Bieg 15
54
5 : 1
36

Niesamowita walka opolan ze Smolinskim. Zawodnicy Kolejarza wyprzedzili wicemistrza świata w wyścigach na długim torze dopiero na ostatnim okrążeniu.

Bieg 14
49
5 : 1
35
Rafał Konopka Rezerwa zwykła za Szymon Kiełbasa
0

Stanisław Burza i Tobias Busch stoczyli ładną walkę o drugie miejsce. Zwycięsko z niej wyszedł zawodnik gospodarzy.

Bieg 13
44
5 : 1
34

Ładna jazda parą opolan i pewne zwycięstwo. Gospodarze zapewnili już sobie zwycięstwo. Polecamy: Jarosław Galewski: Polski kodeks pracy

Bieg 12
39
3 : 3
33
Rafał Konopka Rezerwa taktyczna za Mateusz Wieczorek
1

Kolejne zdecydowane zwycięstwo Monberga.

Bieg 11
36
4 : 2
30

Po starcie na prowadzeniu znajdował się Kiełbasa, ale Burza zdołał go wyprzedzić. Później wychowanka Unii Tarnów atakował jeszcze Jędrzejewski.

Bieg 10
32
3 : 3
28

Tomasz Rempała mimo ataków nie zdołał wyprzedzić Rafała Konopki. Przerwa na równanie toru. Polecamy: Nie tylko my uważamy, że Dudek powinien pojechać w GP - rozmowa z Robertem Dowhanem

Bieg 9
29
3 : 3
25

Vissing upadł na tor po ataku Marcina Rempały. Sędzia Piotr Nowak po dłuższym namyśle z powtórki postanowił wykluczyć Duńczyka. W tej Busch najlepiej rozegrał pierwszy łuk i wygrał zdecydowanie.

Bieg 8
26
2 : 4
22
Martin Smolinski Rezerwa taktyczna za Szymon Kiełbasa
1

Pewne zwycięstwo Fierleja. Burza próbował go gonić, ale ta sztuka mu się nie udała.

Bieg 7
24
5 : 1
18

Ostra walka Jędrzejewskiego ze Smolinskim. Na ostatnim okrążeniu sczepili się motocyklami i Niemiec zanotował upadek. Martin Smolinski dostał od sędziego ostrzeżenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze. Aktualnie trwa kosmetyka toru. Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 6
19
1 : 5
17

Świetny start i pewne zwycięstwo pary gości. Defekt Wojewody na ostatnim miejscu.

Bieg 5
18
4 : 2
12

Monberg na dystansie wyprzedził Fierleja.

Bieg 4
14
1 : 5
10
Adrian Wojewoda Taśma Stanisław Burza
0

Pewne zwycięstwo Smolinskiego. Konopka na wyjściu z pierwszego łuku uporał się z duetem gospodarzy. Przerwa na równanie toru. Niedzielny żużel LIVE minuta po minucie!

Bieg 3
13
5 : 1
5

Przy prowadzeniu Kolejarza 4:2 na tor upadł jadący na ostatnim miejscu Busch. Bieg przerwany, a Niemiec, który podniósł się z toru o własnych siłach został wykluczony z powtórki. Busch jest zdolny do kontynuowania zawodów. Rempała na pierwszym łuku wywiózł Vissinga i ten spadł na koniec stawki.

Bieg 2
8
4 : 2
4

Konopka na trasie wyprzedził mającego problemy ze sprzętem Wojewodę. Wieczorek dojechał do mety daleko za resztą zawodników.

Bieg 1
4
4 : 2
2

Składy potwierdzone. Stadion Kolejarza powoli się zapełnia. W próbie toru udział wzięli, ze strony Kolejarza - Wojewoda i Lesiak, ze strony KSM - Fierlej i Konopka. W Opolu jest tylko ok. 11 stopni, ale nie zapowiada się na deszcz. Równo o 16:00 w Opolu rozpoczęła się prezentacja. Na trybunach jest ok. 1500 kibiców. Dopiero ok. 16:13 w Opolu zakończyła się prezentacja. Zawody będą rozgrywane według I zestawu startowego. Rempała przegrał start ale mądrym manewrem na pierwszym łuku przeszedł na pierwsze miejsce. Jędrzejewski starał się wyprzedzić Fierleja, ale bez efektu. Fotorelacja: Podprowadzające podczas 4. kolejki