezdolny do kontynuowania zawodów i w kolejnych wyścigach będzie go zastępował Michał Piosicki. W powtórce defekt na starcie zaliczył Malitowski. Czas biegu: 62,31.

Bieg 2

Spod taśmy najlepiej ruszyli juniorzy Polonii Bydgoszcz. Pierwszy łuk lepiej rozegrał Curyło i to on wygrał wyścig ze sporą przewagą. Czas biegu: 61,12.

Bieg 1

W Lesznie jest słoneczna pogoda i zawody nie są zagrożone. Na tę chwilę na trybunach jest ok. 150 kibiców. Za Bartosza Zmarzlika pojedzie Filip Marach. Rezerwowym będzie Michał Piosicki. Dobry start Cyfera i Adamczewskiego. Na pierwszym łuku Adamczewski wyprzedził juniora Stali, a później to samo uczynili Pawlicki i Jamróg. Czas biegu: 62,71.

Bieg 10

Kolejny bardzo dobry start Curyły. Gaschka na pierwszym łuku wypchnął skutecznie Cyfera. Na dystansie zawodnicy jechali w dużych odległościach. Czas biegu: 60,41.

Bieg 13

Na pierwszym wirażu Jamróg i Dolny zamknęli Pieszczka, który rzucił się w pogoń za Dolnym i dał radę go wyprzedzić. Dolny jednak nie odpuścił i odbił swoją pozycję. Czas biegu: 61,25.

Bieg 19

Przedpełski wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. Strzelec z Adamczewskim stoczyli bardzo ładną walkę o zwycięstwo i kilka razy zamieniali się pozycjami. Czas biegu: 61,88.