Bieg 15 czas 69.29 sek.
41
3 : 3
49

Morris wygrał z ogromną przewagą nad Polisem. Palovaara atakował Thoernbloma, ale nie dał rady wyprzedzić Szweda.

0

Po raz kolejny o wszystkim zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Zastępstwo zawodnika: Oskar Polis

Morris wprowadził od startu do mety. Ponownie bieg bez większej historii.

Rezerwa taktyczna: Ricards Ansviesulis za Ernesta Matjuszonoka

Bieg bez historii. Thoernblom zdecydowanie wygrał start i niezagrożony dowiózł do mety trzy punkty.

36

Bieg przerwany. Nierówny start. Czekamy na decyzję sędziego. Ostrzeżenie dla Palovaary.

Najlepiej ze startu goście, którzy objęli prowadzenie i pomknęli po pięć punktów.

31

Palovaara prowadził od startu. Krawczyk atakował Szweda, ale bez skutku.

29

Od startu na pewnym prowadzeniu znajdowali się goście.

Zastępstwo zawodnika: Jakub Krawczyk

Bieg przerwany. Groźny upadek Jakuba Krawczyka. Po starcie było 5:1 dla Lokomotivu. Zawodnik Kolejarza opuścił tor o własnych siłach. Krawczyk wykluczony z powtórki.

W powtórce Cyfer po słabszym starcie próbował przyciąć do krawężnika, jednak Morris przyblokował rywala, co wykorzystał jadący po zewnętrznej Ansviesulis.

26
14
12
18
27
17:13

Na trybunach zasiadło około 6 tysięcy kibiców.

23

Thorssell z każdym okrążeniem powiększał przewagę nad rywalami. Słabo w tym biegu wyglądał Hjerrild, który nie liczył się w walce. Ponadto Duńczyk otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu.

20

Ciasno na pierwszym łuku, ale najlepiej na tym zamieszaniu wyszedł Morris, który pomknął po trzy punkty. Matjuszonok nie liczył się w walce.

Zastępstwo zawodnika: Jacob Thorssell

Bieg przerwany. Nierówny start. W momencie przerwania biegu na podwójnym prowadzeniu byli gospodarze. Thorssell i Cyfer z ostrzeżeniami.

W powtórce po starcie było 3:3: Na wejściu w drugi łuk Cyfer wyprzedził jednak prowadzącego Puodżuksa.

13

Ze startu najlepiej Ansviesulis. Cyfer na trasie spadł na czwartą pozycję. Następnie Cyfer i Kołodinski wymieniali się kilka razy pozycjami. Ostatecznie górą zawodnik gospodarzy.

11

Upadek Mathiasa Thoernbloma na wejściu w drugi wiraż. Szwed wykluczony z powtórki. Thoernblom walczył wtedy o drugą pozycję z Palovaarą. Na prowadzeniu znajdował się Thorssell.

W powtórce od startu do mety na prowadzeniu jechał Thorssell. Szweda próbował atakować Morris, jednak bez skutku.

8

Zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Zastępstwo zawodnika: Adrian Cyfer

Po starcie było 3:3, ale na pierwszym okrążeniu problemy z motocyklem miał Puodżuks, który zjechał z toru.