Bieg 15 czas 64.72 sek.
45
3 : 3
45

Bieg przerwany. Niesamowite emocje w Pile. Mroczka jechał na ostatnim miejscu, ale wszedł piką pod Gomólskiego. Obaj upadli na tor i wydaje się, że między nimi nie było kontaktu.

Kacper Gomólski wykluczony z powtórki!

Powtórka. Osamotniony Masters podołał wyzwaniu i dowiózł do mety remis. Gospodarze mogą i tak mówić o dużym sukcesie.

2

Rezerwa zwykła. Jesper Knudsen w miejsce Zbigniewa Sucheckiego.Rezerwa zwykła. Jonas Knudsen w miejsce Olega Michaiłowa.

Bieg przerwany. Upadek Daniela Hendersoa na drugim okrążeniu. Szwed wstał i wrócił do parku maszyn.

38

Od początku prowadził Michaiłow, ale szybszy był Soerensen i Duńczyk to wykorzystał.

3

Rezerwa zwykła. Mikołaj Czapla w miejsce Zbigniewa Sucheckiego.Rezerwa zwykła. Jonas Knudsen w miejsce Timiego Salonena.

Gospodarze jechali na 5:1, ale Gilkes pojechał za szeroko i wyprzedził go Knudsen.

33

Łęgowik na drugim łuku pojechał za szeroko, co wykorzystał Mroczka. Łęgowik jednak natychmiastowo odbił pozycję

1

Bieg przerwany. Soerensen na drugim łuku zakładał się na Knudsena, ale upadł na tor. Choć Duńczyk szybko podniósł się z toru, to sędzia przerwał wyścig.