• Jesper Monberg 3
  • Martin Smolinski 1
  • Marcin Rempała 2
  • Mariusz Fierlej 0
Niesamowita walka opolan ze Smolinskim. Zawodnicy Kolejarza wyprzedzili wicemistrza świata w wyścigach na długim torze dopiero na ostatnim okrążeniu.
  • Stanisław Burza 2
Stanisław Burza i Tobias Busch stoczyli ładną walkę o drugie miejsce. Zwycięsko z niej wyszedł zawodnik gospodarzy.
  • Marcin Rempała 3
Ładna jazda parą opolan i pewne zwycięstwo. Gospodarze zapewnili już sobie zwycięstwo. Polecamy: Jarosław Galewski: Polski kodeks pracy
  • Mariusz Fierlej 2
Kolejne zdecydowane zwycięstwo Monberga.
  • Tobias Busch 0
Po starcie na prowadzeniu znajdował się Kiełbasa, ale Burza zdołał go wyprzedzić. Później wychowanka Unii Tarnów atakował jeszcze Jędrzejewski.
  • Tomasz Rempała 0
Tomasz Rempała mimo ataków nie zdołał wyprzedzić Rafała Konopki. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Nie tylko my uważamy, że Dudek powinien pojechać w GP - rozmowa z Robertem Dowhanem
Bieg 9
OK Bedmet Kolejarz Opole 29
3 : 3
25 KSM Krosno
  • Claus Vissing w
  • Tobias Busch 3
Vissing upadł na tor po ataku Marcina Rempały. Sędzia Piotr Nowak po dłuższym namyśle z powtórki postanowił wykluczyć Duńczyka. W tej Busch najlepiej rozegrał pierwszy łuk i wygrał zdecydowanie.
  • Mariusz Fierlej 3
Pewne zwycięstwo Fierleja. Burza próbował go gonić, ale ta sztuka mu się nie udała.
  • Mateusz Wieczorek 1
Ostra walka Jędrzejewskiego ze Smolinskim. Na ostatnim okrążeniu sczepili się motocyklami i Niemiec zanotował upadek. Martin Smolinski dostał od sędziego ostrzeżenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze. Aktualnie trwa kosmetyka toru. Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.
  • Adrian Wojewoda d
Świetny start i pewne zwycięstwo pary gości. Defekt Wojewody na ostatnim miejscu.
Bieg 5
OK Bedmet Kolejarz Opole 18
4 : 2
12 KSM Krosno
  • Tomasz Rempała 1
  • Szymon Kiełbasa 0
Monberg na dystansie wyprzedził Fierleja.
  • Adrian Wojewoda Taśma Stanisław Burza 0
Pewne zwycięstwo Smolinskiego. Konopka na wyjściu z pierwszego łuku uporał się z duetem gospodarzy. Przerwa na równanie toru. Niedzielny żużel LIVE minuta po minucie!
Bieg 3
OK Bedmet Kolejarz Opole 13
5 : 1
5 KSM Krosno
  • Tobias Busch w
  • Claus Vissing 1
Przy prowadzeniu Kolejarza 4:2 na tor upadł jadący na ostatnim miejscu Busch. Bieg przerwany, a Niemiec, który podniósł się z toru o własnych siłach został wykluczony z powtórki. Busch jest zdolny do kontynuowania zawodów. Rempała na pierwszym łuku wywiózł Vissinga i ten spadł na koniec stawki.
  • Adrian Wojewoda 1
Konopka na trasie wyprzedził mającego problemy ze sprzętem Wojewodę. Wieczorek dojechał do mety daleko za resztą zawodników.
Bieg 1
OK Bedmet Kolejarz Opole 4
4 : 2
2 KSM Krosno
Składy potwierdzone. Stadion Kolejarza powoli się zapełnia. W próbie toru udział wzięli, ze strony Kolejarza - Wojewoda i Lesiak, ze strony KSM - Fierlej i Konopka. W Opolu jest tylko ok. 11 stopni, ale nie zapowiada się na deszcz. Równo o 16:00 w Opolu rozpoczęła się prezentacja. Na trybunach jest ok. 1500 kibiców. Dopiero ok. 16:13 w Opolu zakończyła się prezentacja. Zawody będą rozgrywane według I zestawu startowego. Rempała przegrał start ale mądrym manewrem na pierwszym łuku przeszedł na pierwsze miejsce. Jędrzejewski starał się wyprzedzić Fierleja, ale bez efektu. Fotorelacja: Podprowadzające podczas 4. kolejki