Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Bieg 15
Dackarna Malilla 49
3 : 3
41 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Grigorij Łaguta 3
  • Darcy Ward 1
  • Magnus Zetterstroem 0
Bieg 14
Dackarna Malilla 46
3 : 3
38 Eskilstuna Smederna
  • Patryk Dudek 1
  • Krzysztof Buczkowski 0
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Grigorij Łaguta 3
Bieg 13
Dackarna Malilla 43
4 : 2
35 Eskilstuna Smederna
  • Magnus Zetterstroem d
  • Dennis Andersson 1
  • Krzysztof Buczkowski Rezerwa taktyczna za Linus Ekloef 2
  • Darcy Ward 3
Bieg 12
Dackarna Malilla 39
4 : 2
33 Eskilstuna Smederna
  • Grigorij Łaguta 2
  • Mikkel Michelsen 3
  • Magnus Zetterstroem Zastępstwo zawodnika za Kenni Larsen 0
  • Michael Jepsen Jensen 1
Bieg 11
Dackarna Malilla 35
1 : 5
31 Eskilstuna Smederna
  • Simon Gustafsson w
  • Oliver Berntzon 3
  • Joel Larsson 1
  • Szymon Woźniak 2
Bieg 10
Dackarna Malilla 34
3 : 3
26 Eskilstuna Smederna
  • Magnus Zetterstroem Rezerwa taktyczna za Oliver Berntzon 1
  • Joel Larsson 0
  • Krzysztof Buczkowski 2
  • Patryk Dudek 3
Bieg 9
Dackarna Malilla 31
3 : 3
23 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Grigorij Łaguta Rezerwa taktyczna za Kenni Larsen 1
  • Simon Gustafsson 0
  • Magnus Zetterstroem 2
Bieg 8
Dackarna Malilla 28
5 : 1
20 Eskilstuna Smederna
  • Mikkel Michelsen 2
  • Szymon Woźniak 1
  • Darcy Ward 3
  • Krzysztof Buczkowski 0
Bieg 7
Dackarna Malilla 23
3 : 3
19 Eskilstuna Smederna
  • Linus Ekloef 0
  • Patryk Dudek 2
  • Grigorij Łaguta 3
  • Dennis Andersson 1
Bieg 6
Dackarna Malilla 20
2 : 4
16 Eskilstuna Smederna
  • Grigorij Łaguta Zastępstwo zawodnika za Kenni Larsen 3
  • Darcy Ward 2
  • Magnus Zetterstroem 1
  • Mikkel Michelsen 0
Bieg 5
Dackarna Malilla 18
4 : 2
12 Eskilstuna Smederna
  • Joel Larsson 1
  • Linus Ekloef 0
  • Dennis Andersson 3
  • Oliver Berntzon 2
Bieg 4
Dackarna Malilla 14
3 : 3
10 Eskilstuna Smederna
  • Krzysztof Buczkowski 1
  • Michael Jepsen Jensen 3
  • Szymon Woźniak 2
  • Simon Gustafsson d
Bieg 3
Dackarna Malilla 11
2 : 4
7 Eskilstuna Smederna
  • Darcy Ward 2
  • Grigorij Łaguta 3
  • Mikkel Michelsen 0
  • Linus Ekloef 1
Bieg 2
Dackarna Malilla 9
4 : 2
3 Eskilstuna Smederna
  • Szymon Woźniak w
  • Simon Gustafsson 3
  • Oliver Berntzon 2
  • Joel Larsson 1
Bieg 1
Dackarna Malilla 5
5 : 1
1 Eskilstuna Smederna
  • Dennis Andersson 2
  • Magnus Zetterstroem 0
  • Patryk Dudek 3
  • Krzysztof Buczkowski Zastępstwo zawodnika za Kenni Larsen 1
Relacja na podstawie svemo.se. Składy potwierdzone. Za Larsena stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
Zobacz również
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 49
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 3 2 3 1* 9 +1
    10 Dennis Andersson D. Andersson Dennis Andersson 2* 3 1* 1 7 +2
    11 Darcy Ward D. Ward Darcy Ward 2 2 3 3 1* 11 +1
    12 Mikkel Michelsen M. Michelsen Mikkel Michelsen 0 0 2* 3 5 +1
    13 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 3 3 1 2 2 11
    14 Simon Gustafsson S. Gustafsson Simon Gustafsson 3 d 0 w 3
    15 Joel Larsson J. Larsson Joel Larsson 1 1 0 1 3
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 41
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Magnus Zetterstroem M. Zetterstroem Magnus Zetterstroem 0 1 2 1* 0 d 0 4 +1
    2 Kenni Larsen K. Larsen Kenni Larsen - 0
    3 Grigorij Łaguta G. Łaguta Grigorij Łaguta 3 3 3 1* 2 3 3 18 +1
    4 Linus Ekloef L. Ekloef Linus Ekloef 1 0 0 - 1
    5 Krzysztof Buczkowski K. Buczkowski Krzysztof Buczkowski 1 1* 0 2 2 0 6 +1
    6 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 2 2 - 3 7
    7 Szymon Woźniak S. Woźniak Szymon Woźniak w 2 1 2* 5 +1
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Bauhaus-Ligan
    Lokalizacja Malilla
    Grupa 10. kolejka
    Stadion G&B Arena
    Data i godzina 09 Lipca 2013, 19:00
    Zobacz również